Rockwave Festival 2009 - 29/6: Motley Crue, Monster Magnet, Arch Enemy, WASP, Voivod

“ότι κάνεις πλάκα!”
“ότι κάνεις πλάκα!”
“ότι κάνεις πλάκα!”

θες κι’αλλες?

οκ ρε συ,αλλα maiden και theater ερχονται και παρουσιαζουν κατι καινουργιο,οι wasp και η lauren τι?

Πως και δεν παιζουν και οι Anathema???:lol::lol::lol:

Ας κανουμε γκρουπ στο φεησμπουκ η οπουδηποτε να δωθει πρασινη καρτα στον Μπλακι…

Επισης πολυ χαιρομαι που οι Theater δεν θα παιξουν στη Μαλακασα…φερτε τους μονους τους.

:lol::lol::lol:

H αυτοτιμωρία σου??? Ή μήπως προτιμάς να ακούς σερί επί 24 ώρες live την κόρη του αρχηγού??? Να την ακούς όχι να την βλέπεις!!!

Ας αναλυσω την μονη μερα που με ενδιαφερει γιατι οι αλλες 2 ασ’τα βρασ’τα…

Voivod: Απεχθανομαι…Οπως και στη Σουηδια ετσι και εδω θα παω τουαλετα εκεινη την ωρα…

Lauren Harris: Θελω καποιος να μου φερει καλες ωτοασπιδες…Θελω μονο να τη βλεπω…

Monster Magnet: Θα ριξω μια ματια αν και δεν τρελενομαι…Νομιζω το αξιζουν…

Arch Enemy: Αρκετα ενδιαφερον…Θα ειμαι εκει…

W.A.S.P. : Γαι 3η φορα και γαμω…Θα γουσταρουμε παλι…Οσες και να τους δουμε…

Motley Crue: Εχω να δηλωσω επισημα οτι και η τελευταια μπαντα που ηθελα να δω για το 2009 κλεισθηκε…Επιτελους εστω και αν συμβιβαστω με τα ελληνικα δεδομενα…Τι να κανουμε γαμω τα οικονομικα γαμω…
Ονειρο ετων που πραγματοποιειται και ελπιζω να ειναι σε καλη κατασταση…
Ναι ρε πουστη Motley γαμω τα κερατα…
Πουστηδες ντιντιδες ετσι και κοψετε εστω και ενα πυροτεχνημα απο το show θα σας παρει και θα σας σηκωσει…
Αρχιζουν προσευχες για να μην δουμε φιασκο αλλα KISS…

Αυτο.

σωστος…γιαυτο και ειναι support…

Μάλλον ξεχάσατε το σημαντικότερο :

να έχει επιτέλους τάπητα για να μην πεθάνουμε στην σκόνη …
το θεωρώ πολύ σημαντικότερο από το αν θα παίξει η κόρη του αρχηγού ή όχι … :wink::wink::wink:

Από την ανακοίνωση της DIDI :

“Το Rockwave Festival αποτελεί το πιο άρτιο φεστιβάλ της Ελλάδας αλλά και της Ανατολικής Ευρώπης. Είναι μέλος του ΥΟUROPE ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΦΕΣΤΙΒΑΛ (επίσημη Ευρωπαϊκή ένωση των μεγαλύτερων φεστιβάλ, με τα αυστηρότερα κριτήρια ένταξης, εγκεκριμένη από τις Βρυξέλες) και του ETEP (κοινοτικό πρόγραμμα για την ανάδειξη προώθηση και ανταλλαγή ανερχόμενων καλλιτεχνών στα πλαίσια των χωρών μελών της Ε.Ε.).”

Νταξ απλά πέθανα στα γέλια …
μάλλον δεν ξέρουν ούτε καν ποιες άλλες χώρες είναι στην ανατολική Ευρώπη και το λένε αυτό … :lol::lol:

Αυτό!

Επίσης θα δούμε από κοντά Jason Newsted! Το περιμένω πως και πως.

Πείτε μου οτι οι WASP θα παίζουν και στη καλοκαιρινή περιοδεία όλο το Crimson!

paparia mantoles:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

βάλτε ότι είναι και Δευτέρα.

3-4 χιλιάδες κόσμο στο τσακιρ κέφι.

το ονομα harris θελω να βλεπω;)
δικαιωμα μου!

XAXA θεός! Μαζί σου :Ρ

τα σπασατε και σημερα!:lol:

Καλυτερα λιγοι και καλοι…Απο το να ειναι 10000 ζωαδια και να χτυπιουνται στο Ηοme Sweet Home καλυετρα 4000 να ειμαστε και ανετοι…

Σωστός! Αλλά φτάνει αυτό? Πάντως πέρα από την πλάκα η τιμή είναι πολύ καλή! Δηλαδή αν κάποιος γουστάρει να πάει δεν θα καταξοδευτεί…

Mία από τις βασικές επιρροές των Voivod στον ήχο τους, όπως έχουν δηλώσει κατ’ επανάληψιν σε συνεντεύξεις, είναι το αγαπημένο σου συγκρότημα. Και μόνο γι’ αυτό ίσως να είχε βάση να μην τους αντιμετωπίσεις έτσι.

Κατά τ’ άλλα βλέπω ότι εκτιμάς και τους υπόλοιπους ακροατές με σεβάσμιο τρόπο.

Outshined πολύ σωστή η εκτίμησή σου για την προσέλευση.

[SIZE=“7”]ΜΟΤLEY CRUE[/SIZE]
:drunk::bounce::thumbup:

εεμ συγγνωμη ρε παιδια η μονο εγω σπαστηκα?SLAYER???SLIPKNOT???..τι στο @%^$@ ???[-X8O:evil::x