Rockwave Festival 2017

Heyyy!!
Λοιπόν να ρωτήσω , θέλω απελπισμένα να παώ στο Rockwave τον ιούλιο αλλα θέλω να ξέρω υπάρχει κάποιος περιορισμός στις ηλικίες , δλδ αν είσαι κάτω απο μια συγκεκριμένη ηλικία δεν σε αφήνουν να μπείς ξργ?
Θελω να ξερω γτ τυχαίνει να μην είμαι ιδιαίτερα μεγαλη και δεν γουσταρω να φαω άκυρο στην εισοδο ξργ αχαχαχαχα:joy::joy:
οπότε αυτο βασικα …για να ξερω να κλεισω εισιτηρια ή οχι :joy:

οχι δεν υπαρχει κατι τετοιο…κλεισε αφοβα

Χαχαχα μια χαρά! Καλή αρχή στις συναυλίες!

θενξ βρε παιδια…αν ξέρετε ποια η διαφορα του εισητηρίου ‘general admission’ και ‘Golden standing’ και ‘Vip B’ ?

general admission ειναι η γενικη εισοδος
golden standing = χωρος μπροστα στη σκηνη
το vip δε ξερω τι ακριβως προσφερει στο rockwave

VIP συνήθως αποκαλούν έναν χώρο στα δεξιά κι έναν χώρο στ’ αριστερά της σκηνής, λίγο υπερυψωμένους. Πλέον παίζει να είναι και οι μοναδικοί χώροι που έχουν σκιά στο χωράφι.

χμμ ευχαριστω…:joy::joy:.σας επρηξα λιγο αλλα πρωτον η ιστοσελιδα δεν λεει τπτ και είμαι και λίγο άσχετη απο αυτά χαχα :joy::joy: ευχαριστώ πάντως <3

τιποτα

Παρακαλω. 20 ευρω εκαναν οι πληροφοριες.

2 Likes

εχω χρόνια να παω στο χωράφι και θελω να ρωτήξω αν αξίζει το golden standing σε σχεση με τα απλά εισιτηρια. Εχει μεγαλη αποσταση ο χωρος των φθηνων απο τη σκηνη ? Μου ειπαν επισης οτι για οτι χρειαζομαστε αν εισαι μπροστά (π.χ. wc, φαγητο) πρεπει να ταλαιπωρεισαι να βγαινεις πισω, μεσα απο το χωρο των “φθηνων” εισιτηριων οποτε μια ψιλοταλαιπωρια την τρως…
Επίσης, οι τιμες προπωλησης ποτε αλλάζουν, υπαρχει στανταρ ημ/νια ?

…οεοοο…

Κατσε να σηκωθω και θα σου απαντησω εγω.

Έχω την εντύπωση ότι είμεθα πλέον στην τελική φάση προπώλησης. Δηλαδή 42€ το εισιτήριο ανά ημέρα και 70€ το διήμερο.

Απαντήστε στον άνθρωπο ρε “μοσχάρια”!!!

1 Like

9 Likes

:joy: κλαιω , χα χα χα χα !!! Thanx , εεε …χμμ…μουυυυυυυ :joy:

ε ρε ριζουπολη 99 metallica που σας χρειαζεται

Εεεεεε, ξεχαστηκες με τον Ozzy στ’αυτια τοση ωρα!!!

Μη λες μαλακές στο κοριτσάκι

Βανέσα άκουγα παλιά γουστάρω. Τσεκ.
Αναθεματισμένους ήθελα να δω δεν είδα άρα ευκαιρια. Τσεκ.
Έπικα έχω δει αλλά γουστάρω. Τσεκ.
Λοστ είδα αλλά δεν τρελαίνομαι ας έβαζαν κάτι άλλο ρε γαμώτο. Νον τσεκ.
Μολλυ από ότι είδα γαμανε. Τσεκ.
Τους άλλους δεν τους ξέρω
Λοστ δεν θέλω να ξαναδώ όμως ρε παιδιά τεσπα θα το πιω κι αυτό το ποτήρι.
Γενικά είμαστε καλά ωραία ονόματα.