Rockwave Festival [7-8-9/7/2013]

ας έλεγαν, “Παιδες, οικονομική κρίση έχουμε, αυτα μπορουμε να φέρουμε, όποιος γουστάρει ας έρθει” και άς μην παρουσιαζουν την καθε μαλακία τους σαν επίτευγμα!

Πάντως η εικόνα να παίζουν οι mods το super van vacation σε μια σκηνή όπως αυτή του terra vibe με ψήνει να κατέβω. Κατά τα άλλα, λογικό να υπάρχει απογοήτευση για τα ονόματα αλλά και αυτή η μαλακία κάθε 2 ποστ να αναφέρονται οι maiden είναι 2 φορές γελοία.

ΥΓ: Από όλους αυτούς τους μπράδερς που επί χρόοοονια εκθείαζαν το ελληνικό κοινό και δώσ’ του δέσιμο και δώσε οικογένεια κλπ δεν βρέθηκε ένας πούστης να πει “ρε μάγκες φέτος που δεν έχετε στον ήλιο μοίρα, εμείς ρίχνουμε τις απαιτήσεις μας ίσα να βγουν τα έξοδά μας και μια συμβολική αμοιβή” ; Τζάμπα τόσο μπραδεριλίκι και δεν αναφέρομαι σε κάποιο συγκρότημα συγκεκριμένα…

μπράδερς είμαστε μόνο εμείς.

ετσι ειναι, δυστυχως money talks…
πρωτη μερα rockwave for the πουτς…

ρε γαμώτο εμένα σα μπάντες, οι tardive οι acid death, οι septic flesh δε με χαλανε, αλλα έλεος με τι πήγαν κ τους βάλανε δηλαδή!!! Τελείως διαφορετικοί ήχοι κ τελείως διαφορετικά κοινά… Ας τους βάζαν την μέρα των Saxon…

Το καλύτερο rockwave είναι αυτό που δεν έγινε ποτέ!

http://www.blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=4324

και επειδή υπάρχουν πολλοί που σπαζονται…

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΦΕΡΤΕ MAIDEN ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΟΥΤΑΝΑ!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

το οτι δεν φερνουν μειντεν δειχνει και ποσο ασχετοι επιχειρηματικα ειναι καθως αν αξιζει να παρεις ενα ρισκο για κατι φετος αυτο ειναι σιγουρα το maiden england…φερνεις και saxon και κανα 2 ακομα ονοματα απο κατω εχεις 30 χιλιαδες για πλακα…

Voodoo Six will join Iron Maiden in Portugal for their European summer tour dates, heading through Spain, Italy, France, Germany, Switzerland, Holland, Poland and Sweden. The band has already been announced for major summer festivals such as Sonisphere Spain (Barcelona and Madrid), Sonisphere Italy and Graspop Metal Meeting (Belgium)- with many more yet to come.

Αυτό που λέω εγω ειναι ότι όλη η Ευρώπη θα δει τα πάντα με ψίχουλα και μεις θα δούμε απλα τα ψίχουλα … Παλιο μαλακες πιανομαστε μια ζωη … Αχ hellfest!!!

Έχω κλάσει στο γέλιο με τα σημερινά(και ανακοίνωση, και περί Ελλήνων, και lineup 9/7 κι όλα). Ψαραντώνη μετά από Μέιντεν να δω και τι στον κόσμο.

8O8O8O8O

"SEPTICFLESH will perform at the “Rockwave Festival” in Athens,on the July of 2013."
http://www.facebook.com/septicfleshband

8O 8O La poutana la vie…αν και Jag Panzer στη Μαλακάσα…dunno…

μέχρι τότε το rockwave το κάνανε σε διαφορετικά σημεία (φρεατίδα, οακα, αγιος κοσμάς, αγιους αναργυρους, ριζούπολη κτλ) κάποια ήταν καλά κάποια όχι… και εξαιτίας της ακύρωσης πήγαν μόνιμα Μαλακάσα.

Γενικα αδιαφοριλα το RW για τα δικα μου γουστα εστω, αλλα προσωπικα θεωρω πολυ μεγαλυτερη μλκια που φτιαχνουν ενα τετοιο λαιναπ και δεν το κανουν π/σ/κ. Διορθωστε με αν κανω λαθος, αλλα πραγματικα δε θυμαμαι απο ποτε εχουν να το κανουν Σαββατοκυριακο. Αντε πες κανεις ενα κατωτερο των προσδοκιων με φτηνοτερο εισιτηριο, πως περιμενεις να τραβηξεις τον αλλο εκτος Αθηνων;

Αγαπητέ έλληνα που κράζεις τη Didi, είσαι πιο απολαυστικός κι από τον αυτόν που οικτίρει την τρικομματική κυβέρνησή του.

Διδαξε μας ω μεγαλε Δασκαλε, μετεδωσε σε παρακαλω τη λαμψη της σοφιας σου.

Απ’όσο θυμάμαι ήταν σχεδόν πάντα καθημερινές και εποχή εξεταστικής!
Παλιότερες εποχές που είχε καλά συγκροτήματα δεν μπορούσα ποτέ να πάω στην Αθήνα.

Το καλοκαίρι κλείνουν κατά προτεραιότητα Π-Σ-Κ τα μεγάλα ευρωπαικά φεστιβάλ (Wacken-Gods of metal κλπ). Εμείς παίρνουμε ότι ημερομηνία περισσεύει μάλλον.

ελα ντι-ντηδες , ενταξει γελάσαμε…καλη η πλάκα…:lol:
Σοβαρα τωρα, δωστε στην δημοσιοτητα το πραγματικο Line-up του RockWave…

Εγω πιστευω οτι οι ξενοι θα μας ζηλευουν για αυτα που θα δουμε εμεις εδω και θα ερθουν στο rockwave γιατι εκει δεν εχουν αγγελακα μεταμεσονυχτια.

ναι το πρωι δεν εχουμε δουλειες,αγγελακες θα κατσουμε να δουμε.