Rockwave vs Open Air

Ok, το ξέρω υπάρχει και αλλού παρόμοιο θέμα, το topic αυτό αφορά τα δύο “μεγάλα” festival του καλοκαιριού.
Δε μπαίνει poll στο post γιατί υπάρχει ήδη στην κεντρική σελίδα (όσοι δεν έχτε ψηφίσει μπορείτε να το κάνετε από το κάτω-αριστερό μέρος του site).

Αυτή τη στιγμή τα αποτλέσματα:
Rockwave 2004 50.00% (64)
Athens Open Air 50.00% (64)
Σύμπτωση ε;

Εγώ πάντως προτιμώ Rockwave για το λόγο και μόνο ότι περιέχει ένα πιο ευρύ φάσμα καλλιτεχνών και δεν περιορίζεται μόνο στο (άγριο) metal.

Εγω ακριβώς για αυτό το λόγο προτιμώ Open Air… Πολύ μπάχαλο το rw… Ασε που μου την εχει σπασει η Didi music… :twisted: IN FLAMES Ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Οι απαιτήσεις μου για το RW ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ , και για αυτό χάνει πόντους…
Open Air… ΠΟΛΛΑ -τουλάχιστον- αξιοπρεπέστατα ονόματα σε 2 μέρες

Rockwave

Η πιο τεκμηριωμένη άποψη που έχω διαβάσει στο φόρουμ από την δημιουργία του

Eγώ υποστηρίζω Open Air γιατί η didi για άλλη μια φορά πολλά μεγάλα λόγια είπε και δεν κατάφερε να τα κάνει και πράξεις και απλά βασίστηκε στην πόρωση των μεταλλάδων που τα ακουμπάνε όπως και έχει.Ψόφος στην Didi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Open Air…

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

τι εγινε ρε παιδια? :?

Rockwave σιγουρα.

Εχει φερει μεγαλα συγκροτηματα.

Heaven n’ hell
Metallica
Black Sabbath
Manson
Iced Earth
Dream Theater
Mastodon
Slayer

Rockwave για τον εξης λογο … : στο Rockwave ειδα…
[SIZE=“6”]BLΛCK SΛBBΔTH[/SIZE]

Ούτε καν το σκέφτομαι…Rockwave μάγκες,δεν υπάρχει σύγκριση.Ναι μεν έχουμε τα παράπονά μας απο την didi,αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα…έχουμε δει [B]ΤΑ [B] ονόματα λόγω της didi και του festival της.

Πάλι καλά που δεν επαναλήφθηκε φιάσκο αλά Open Air…Μιλάμε για την πλήρη απογοήτευση και πίκρα πίσω τότε…

που ειναι οι dimmu borgir ρεεε…χμμ, γιατι φοραω ασπρα, εγω με μαυρα ηρθα στο λαηβ!!! :lol: :lol: