Συναντησεις στο Rockwave

Δεν ειναι ταλαιπωρια, πιστεψε με… Εγω εχω ενα κολλημα με τα λαιβ, εκεινη την ωρα δεν καταλαβαινω και δεν νιωθω τιποτε αλλο… Μονο maiden ητανε μια στιγμη που σκεφτηκα να παω κερκιδες γιατι δεν αντεχα αλλο, αλλα οταν βλεπεις τους ανθρωπους που σε εχουνε σημαδεψει για μια ζωη δεν κανεις πισω… Και αποζημιωνεσαι στο τελος… Απλα, μετα το λαιβ εισαι πτωμα…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Εμ βεβαια να εχεις το αγχος να πιασεις θεση, να περιμενεις σαν μπαστακας σαν σαρδελα μην τυχον σου την παρουν…[-X

Τελευταια σειρα λεμε. Αραγμα με την μπυρα στο χερι.:smiley: Εγω ουτως ή αλλως δεν πορωνομαι ιδιαιτερα στα live ακομα κι αν προκειται για αγαπημενο συγκροτημα ever.

+1000 Aκριβώς έτσι νίωθω… Η βασικά εκείνη την ώρα ακριβώς έτσι δεν νιώθω:p

Κανενας για την πρωτη μερα?

Μαλλον θα παω εγω, εστω και μονος, δεν θελω να το χασω

Γενικα απο οτι βλεπω ελαχιστοι ενδιαφερονται.Μηπως ειναι λιγο νωρις να κανονιζουμε απο τωρα?Δε ξερω εγω το εκανα για να εχουμε βρει σιγουρα μια λυση και να μην κανονιζουμε τη τελευταια στιγμη γιατι ολο και καποιος θα εχει αντιρρηση. :?

ε οικογενειακη ατμοσφαιρα 8α εχει…σεις και σεις θα ειστε…μακαρι να μπορουσα και γω…

Εγω λεω να κανω μπλουζ-α τον μπλουζ-λικ,ωστε αν με δει κανεις απ το φορουμ να πιασουμε κουβεντα,μια και ο χιππης ειναι διασημη περσονα!:smiley:

Παιζει να φοραω και μπλουζα Rocking…:wink:

Και maiden που ειχε κανονιστει κατι παρομοιο, για 5-10 λεπτα ειμασταν μαζι, και μετα ο καθενας πηγε εκει που ηθελε… Η μονη φορα που τα καταφεραμε ηταν Firewind…8)

Tι το λες και δε το κανεις? :lol:

τελικα θα γινει κατι για τη τριτη μερα;;;
αν και θα ειμαστε παρα πολλοι απο τρικαλα απ οτι ξερω οποτε θα εχω κοσμο να βρω…

Ε,ειπαμε.4:00 στη κεντρικη θυρα.Οποιος εχει αντιρρηση να σηκωσει ποδι!

Το καλυτερο θα ειναι να εχει περιπτερο το Rocking εκει περα… Οπως στο MMD… Ολη την ωρα εκει ημασταν…:smiley: :smiley: 8)

Παντως για να παρεμβω στη συζητηση μεταξυ freedom και defix, 15.30 ανοιγουν οι πορτες για το Terra Vibe, αλλα η εισοδος στο χωρο της συναυλιας και εναρξη αυτων γινονται αργοτερα, κατα τις 17.00-17.30… Οποτε οποιοι θελουμε μπορουμε να συναντηθουμε ευκολα…

:lol: :lol: :lol:

ον τοπικ
εγω θα παω H&H δεν ξερω τι ωρα θα φτασω! μακαρι αν σας συναντισω!:smiley:
50αρι εχω!

Ρε σεις λιγο νωρις δεν ειναι στις 4? Δεν το κανουμε 4¨30 καλυτερα; :-k

Εννοεις οτι μπορουμε να συναντηθουμε οση ωρα περιμενουμε να μπουμε και να μας τσεκαρουν? :-k
Εχεις ρωτησει για το ποτε ειναι η εναρξη της συναυλιας?

Εγώ θα πάω μόνο Heaven And Hell αλλά θα είμαι με άλλα 4 άτομα…:frowning:

ωραια…4,00 στην κεντρική…πως 8α γνωριστουμε μωρε; πολλοι θα ειναι εκει…

θα ειναι κανεις αυριο ρεεεεεε ???