Συναντησεις στο Rockwave

Aκολουθοντας τη συμβουλη του Κourou ανοιγω αυτο το θεμα με τη λογικη του να μπορουν να συνεννοηθουν οσοι θελουν να κανονισουν συναντηση στο Rockwave.Eγω απο τη μερια μου θα παω μονο στη μερα των Metallica οποτε περιμενω απαντησεις περι αυτου. :slight_smile:

Σας τρώω στη μάπα κάθε μέρα, ούτε στο rockwave δε θα γλυτώσω από σας?#-o

Ελατε ρε μαλακες μη το γαμησουμε το θεματακι.Λοιπον,για να σοβαρευτουμε λεω 4:00 στη κεντρικη πυλη.
Ε??? :-k

Εγώ που είμαι Very Idiot Person, πού να σας βρω… :-s Θα μου πάρουν τη θέση! :stuck_out_tongue:

Κατ’αρχην ξερει κανεις τι ωρα ακριβως ανοιγουν οι πυλες?Εγω εχω σκοπο να παω νωρις για να πιασω καλη θεση…Αν μας πει κανεις βλεπουμε.Αντε ρε παιδια μεγαλη αδρανεια διακρινω και δε μου αρεσει. :blow:

Εγω θα ειμαι στη μερα των Metallica και επειδη ειμαι απο Βολο δεν ειχα ποτε την ευκαιρια να γνωρισω τα παιδια του forum αρα συμφωνω με Defix για 4:00 στην κεντρικη πυλη.Μονο που δεν ξερω πως θα σας καταλαβω.

Εγω θα εχω βαλει τα all star μου με τους δαιμονες! :lol:

Ok.Παντως εγω θα εχω φτασει και πιο νωρις.Δηλαδη μπορουμε να συναντηθουμε και στις 3:00.

Δε παιζει φιλαρακι μου γιατι σκεψου οτι θα ειμαστε μεσα στο λιοπυρι. :wink: :?

Hmmm δεν παίρνω και όρκο ότι θα σας κάνω την τιμή μιας και θα είμαι με μεγάλη παρέα και δεν ξέρω και τι ώρα είναι τα δρομολόγια για τα λεωφορεία. Πάντως θα προσπάθησω( όχι τπτ αλλό θέλω να με δείτε ώστε να σας χαλάσω ολονών την μέρα και να σας πρήξω:p ). Πάντως λόγικα μία από τις 2 ημέρες 2&3 εεε λογικά θα τα καταφέρω:D

Στο εισιτήριο λέει 15:30. Στην πραγματικότητα, θα το διαπιστώσουμε σύντομα! :stuck_out_tongue:

Οποτε η καλυτερη ωρα για συναντηση ειναι 4:00 καθως τοτε θα παιζουν οι Eλληνες και εχουν το λιγοτερο ενδιαφερον εν συγκρισει με τα αλλα συγκροτηματα που θα παιξουν την ιδια μερα.Κλεινει προς το παρον 4:00
και οποιος εχει αλλη αποψη το συζηταμε. :slight_smile:

Χλωμο γιατι με το που πατησω ποδι στο Terra Vibe θα παω να πιασω σειρα… Εκτος αν με πετυχει κανεις τυχαια…8)

Και εγω αυτο εχω σκεφτει αλλα δε θα χρειαστουμε καμια μπυρα η να παμε για κατουρημα?Αμα κατσεις μπροστα και φυγεις παει μετα.Δε μπορεις να ξαναπας μπροστα. :frowning:

Μα το θεμα ειναι οτι δεν θα φυγουμε καθολου…:smiley: Μπυρες, νερα κλπ μου ειναι αχρηστα… Ενα κατουρημα κατα την αφιξη μας και μετα μαχη για το καγκελο απο την πλευρα του James/Kirk…8)

Δε γινονται αυτα ρε φιλε.Μεσα στο λιοπυρι θα θελουμε να πιουμε νερα και αμα πιουμε μετα θα θελουμε κατουρημα.Μη ξεχνας οτι θα ειμαστε απο τις 3 και θα φυγουμε 12. Απλα ειναι τα πραγματα.Πολυ φοβαμαι οτι καγκελο θα ειναι μονο οι βαρβατοι καφροι που θα εχουν γαμηθει στα σπρωξηματα… :evil: :lightsabre:

Σε συναυλιες νερο δεν πινω καθολου, παρα μονο απο τους σεκιουριταδες απο τα μπουκαλια που μοιραζουν, και απο εκει μια γουλια μονο, ειναι και η αλλυλεγγυη ξερεις…8) Οταν τελειωσει το λαιβ, παω σε ημιλυποθιμη κατασταση στην καντινα και παιρνω δυο μπουκαλια νερο…:smiley: :smiley:

Μακαρι να αντεξεις!Τι να πω… :slight_smile:

Εχω αντεξει σε πολλα λαιβ ετσι, εχω γερη κραση, αν και δεν μου φαινεται… Παντως το λαιβ της 3/7 θα ειναι το δυσκολοτερο απο αποψη συνθηκων… Αλλα ελα που η θεληση του ανθρωπου ειναι ισχυροτερη ομως…

Να σου πω κατι ομως.Εγω αν εκανα αυτα που κανεις εσυ δεν θα περναγα καλα.Δε παω εκει για να ταλαιπωριθω,παω εκει για να ευχαριστιθω το live.Eτσι το βλεπω εγω. :dunno: