Καλύτερη μέρα-Καλύτερη εμφανιση στο rockwave

Μιας και σήμερα γίνεται η εκκίνηση,ποιά πιστεύετε οτι θα είναι η καλύτερη μέρα και ποιό group θα κάνει την καλύτερη εμφάνιση;

Nομίζω όλοι την ξέρουμε την απάντηση!!!:stuck_out_tongue:

[FONT=“Arial Black”][/FONT] Metallica!!![SIZE=“6”][/SIZE]

Άμα μετά πλακωθείτε οι Μετάλλικες με τους Πλαντάδες και τους Σαμπαθάδες για το ποιος ήταν καλύτερος, θα κεράσω ποπκορν ε.

ΠΡΟΑΦΝΩΣ και δεν τίθεται ερώτημα …

HEAVEN AND HELL :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

[SIZE=“1”](περιμένω τα ποπ κορν)[/SIZE]

Κονταροχτυπιουνται Ντερτς και Κινετικ.

Θα το παιξω οβερ παντως.

  • 1000000000000000000

Τι 1000000000000000000 ρε δικέ μου, σου μοιάζω για υπερμαγείρισσα;

Δεν ξέρω σαν τι μοιάζεις, ξέρω ότι οι Heaven And Hell θα τα ισοπεδώσουν όλα…

Πιστευω οτι η κακλυτερη μερα θα ναι η Κυριακη γιατι θα πρωταγωνιστησουν καλα συγκροτηματα!!!:smiley:

Τωρα οσον αφορα καλυτερη εμφανιση…αυτη…μαλλον θα γινει απ τους METALLICA την Τριτη…:wink:

2η μερα σιγουρα. μεχρι στιγμης παντως καλυτερη εμφανιση ειχαν οι Europe. ισαξια πιστευω θα’ναι κι’αυτη των Mastodon.

Θα φάω τρελλή ταλαιπωρία για να φτάσω στη Μαλακάσα (φεύγω σήμερα στις 5 από Ξάνθη και αν όλα πάνε καλά θα είμαι πίσω Δευτέρα στις 8 το απόγευμα περίπου), αλλά πραγματικά οι Ηeaven And Hell και οι Anathema το αξίζουν και με το παραπάνω. Απλά από του χρόνου, αν έχει τίποτα μου με ενδιαφέρει θα κάνω οικονομίες για να παίρνω αεροπλάνο.

Πέρασε η πρώτη μέρα και πλέον το θεωρώ πολύ δύσκολο κάποιο από τα ονόματα να ξεπεράσει την εμφάνιση του Πλαντ και των Strange Sensations. Και μιλάω ως εμφάνιση μόνο…

Ο Dio, o Iommi, o Butler και ο Appice θα βάλουν γυαλιά. Τέλοσπαντων, μιλάω κάπως οπαδικά γιατί για`μενα όνειρο ζωής είναι να τους δώ μαζί.

κοίτα, μιλάω ως εμφάνιση στη σκηνή και μόνο. Στους black Sabbath (για παράδειγμα) ήταν το κέφι και ως ένα μεγάλο βαθμό εξαιτίας του όλου τζέρτζελου με τους γύρω (έπεφτε κανονικό ξύλο!!!), με το ότι άκουγες κομμάτια που μεγάλωσες (Some people say my love, cannot be true:p ) ακριβώς έτσι όπως τα ήξερες και πάει λέγοντας.

Στον Πλαντ χθες ήταν η μουσική και μόνο η μουσική που με συνεπήρε :wink:

εχεις δικιο σ’αυτο, γιατι στο κατω κατω ο Plant ηταν μονος του, ουτε με τον Page ουτε με τον John Paul Johnes, και αυτο που ειδαμε ηταν καθαρα αποτελεσμα του ιδιου και των μουσικων του, χωρις να δημιουργειται καποιο κλιμα οπως αυτο των Heaven And Hell, εκτος ισως απ’το γεγονος οτι επαιξε καποια κομματια απο Zeppelin.

Μεχρι στιγμης νικητης για μενα ειναι ο Chris Cornell.

Περιμενε την Τριτη για να δεις…:wink:

Eγώ έχω παρακολουθήσει μόνο την δεύτερη μέρα, αλλά πιστεύω ότι οι Heaven And Hell έχουν βάλει σοβαρή υποψηφιότητα :smiley:

ε,αυτό έλειπε!!!:wink:

για μενα παντως ετσι παει:

Heaven And Hell
Mastodon
Robert Plant
Dream Theater
Europe
Iced Earth
Chris Cornell
Metallica
My Dying Bride

αναλογα με τα γουστα μου παντα και εξαιρωντας τις μπαντες που δεν προλαβα καθολου(Kinetic, Anathema, Dirt Spawn Disease και αυτους που παιξαν πριν τους Europe)