Roger Waters in Cyprus!

Ωραια εκδρομουλα…

Τα ίδια …Εχω φτυσει την φίλη μου στη Λευκωσια απειρες φορες.Ευκαιρία να την δω (και αυτην by the way:p )Δεν χάνεται αυτο …Το πρωτο λαιβ του Γουοτερς ήταν εμπειρία ζωης,το δευτερο, ειδικά με το wall, το σκεφτομαι και συγκινουμαι απο τωρα…Είναι εγγύηση ο ανθρωπος:wink:

Δε βολευει καθολου ομως…:?

Γενέθλια στην Κύπρο με Roger Waters;;; :smiley:

να αλλάξει η ημερομηνία… πολύ νωρίς αυτό… pleaseeeee

Να αλλαξουν οι υποχρεωσεις που εχεις εκεινες τις μερες.
Αλλιως δεν εισαι true floyd fan. :stuck_out_tongue:

να αλλάξουν οι υποχρεώσεις, αλλά όχι τις πρώτες 2 εβδομάδες του Μάη… Ας δείξουν επιτέλους το σεβασμό που αρμόζει σε έναν τρου φλόυντ φαν όπως εγώ… :oops:

Δεν έχω πάει ποτέ Κύπρο. Νομίζω έφτασε η ώρα…
Έχω και 2 φίλες Κύπριες εδώ που θα μας φιλοξενήσουν. Οπότε αν κανονιστεί καλά θα κατέβουμε μπούγιο.
Βάζω να δω άλλη μια φορά το λάιβ τους στο Βερολίνο για να δω τι θα με περιμένει και να πάθω και μερικές ονειρώξεις…:stuck_out_tongue:

Damn!
Εκανα μια ερευνα και διαπιστωσα οτι τα φτηνοτερα αεροπορικα στην Κυπρο (πηγαινελα) ειναι 190 ευρω. Και βαλε κανα 80αρι το εισιτηριο και καμποσα για τα υπολοιπα, παει πανω απο 300. Αρχιζω οικονομιες.

Αλλα αυτο μαλλον σημαινει οτι δεν θα παω σε αλλο φεστιβαλ και δεν θα δω Ministry! DAMN!!!

Ρε παιδιά έχει ακούσει κανείς ακριβής ημερομηνία; Αν είναι να τα κλείσουμε από τώρα τα εισιτήρια.

και γενικά τι γίνεται θα γίνει το live ???

perimenoume tin episimi anakoinosi…

Κανένας από Κύπρο να μας πει για αυτό το ΠΓΣ στάδιο?

ΓΣΠ ΡΕ! Καραϊσκακη στυλ.

Καλά ντε, μην συγχίζεσαι… Δεν θα τα χαλάσουμε στα αρχικά… Δηλαδή θα είναι κανονική συναυλία σαν να λέμε? (αν και βέβαια η συναυλία του Waters μόνο μια “κανονική” συναυλία δεν ήταν…)

mallon…distixos apoti fenete…:frowning:

Δυστυχως τι?

To ΓΣΠ είναι το γήπεδο όπου έπαιξε η εθνική τα φιλικά της στην Κύπρο την περασμένη εβδομάδα αν έτυχε να τα δείς καθόλου.
Όντως φέρνει λίγο σε Καραϊσκάκη (σύγχρονο ποδοσφαιρικό γήπεδο χωρίς στίβο κλπ.)

Το είδα το ματς, αλλά αυτό που λέω είναι ότι αφού θα γίνει στο γήπεδο δεν θα γίνει όλο το σκηνικό που ετοιμάζανε…