Rolling stones , 25/6/2014 οακα

Δεν το πιστεύω πως υπάρχει θρεντ για το φημολογούμενο live του Dylan και ακόμα δεν έχει ανοιχτεί για αυτό, το ανακοινωμένο πλέον! 8O

Όπως γράφει και ο Κωστής στο σχετικό θέμα, μην τους χάσετε! Μην ψαρώνετε από κάτι ποστς για “συνταξιούχους” κλπ.
Ξέρω πως αρκετοί εδώ δεν προλάβατε το '98, εγώ μόνο καλές αναμνήσεις έχω από εκείνη τη συναυλία που την παρακολούθησα παλαίουρας φαντάρος, σκαστός μέσα σε επιφυλακή λόγω Παρμενίωνα! Δεν το μετάνιωσα το ρίσκο που πήρα, οι -και τότε γέροντες- με αποζημίωσαν με το παραπάνω!
Ειδικά το μέρος της συναυλίας που έπαιξαν στη μικρή σκηνή στη σέντρα (tip για το που να βγάλει κανείς εισητήριο! :wink:)

Και ας ευχόμαστε να είναι καλά όλοι τους, μην φάμε πάλι καμμία αναβολή σαν του 2006!

Το 25/6 ειναι για τη συαναυλια που υποτιθεται οτι θα κανανε το 2006 εδω και νομιζω οτι για Rolling Stones αλλα και για Springsteen εχει ανακοινωθει πως δεν ισχυει

Εεε…πού είναι η ανακοίνωση;

http://www.kathimerini.gr/754736/article/proswpa/proskhnio/den-erxontai-springkstin-kai-rolingk-stooyns-sthn-ellada εκτος και αν τρολλαρουν

Seriously?

Πρέπει να προβληματίσει το γεγονός του πόση σημασία δίνει ο κόσμος στο να διαβάσει πραγματικά κάτι και ειδικότερα μια είδηση.

Στο πλάι του φόρουμ βγαίνουν τα πιο δημοφιλή νέα και άρθρα, αυτά δηλαδή που διαβάζει ο κόσμος στο site.

Προφανώς λόγω της φημολογίας πολλοί έψαξαν για Stones και ανέσυραν το νέο από το 2006.

Το πρώτο (και μόνο) πράγμα που πρέπει κανείς να κάνει είναι να δει την ημερομηνία δημοσίευσης του νέου.

χαχαχαχαχα… ρε σας ψάρωσε το rocking ρε… :stuck_out_tongue:

#-o#-o

OK, την πάτησα μεγαλειωδώς λοιπόν αλλά μάλλον αυτό θα πρέπει να λειτουργήσει ως debugging για τη νέα μορφή του Rocking. Εγώ το είδα να μου το σερβίρει σαν είδηση πάνω-πάνω στο φόρουμ μαζί με τον θάνατο του Μπουλά και το ατύχημα στα γυρίσματα της βιογραφίας του Gregg Allman που είναι αναμφίβολα ειδήσεις της χθεσινής ημέρας…
Θα πρέπει να το δεί αυτό κάπως ο Ηλίας γιατί δεν νομίζω πως το πρώτο πράγμα που κάνει κανείς κλικάροντας σε αυτές τις ειδήσεις είναι να τσεκάρει ημερομηνία…

Μήπως να κλειδωθεί και αυτό το θρεντ για να πάρει τον δρόμο του προς τον πάτο των συναυλιών…