Rolling Stones Live?

Ρε τι λεει η αρχικη? Υπαρχει περιπτωση? Γιατι θελω να μαθω αν θα αυτομουτζοθω οπως ειπε ο bluezlick οταν ειπα οτι ειναι overrated! Τεσπα, αν καποιος ξερει τιποτα ας επιβεβαιωσει… :wink:

Το θέμα έχει ακριβώς όπως τα γράφουμε στο κειμενάκι. Οι Stones έχουν πει πως θέλουν να παίξουν στις χώρες που πέρυσι ακύρωσαν. Αρκετές ημερομηνίες (εκ των οποίων ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ) έχουν αρχίσει εδώ και καιρό να διαρρέουν. Οι τελευταίες που διέρρευσαν είναι για Αθήνα, Ζάγκρεμπ και Βελιγράδι. Σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι σίγουρο, όμως το iorr.org είναι αρκετά έμπιστο και το 99% των φημολογούμενων συναυλιών που στο παρελθόν έχει αναφέρει, έγιναν.

Eλπιζω παντως το εισιτηριο να εχει χαμηλοτερη τιμη για να μπορει να παει κι ο λαος… :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mipws ennoeis akrivotero??

Εγώ ελπίζω να 'χουν κόψει τις “ταρζανιές”. :stuck_out_tongue:

να το δω και να μη το πιστευω.

Δεν το κοβω να πηγαινω, θελω να τους δω αλλα δεν μπορω να δωσω τοσα πολλα λεφτα. Περισυ επειδη δεν θα πηγαινα λογω της τιμης ειχα τσαντιστει και δεν ηθελα να γινει η συναυλια για να μην βγαλει λεφtα η DIDI. Σε τηλεφωνικη συνομιλια με τον user Ironboy-7 μιλαγαμε για τη συναυλια, και λεω ποσο θα ηθελα να μην γινει, να σπασει κανεις κανα ποδι, να παθει κανα ατυχημα και να μην μπορεσει να βγει σε περιοδεια και ακυρωθουν οι συναυλιες!!!
Δυο μερες μετα μαθαμε για τον Keith Richards και την πτωση του απο το δεντρο!!! :twisted: :twisted:

karvou Τι εχεις να απαντησεις τωρα ??? :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

http://www.rocking.gr/forumt-1799-days0-order-136.php

προτελευταίο ποστ και πολύ πριν γίνει η σύμπτωση που προανέφερες… 8) 8) 8) 8)

Ναι αλλα εγω μιλησα για ατυχημα πραγμα που εγινε!!! Εξαλου και το Timing εχει σημασια, το ειπες εσυ οκ αλλα οταν το ειπα εγω σχεδον αμεσως εγινε!!!

Όταν το είπες είχε ήδη συμβεί! (και είχε γίνει γιατί το είχα προκαλέσει…) Για 1-2 εβδομάδες ήταν μέσα στο νοσοκομείο και δε το είχαν ανακοινώσει. Με ξένα κόλλυβα το παίζεις γκαντέμης!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.rocking.gr/forumt-2878-days0-order-8.php

Εδω φαινεται η αληθεια !!! Προχωρηστε και στις πεομενες σελιδες υπαρχουν διαφορα σκηνικα!!!

:lol: :lol: :lol:

ερασιτέχνης… 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ααααααααα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΛΟΟΟΟΟΛ.

παιδιά,αντε μην αρχίσω να βάζω τις φωτος που έχω από την οικογένεια μητσοτάκη…και ειναι και από τα 80’ς…δυναμη… 8O

όταν άλλαξε ο χρόνος, έβαλα για avatar στο msn τον μητσοτάκη (εχω μια υπερτατη φωτο) και ευχήθηκα “καλη χρονια” σε κάποιους…μπουαχαχαχαχαχαχαχα… :twisted:

Το γεγονος οτι ποσταρανε ολοι οι γκαντεμηδες τοσες φορες σε αυτο το τοπικ, σημαινει οτι δεν θα γινει η συναυλια… :lol:

Το γεγονός είναι πως αν σταλεί άλλο ένα post σχετικά με το πόσο γκαντέμης είναι ο καθένας ή με 23 φατσούλες να γελούν θα σβηστεί. :twisted:
Και από την άλλη καθίστε να βγουν πρώτα οι ανακοινώσεις, καθίστε να δούμε τις τιμές και μετά το συζητάμε.
Κατά την άποψή μου, μόνο και μόνο που προτίθενται να κάνουν περιοδεία για τις χώρες που ακύρωσαν πριν από ένα χρόνο δείχνει μεγάλο επαγγελματισμό (με την καλή έννοια).
Respect στους Stones ρε! [/img]