Τελος για τους Rolling stones(;)

Έχει παραωριμάσει ρε γι αυτό… :stuck_out_tongue:

Είναι πραγματικά πολύ σοβαρές οι πιθανότητες οι Rolling Stones, να επιστρέψουν στις γνωστές huge stadium tours, τις οποίες άλλωστε αυτοί δημιούργησαν.

Μακαρι, μακάρι να γίνει αυτό !

Και αυτή τη φορά υπάρχουν πολύ μεγάλες πιθανότητες να έρθουν και στη χώρας μας !

Θα πρόκειται για το κορυφαίο μουσικό πολιτιστικό γεγονός της 15ετίας. Καταλαβαίνει κανείς τι πανικός θα γίνει.

ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΕ ΜΟΥ !

Αυτέ δεν είναι οι φωτό από ένα live που κάναν δωρεάν στην Copa Cabana???

Oχι, είναι φωτο από διάφορα live που κάνανε τη διετία 05-07, οχι όμως απο αυτό στο Ριο.

Μιας και το ανεφερες αυτό το δωρεάν live, να θυμίσουμε οτι είχαν μαζευτεί 1,500.000 που αποτελεί και Ρεκόρ Γκίνες για συναυλία που έδωσε μόνο ένα συγκρότημα και οχι φεστιβάλ με συμμετοχές πολλών συγκροτημάτων.

Α οκ!

Θυμάμαι που το έβλεπα σε μια εκπομπή! 1,5 μύριο κόσμος… τι να λέμε. Θέλω πολύ να τους δω ρε γαμώτο. Ελπίζω να τα καταφέρω, και αυτοί να καταφέρουν να κάνουν tour!! :smiley: :smiley:

+1000!!! ΣΩΣΤΟΣ !!!

Ανθρωπος ο οποίος λέει “γιατι να παω να δω τους Stones, ραμολιμέντα και κωλόγεροι είναι”…, τον θεωρώ μεγάλο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ καθότι εκφέρει μια αποψη χωρίς να γνωρίζει καν τι ακριβώς show κάνουν αυτοί οι άνθρωποι ! Πραγματικα είναι απίστευτο να ακούς παντελώς άσχετους να εκφέρουν αποψη για κάτι που δεν γνωρίζουν καν.

Οντως ο Angus Young κάνει περιοδείες για την ψυχή της μάνας του και οι άλλοι επειδη είναι φραγκοφονιάδες…

Τι άλλη μα…ια θα ακούσουμε ! [-X

8O8O8O

Δε μπορω να διαβάζω τέτοια πράγματα σε ροκαδίσιο φόρουμ…Τραγωδία !!!

πλεον το edit/multi quote φανταζει Εβερεστ…

εγω δεν ξερω πως γινεται το multi quote! και δεν κανω πλακα…:?

Δες κάτω δεξιά από κάθε ποστ 3 κουμπάκια :slight_smile:

rokakias Πιστευεις οτι ο Jagger δεν ειναι ψωναρα δηλαδη?

Και που να ανακοινώσουν διάλυση οι AC/DC τι καβγάδες θα γίνουνε σε αυτό το φόρουμ… 8O

Αν και δεν πιστεύω ότι τέτοια συγκροτήματα διαλύονται ποτέ, reunions γίνονται ρε παιδιά συνέχεια.

μονο που οι Rolling Stones ετοιμαζονται να ανακοινωσουν περιοδεια και δουλευουν και σε νεο υλικο… :p:p

http://rocking.gr/news/Keith_Richards_Oi_Rolling_Stones_tha_periodeusoun_mesa_sto_2011/8414/

Μακάρι γιατί θέλω πολύ να τους δω!!!

για να μην το κουραζουμε

[B]οποιος κραζει τους stones ειναι αμπαλος.[/B]

απλα.

αλλα στη τελικη ο καθενας γεννιεται με την Χ ευφυια/διανοητικη ευκρινεια.Μεχρι να αρχισουν μεταμοσχευσεις εγκεφαλων , ολοι παμε με οτι χαρτι μας μοιρασε η μητερα φυση.

Εγώ συμφωνώ με τούτον εδώ!

οποιος με awake συμφωνει , [I]βινυλιο[/I] τσιμπει :stuck_out_tongue:

Me too. ROLLING STONES.-

Άλλο βινύλιο… άλλο vinyl rip :stuck_out_tongue:

On topic: Οι Rolling Stones στα ντουζένια τους δεν κοντράρονται από καμιά άλλη μπάντα. Αυτή η μαγκιά κ η “f**k’em’all” attitude μόνο με τους Motörhead πατσίζει. Κ βέβαια ο Lemmy θα συμφωνήσει με πάθος αν τον ρωτήσουμε… :wink:

Υπήρχαν και κάποιοι The Who, όπως και κάποιοι Led Zeppelin που τους κοντράρανε στα ίσα την περίοδο από 1969 - 1973 τόσο δισκογραφικά, όσο και σε live εμφανίσεις.