Τελος για τους Rolling stones(;)

http://www.mixtape.gr/t.asp?sec=1&sub=1&uid=3789

Oπως βλεπουμε ειναι πολυ πιθανο:-k…Αν τουλαχιστον κανουν την τελευταια τουρ τους…Ας περασουν και απο εδω!

ε εντάξει δεν είναι και περίεργο…
άμα λένε οτι θα ξεκινήσουν αποχαιρετιστήρια περιοδεία του παραχρονου φαντάσου σε τι ηλικία θα σταματήσουν.

Οντως η περιοδεια αυτη μπορει να κρατησει πολυ και με λιγα διαλειμματα… Τους ειχα δει οταν ειχαν ερθει και παροτι δεν τρελαινομαι ηταν πολυ καλοι live, αλλα περνανε τα χρονια και με τοσες καταχρησεις παλι καλα που εφτασαν ως εδω και ειναι ζωντανοι…

Κάποα στιγμή όλα έχουν ένα τέλος, απλά εμένα μου φαίνεται ότι έχουν σταματήσει χρόνια…εντάξει δεν είμαι φαν τους, αλλά εννοείτε ότι σεύομαι ένα τόσο μεγάλο-επιδραστικό συγκρότημα στο ροκ:):!:

επιτελους!!!Καιρος ηταν δεν μπορεις να σνιφαρεις και να χτυπιεσαι οταν εισαι 67 χρονων.Δεν λεω καλοι ειναι,αλλα σε καποια πραγματα υπερεκτιμουν τους εαυτους τους…

Ο Jagger πάντως στα live είναι απίστευτος!!!

δεν ειμαι φαν αλλα καιρος τους ηταν… αντε να παιρνουν και αλλοι σειρα μηπως και γλιτωσουν την ξεφτιλα…

μην τολμησουν χωρις να περασουν αλλη μια φορα απο ελλαδα…8)

Πάντως τον Ron ,δεν φαίνεται να τον έχει πάρει απο κάτω ,

απο εδώ http://www.sport-fm.gr/article/292933

Αϊ στο διάολο:lol::lol::lol::lol:

μπραβο στα παιδια(?),πολυ ταιριαστο ζευγαρι!!#-o

επιτελους…ew για τις φωτος.

Eγω διακρινω αγνη και ανιδιοτελη αγαπη…κακοπροαιρετοι!

Ελπιζω να σκασουν μυτη και απο δω παντως,για να μας φυγει και το απωθημενο μερικους που τους χασαμε οταν ειχαμε την ευκαιρια…

η 3η πικ ειναι λιγο creepy παντως…πολυ ‘πτωμα’ φαινεται ο ρον εκει

τον βλεπω κομμενο , θα της μεινει στα χερια σε κανα ‘καβαλημα’ που θα του κανει

ελπιζω να μην την εχει αφησει διαδοχο στα λεφτα του 8)

oi stone δνε προκειτε να ξεφτιλιστουν ποτε!
ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα Group της παγκοσμιας μουσικης κ καθε Live τους ειναι ενα τρελο show! μονο οποιος τους εχει δει καταλαβαινει γιατι λεμε :wink:
οχι σαν κατι τσουτσεκακια που παιζουν για 55 λεπτα…

αντε να ερθουν απο εδω ομως κ μακρια απο κοκοφοινικες!

γιατί υπάρχει περίπτωση να τα πάρεις εσύ?:smiley:

Καλο μας εκαναν ομως τοτε…:smiley:

Λεφτα αισθηματα… Ταιριαστο ζευγαρακι…:stuck_out_tongue:

Ελπίζω να έρθουν απο Ελλάδα για μένα μαζί είναι η μόνη μπάντα που κάνουν τον κόσμο χαρούμενο και ίσως αξίζουνε για αυτά που έχουν κάνει!!!
Α έχει βγεί και μια ταινία για τον δίσκο τους exile on the main street νομίζω θα το δείξει το Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου!!!

Το 98 δεν τους είδα ήμουν 16 το 2006 ακυρώθηκε τελευταία στιγμή, ελπίζω να μπορέσουν να έρθουν

Ότι και να λέμε, τεράστιο συγκρότημα, καλύπτουν σχεδόν 4 γενιές. Ίσως πάντως να έπρεπε να σταματήσουν εδώ και κάποια χρόνια, όπως και οι Scorpions.

Πάντως, αυτό που διαζώζει αυτά τα συγκροτήματα, είναι ότι με την απόδοσή τους στη σκηνή σε κάνουν να περνάς καλά, και αυτό είναι που έχει σημασία στην τελική.

ΥΓ. Ο Ron θεός στις φωτό, ξεπέρασε και τον Mick!