Ronnie James Dio Hospitalized - European Tour Cancelled!

Ο καγκουρας που ειναι μεσα στα πραγματα ξερει να μας ενημερωσει περι τινος προκειται…??

Δεν ξέρω για τον Kangoura, αλλά αυτό που γνωρίζω είναι ότι υπάρχουν κ άλλα άτομα στην Ελλάδα που είναι κοντά στο περιβάλλον του Ronnie. Το μόνο που μου είπαν είναι ότι τίποτα μα τίποτα δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα, ούτε διαρρεύσει προς το παρόν.
Ότι είναι να ανακοινωθεί, θα ανακοινωθεί απο την ίδια τη Wendy.

Απλά ας περιμένουμε τα επίσημα κ ας ευχηθούμε οτι τα νέα θα είναι θετικά…

Αντε να βγουνε τα νεα να ειναι καλα και να ηρεμησουμε.

Πέρα από την πλάκα τώρα. Πολύ μυστικότητα έχει η όλη υπόθεση και δεν μου αρέσει καθόλου. Από όταν το άκουσα, μου έχει καρφωθεί η ιδέα ότι κάτι άσχημο παίζει με την υγεία του. Δηλαδή, εάν συνέβη ένα ατύχημα, λόγου χάρη, θα ήταν δύσκολο να μας καθησυχάσει η Wendy μέσω του site του Dio; Μάλλον όχι. Τέλος πάντων, ό,τι είναι να συμβεί, θα συμβεί, έχουμε πίστη στις αντοχές του κοντού.

βάστα Κοντέ!!!

ρε μαγκες τι ακριβως εχει παθει

ο

‘‘ενα μετρο και ενα milko’’

ξερουμε???

Όντως… η ανακοίνωση αναφέρει “was taken ill” και όχι injured ας πούμε :-k

Άντε μας σκάσανε…

διάβασα ότι έχει κάποιο πρόβλημα στην καρδιά

8O

Όχι ρε π…!

Που το διάβασες???

Σ?ένα forum (ιταλικό)?το έγραψε ένας αξιόπιστος χρήστης , ο οποίος τυχαίνει να γνωρίζει προσωπικά τον Ronnie. Περισσότερα δεν γνωρίζω?
Ας ελπίσουμε να αναρρώσει σύντομα…

Ωχ, ανησυχητικο ακουγεται αυτο με την καρδια και λογω της ηλικιας του ΘΕΟΥ:frowning: Μακαρι να μην ισχυει ή αν ισχυει να το ξεπερασει γρηγορα και να μην ειναι κατι πολυ σοβαρο.[-o<

:-k τελικα ολες οι φημες για την καρδια του λενε ε;Πολυ ασχημο αυτο.Καρδια και μη σοβαρο δε πανε ποτε μαζι. :? Και ειναι τοσες μερες στο νοσοκομειο…αχ ρε Ντιο…κουραγιο.Δειξε δυναμη :frowning: σνιφ!

οι θεοι δεν εχουν ηλικια…ουτε γεννηθηκαν ουτε πεθαινουν…

η μηπως πεθαινουν?

Πεθαινουν ακομα και αυτοι, αλλα στην περιπτωση μας ας ευχηθουμε πως οχι…

Οι ευχές μας μαζί του…

Κουράγιο Ronnie, δεν είναι τίποτα…

Ας ελπισουμε πως αυτα με την καρδια του να ειναι μονο φημες και πως δεν εχει κατι σοβαρο.Κουραγιο κοντουλινακο…:-s

ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!!!:(:(:frowning:
μην ανυσηχειται, οι ΘΕΟΙ ποτε δεν πεθαινουν!!!
ο ανθρωπος με την καλυτερη καριερα στον κοσμο… Elf, Rainbow, Black Sabbath, DIO, Heaven And Hell
η ατελειωτη φωναρα που λυγιζει σιδερα
ο ανθρωπος που εδραιωσε και δημιουργησε την metal σκηνη…

LONG LIVE (THE KING OF) ROCK N ROLL

Με τιμαει που χθες το βραδυ προσευχηθηκα στον Θεο για τον Dio?:-k

Δηλαδη προσευχηθηκες στο Ντιο για το Ντιο;;; :-k

Ξερω γω …γιατι οχι;;;

Στις μέρες μας από καρδιά δύσκολα πεθαίνει κάποιος(εκτός αν σου έρθει κάτι πολύ απότομο και δεν το σώσεις) απλά λογικά μάλλον όσοι προλάβαμε να τον δούμε live προλάβαμε…