Rotting Christ 7/12/13 Gagarin

Εκει. Ενα heavy by the sea δε μας προσφερει αρκετη ζιμπαλμπα

εδιτ, ωπα ωπα. μεγαλυτερο λαηβ σε διαρκεια στην ιστορια του συγκροτηματος? μαλακες γραφω σε 3 ωρες, μη μου τα κανετε αυτα και παω και γραφω για τριαρχιες και νεκρα ποιηματα

Tι ζιμπαλμπα ρε? Πρωτο κομματι Forest of N’Gai και μετα The Nereid of Esgalduin να σαπισουμε ολοι εκει μεσα. Εχει να γινει χαμος.

…υπέροχα, εξαιρετικά…θά’μαι εκεί…στανταρουήτα:):!:

Θα’μαι εκεί στάνταρ

[SIZE=“7”]ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ DIDI!![/SIZE]

[SIZE=“7”]ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΔΩ[/SIZE]

Ναι ναι δεν ειναι αυτοι οι ροττινγκ κραηστ που αγαπησαμε,θανατος στους πειραματισμους και λοιπες μπουρουχες. Επιτρεψτε μου να σαπισω και με τα παλια και με τα καινουρια

Το ξεραμε για το live και γουσταρα ηδη, αλλα αυτο το “Για ενα και μοναδικο live στην Αθηνα στο μεγαλυτερο σε διαρκεια performance του συγκροτηματος στην ιστορια του” με πωρωσε πολυ ασχημα… Παντα παιζουν πολυ στην Αθηνα φαντασου τωρα, παει για 2,5-3 ωρες το πραγμα… Ειμαι ηδη εκει… Ω ρε τι εχει να γινει…

Υ.Γ. Οι Rotting Christ ειναι εκπληκτικοι και στα παλια και στα πιο καινουρια κομματια τους, προσωπικα θεωρω οτι δεν εχουν βγαλει ποτε κακο δισκο, ολα ειναι απο πολυ καλα μεχρι δισκαρες.

…είναι αυτό με την διάρκεια, που σε φτιάχνει πιο πολύ:):!:

3:30 ωρες θα παιξουν

Η καλυτερη περισταση για να δω RC.

10 ευρώ προπώληση, 8 για ανέργους…
ΤΙΜΙΟ.

Φέτος κλείνουν 20 χρόνια από την κυκλοφορία του πρώτου και καλύτερου δίσκου τους με ότι μπορεί αυτό να σημαίνει για το setlist του live. :wink:

…κόλαση θα γίνει…είναι καμίνι και το Γκαγκάριν…μια χαρά…και πολή καλή τιμη στο εισιτήρια:):!:

Δεν συμφωνώ. Τίμιο θα ήταν ένα 15άρι ευρώ

[B][SPOILER]ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΠΑΝΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ!!! ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!![/SPOILER][/B]

Τι λες τωρα, δεν το ειχα σκεφτει αυτο… Πω ρε μαλακα λες να παιχτει ολοκληρο το Thy Mighty Contract, 37 λεπτα ειναι, ανετα γινεται… Το θελω ολοκληρο και μετα κομματια απο ολες τις δισκαρες και τα EPs τους, να καλυψουν ολη την δισκογραφια τους.

Αυτο ακριβως, η τιμη ειναι πρωτογνωρη για μια μπαντα τετοιου επιπεδου, απλα δεν υπαρχει δικαιολογια να χασει καποιος οπαδος της μπαντας αυτο το live…

Τι 15αρια ρε μαλακες, ειστε σοβαροι;

Λογικοτατη τιμη το 10αρι, ταριφα πρεπει να ειναι (και ειναι βασικα) για τις μεγαλες ελληνικες μπαντες. Ως εκει.

Kαλα αν ειναι να παιξουν ολοκληρο Thy Mighty Contract, νταξει, τι να λεμε…

Εννοειται οτι ειναι λογικοτατη τιμη, αλλα δεν το κανουν πολλες μπαντες και ειδικα αυτου του επιπεδου. Και υπαρχει και εισιτηριο ανεργων με 8 ευρω.

δηλαδη οι μεγαλες εγχωριες μπαντες επειδη ειναι εγχωριες δεν αξιζουν πανω απο 10 ευρω?:-k Οχι οτι ειμαι εναντια στην τιμη (πρεπει να εισαι μεγας χαζουλιακας για να ΘΕΛΕΙΣ/ΖΗΤΑΣ να πληρωνεις παραπανω απο τη στιγμη που η ιδια η μπαντα σε σεβεται βαζοντας χαμηλο εισητηριο) , ειναι μεγαλη μαγκια μαγκια αφου το ξερουν πολυ καλα και ιδιοι οτι και 20αρι να το χτυπησουν παλι σολντ αουτ θα βγαλουν. Αλλα μου φαινεται υποτιμητικο για την εγχωρια σκηνη να λεγονται τετοια πραγματα.