Rotting Christ 7/12/13 Gagarin

…μακάρί νά’ναι έτσι και Αθήνα…αλλιώς ταξιδάκι:):!:

ξερει καποιος ποτε βγαινουν τα εισιτηρια για αθηνα;

Ρε παιδες, κανενα νεο για τα εισιτηρια???

…εντάξει, έχουμε καιρό, και άλλα εισιτήρια να πάρουμε πρώτα:):!:

Ναι αλλα σαν πολυ δεν αργησε η προπωληση, περιμενα να αρχισει συντομα μετα την ανακοινωση της συναυλιας.

από το facebook του gagarin:

ROTTING CHRIST @ GAGARIN 205
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013

Η προπώληση των εισιτηρίων ξεκινά την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου.

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ:
Γενική Είσοδος ?10

ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:
METAL ERA, Εμμανουήλ Μπενάκη 22, τηλ. 210 33 04 133
RELOAD STORES, Πανεπιστημίου 54, τηλ. 210 38 01 464

…μέχρι το τέλος του μήνα, θα το τσημπίσω…και μετά, η γνωστή αντίστροφη μέτρηση:p :slight_smile: :!:

βγηκαν εισητηρια.λογικο sold out θα ελεγα.

δεν θα υπάρχει δυνατότητα για ηλεκτρονική παραγγελία ? 8O
δηλαδή η επαρχία τον πούλο???

σε φορουμ γραφεις, τοσο δυσκολο θα ειναι λες να συνεννοηθεις με καποιον για να σε εξυπηρετησει;;; :slight_smile:

Το 8 ? των ανέργων πήγε περίπατο?

όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν… :stuck_out_tongue:

Παιδες καλημερα. Πηγα χθες στον Reload και πηρα εισιτηριο και μου ειπε η κοπελα εκει στο ταμειο οτι απο προχθες που εχουν βγει, υπαρχει πολυ μεγαλη ζητηση και οτι το βλεπει να γινεται γρηγορα sold out. Εγω απλα σας ενημερωνω, για να εχετε το νου σας.

Χτες πηρα και εγω εισιτηριο Νο. 0157 και μου ειπαν οτι εχει πολυ μεγαλη κινηση η προπωληση και παει γρηγορα για sold out, ενας γνωστος σε δισκαδικο μου ειπε οτι μπορει να γινει και sold out μεχρι το Σαββατο, χλωμο βεβαια κατι τετοιο αλλα βιαστειτε οσοι θελετε να παρετε εισιτηριο.

Και μια ιστορια… Οπως γυρναγα απο δουλεια και πηγαινα προς πλατεια Κανιγγος για να παρω εισιτηριο απο Metal Era ποιον πετυχα? Τον Σακη Τολη… Δεν θα πω πολλα, απλα [B][SIZE=“4”]ΘΕΟΣ[/SIZE][/B] ο ανθρωπος, μεγαλη μορφη, εκτος απο ενας εκπληκτικος μουσικος ειναι και ενας πραγματικα φοβερος ανθρωπος… Ραντεβου στις 7 Δεκεμβρη Σακη…

…δεν νομίζω να γίνει sold-out, τόσο σύντομα, αλλά έτσι κιαλλιώς από Δευτέρα θα το τσιμπήσω κιεγώ:):!:

τι ωρες ειναι ανοιχτα τα 2 μαγαζια ξερει κανεις;

…ώρες μαγαζιών…το Reload ενιά το πρωί είναι ανοικτό:):!:

λεω να παω κ γω δευτερα,με φοβισατε

Πηγαινε παρε για να εισαι σιγουρος, οπως και οσοι αλλοι δεν θελουν να χασουν το live, 3 ωρες Rotting Christ θα ειναι…

Εγω γι’αυτο ενημερωσα,ειναι κριμα καποιοι που γουσταρουν πολυ να πανε, να φανε κανενα πακετο και να μην βρουν. Μπορει να μην γινει sold out τοσο γρηγορα, αλλα καλυτερα να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Εκτος του οτι θα ειναι 3 ωρες, οπως λενε, ειναι πανω απ’ολα Ελληνικο συγκροτημα με παγκοσμια καταξιωση και πρεπει να το γεμισουμε. Επισης πιστευω οτι αυτο το live θα πρεπει να βιντεοσκοπηθει…