Rotting Christ 7/12/13 Gagarin

συμφωνω με βιντεοσκοπηση!τσιμπησα κ εγω το εισητηριο σημερα!!!μεσα!

Λογικα αν ειναι να βγει dvd απο τη συναυλια θα μας ενημερωσει η μπαντα απο το site της. Μακαρι παντως, το dvd Non Serviam - A 20 Year Apocryphal Story που ειχε βγει ηταν απιστευτα πωρωτικο, οποτε γιατι οχι ξανα και μαλιστα τωρα που θα παιξουν και 3ωρο set.

συντομα sold out…

Metal Era
Δευτέρα-Τετάρτη-Σαββατο 9:30-15:30 , Τρίτη,Πεμπτη-Παρασκεύη 9:30-20:30

Reloaded
Δευ - Παρ: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Σαβ: 9:00 π.μ. - 8:00 μ.μ.

Πήρα την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας εισιτήρια για έναν φίλο από το Reload. Τα παιδιά που έχουν το κατάστημα συζητούσαν μεταξύ τους ότι τα εισιτήρια θα τους τελειώσουν πολύ γρήγορα αν συνέχιζαν να πουλιούνται με αυτούς τους ρυθμούς. Όποιος θέλει να πάει, καλό είναι να πάρει σύντομα εισιτήριο.

[U]Προσωπική μου εκτίμηση[/U] είναι ότι μια δεύτερη μέρα είναι αρκετά πιθανή.

τσιμπήσαμε κ εμείς τικετ 8)

Μια δευτερη μερα νομιζω οτι δεν θα ηταν η καλυτερη λυση, αλλα ενας μεγαλυτερος χωρος. 2 μερες συνεχομενες απο 3 ωρες set list η καθε μια, δεν νομιζω οτι θα μπορουσε να βγει…

Σιγά που δεν μπορεί να βγει ρε. Εδώ βγάζουν τρίωρα οι γέροι, οι νέοι θα κωλώσουν;

Βασικα δεν καταλαβαινω γιατι δεν πανε το live σε μεγαλυτερο χωρο, ειναι μικρο το Gagarin και ανετα θα γεμισουν μεγαλυτερο χωρο. Μακαρι…

Ναι, ας το πάνε στο Fuzz :lol:.

τικετο και εδω

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν χρησιμοποιούνται κορυφαίοι χώροι όπως το Αθηνών Αρρένα. Χωράει κάποιες χιλιάδες κόσμο και έχει και τέλεια ακουστική. Γενικότερα ο χώρος αυτός είναι ότι πιο πολυτελές και σύγχρονο υπάρχει. Αντιθέτως χρησιμοποιούνται χώροι τύπου Fuzz και Entertainment Stage οι οποίοι είναι τραγικοί, ειδικά ο δεύτερος. Αναφέρομαι σε περιπτώσεις που έρχονται στην Ελλάδα μεγάλες μπάντες τύπου Megadeth ας πούμε οι οποίες μαζεύουν πολύ κόσμο. Κάποτε είχανε παίξει οι ΗΙΜ εκεί, γιατί να μη γίνεται και τώρα αυτό?

Λογικα, αλλη τιμη εχει το Αθηνων Αρενα και αλλη το Fuzz-Gaggarin…Εαν ειχαν πει να πανε εκει οι καθε Rotting Christ θα ειχαμε και αλλη τιμη στο ticket.

Το κλειστο του Σπορτιγκ που μου ειχε αναφερει ενας φιλος π.χ. δεν σας αρεσει σαν χωρος? Και το Fuzz που ειναι μεγαλυτερο απο το Gagarin θα το προτιμουσα για αυτο το live.

…το τσίμπησα κιεγώ από ReLoad:):!:

το fuzz παντως εγω δεν το παλευω

…μια χαρα είναι και το Σπότρινγκ, αλλά και ακριβό στην ενοικιασή του…έτσι νομίζω:):!:

ακόμα να γίνει sold out?

εγώ πάντως πήρα το προηγούμενο σκ χαρτάκι απο το ρλοαντ και το μπλοκάκι τους είχε ακόμα αρκετά

Περιμενα οτι μεχρι τωρα θα ειχε γινει sold out, οχι οτι δεν θα γινει τελικα αλλα μου κανει εντυπωση που υπαρχουν ακομα εισιτηρια.