ROTTING CHRIST / MOONSPELL Αθήνα 13/11/2019 - Θεσσαλονίκη 14/11/2019

Καλησπέρα.

2 Likes

Η ανακοίνωση combo για αναβολή συναυλίας, σολντάουτ και δεύτερη μέρα μαζί με ξεπερνά λίγο.

5 Likes

ΑΜΑΝ

2 Likes

δλδ ένα κακό νέο και 2 καλά . Όμορφα :+1:

ποτε εγινε sold out το αυριανο?

Καιρό έχει γίνει.

καμια ενημερωση?

Τι ενημέρωση, αναβλήθηκε, τέλος, δεν νομίζω να πουν αύριο το πρωί “έλα οκ φτάσαμε θα γίνει κανονικά”. (ινβ4 γίνεται αυτό ακριβώς γιατί το γκαντεμιάζω συνέχεια)

Εγώ περιμένω ενημέρωση για επιστροφή χρημάτων και για τη 2η μέρα βλέπουμε

Live με τραγούδια christ από τα πρώτα τρία album έχω δει στο an το 2005 (νομίζω). Τρομερή συναυλία, υπάρχει και στο YouTube ολόκληρη.

2 Likes

Βλέπω το σέτλιστ και τρελαίνομαι

Μάλλον στις 26/1 θα ζήσουμε λάιβ άλλων εποχών…

I name you under our cult…

1 Like

εννοοω ενημερωση οταν εγινε το sold out πριν καιρο οπως ειπε ο φιλος απο πανω

My bad, δεν είδα το ποστ πάνω από το δικό σου, σοζ

Ήμουν κι εγώ εκεί, σίγουρα η καλύτερη τους συναυλία που έχω δει .

Δηλαδή αν καταλαβα καλα όσοι τίμησαν τις μπάντες αγοράζοντας εισιτήριο θα τις δουν στην «νορμαλ» συναυλία στις 25 Γενάρη και την αλλη ημέρα ελάτε για την επετειακή, την καλη ? Ασόβαρα πράγματα (για να μην γραψω τίποτα χειροτερο) , το σωστο ειναι και στις 2 ιδιο σετλιστ.

1 Like

Μου στείλανε e-mail από Viva, κουβέντα για επιστροφή χρημάτων;

Είμαστε με τα καλά μας; Εκείνες τις μέρες λογικά θα λείπω εξωτερικό!

  • ό, τι είπε ο φιλος από πάνω, δλδ εμείς που ήμασταν καλοί πελάτες και πήραμε εισιτήριο πριν το sold out θα δούμε την “κανονική” συναυλία και οι άλλοι την γαμάτη;

Το έχουν ξανακάνει οι RC αυτό πριν 2 χρόνια περίπου, την μια μέρα έπαιξαν κανονικό σετλιστ και την δεύτερη σχεδόν όλο το Thy Mighty…

3 Likes

Ισχύει.
25 και 26/03/2017

Το εισιτηριο για την “νορμαλ” συναυλια δεν το ειχες παρει? Ποιος ο λογος της γκρινιας? Αν θελεις μπορεις να παρεις και για την δευτερη μερα, δεν στο απογορευει κανεις.

Εμενα αυτο το νεο καθολου δεν με χαλασε, δεν θα πηγαινα στο live σημερα λογω του οτι εχουν πεσει μαζεμενες συναυλιες που θελω να παω (Annihilator, Candlemass) και λογω υποχρεωσεων δεν μπορω να παω σε ολες. Συν του οτι με χαλαγε το setlist των Rotting Christ αλλα τωρα η δευτερη μερα στις 26 Ιανουαριου δεν χανεται… Αυτα ειναι…

ισχύει και επειδή είδα μινι αντιδράσεις , η πρώτη μέρα που πήγα εγώ ήταν η καλύτερη εμφάνιση RC που έχω δει , 2μιση ώρες όπου έπαιξαν σχεδόν τα πάντα και την θεωρώ ανώτερη απ την δεύτερη μέρα εκείνης της χρονιάς

4 Likes

Εμένα δεν με ενδιαφερει ουτε η μια ημέρα ουτε η αλλη αλλα το να μην βλεπεις το θεμα, τι να πω, εγω ΤΕΤΟΙΟ πράγμα στα παγκοσμια χρονικα που λέει ο λογος δεν θυμαμαι να εχω ξαναδει. Επι της ουσίας «κρεμάμε» αυτούς που πηραν εισιτήρια και μας στήριξαν και τους λεμε η ξαναπληρώστε εισιτήριο η στην αλλη συναυλία να ερθουν αυτοι που δεν βιάστηκαν να μας «προσφέρουν» ενα sold out. Made in Greece.