Rotting Christ τον Απρίλιο στην Κοζάνη και στο Βόλο!

Έρχονται οι rotting christ στις 14 Απριλίου στην Κοζάνη και στις 15 στο Βόλο!!!
αναφέρεται και στο επίσημο site http://www.rotting-christ.com/tour.php
ξέρει κανένας εισιτήριο και που εμφανίζονται???

να χαρώ…?

Από Αθήνα μεριά τπτ;;;

μετα απ’τους maiden, κατι τετοια “αγρια” μου φανταζουν αστεια και χαζα! :lol: :lol: :lol: :lol:

ouden sxolio.

Na simplirw8ei oti support 8a einai oi Suicidal angels.
Pezoun old school thrash. Apo tis kaliteres anamenomenes ellhnikes bands.

european tour:

> 05/04/2007 Izbruhov Kulturni Bazen - Kranj, SLOVENIA
> 06/04/2007 Toxic Club - Pecs, HUNGARY
> 07/04/2007 Blue Hell - Budapest, HUNGARY
> 08/04/2007 Rolland Garros - Cluj Napoca, ROMANIA
> 09/04/2007 day off
> 10/04/2007 Dom Omladine - Beograd, SERBIA & MONTENEGRO
> 11/04/2007 Preoteasa Hall - Bucarest, ROMANIA
> 12/04/2007 Sredec Hall - Sofia, BULGARIA
> 13/04/2007 tba - Skopje, FYROM
> 14/04/2007 Otherside - Amyntaio, GREECE
> 15/04/2007 tba - Volos, GREECE

οντως, ουδεν σχολιο…

AMYNTAIO??? Kala plaka mas kanoun?? To Amyntaio einai kwmopolh kai einai kabosi wra apo Kozanh pou eixe kai 80.000-100.000 kosmo ek twn opoion 10.000-15.000 foitites. Tha eixe kosmo sigoura. Twra gia to Amyntaio… Makari pantws. Egw mia fora tha pigaina Kozanh afou tha eimai to Pasxa kai as min einai makria apo to gousto mou oi RC, mono kai mono giati goustarw kati tetoies kiniseis.

όντως πολύ καλοί οι Suicidal Angels. μπράβο στα παιδιά, και αν δε κάνω λάθος έχουν κάνει και κάμποσες συναυλίες εξωτερικο…

@Vedder. κοιτα, διαβάζω τα ποστ σου εδω και καιρο, και δε μιλάω, αλλά και η υπομονή έχει και τα όρια της. αν δε σου αρέσει κάτι, μη μιλάς για αυτό. μου αρεσει που σε ενα τοπικ στα “Διαφορα” το παιζεις ανοιχτόμυαλος αλλα κατα τα άλλα οτι δε ξέρεις ή δε σου αρέσει το προσβάλλεις, προσβάλλωντας παράλληλα και αυτούς που το ακούνε. και γω πχ μπορει να μην ακούω κάποιο γκρουπ που σου αρέσει, αλλά δε μπήκα στο τοπικ που γραφεις να πω “ειναι γελοιοι”. ελεος δηλαδη.

παρακαλώ πολύ να προσέχεις την συμπεριφορά σου. δεν είναι λίγοι αυτοί που σου “την έχουν πει” στο φορουμ εξ άλλου. αυτά τα λέω μη φιλική διάθεση, και δε πιστεύω να εχω άδικο…

Τελικά δεν είμαι ο μόνος πού παρατηρεί τέτοια “φαινόμενα” στο forum… Βέβαια στη συγκεκριμένη περίπτωση το θέμα ίσως είναι ηλικιακό…

βασικα αν ξαναπροσεξεις το post μου λεω οτι μετα τους maiden μου φαινονται γελοια τετοιου ειδους συγκροτηματα, δηλαδη και πολλα απ’ αυτα που προσκυνουσα. :? δεν το ειπα για να κατακρινω τους rotting christ αλλα περισσοτερο για να αναδειξω τους maiden και την πορωση που εχω φαει με την συναυλια τους. ακομα ψυθιριζω 24 ωρες το 24ωρο τραγουδια τους…:cry:

καλα το ειπες. ψαξε λίγο να δεις την έννοια της λέξης “γελοια”. και πραγματικα, δε καταλαβαινω που κολλάει το να πεις κατι για τους maiden σε ενα τοπικ που αφορα την περιοδεια των rotting christ.

αν δεν ασχολείσαι με το αντικειμενο υπο συζητηση, σε παρακαλω μην επεμβαινεις εκτος αν θες κατι σχετικο.

σκέψου τωρα να μιλας εσυ για maiden και εγω να γυρνάω εκείνη την ώρα από συναυλία των Entombed και να λέω “οι maiden μου φαίνονται φλώροι, οι Entombed εσπειραν σημερα”. κολλάει πουθενα αυτό;

δεν εχεις αδικο. αλλα να σου πω την αληθεια, ειδικα αν ειναι ηλικιακο πρεπει να πεις κατι για να μην επαναληφθει. ο νέος και άπειρος λειτουργει διαφορετικα, και ειναι πιο πιθανο να καταλαβει απο τον μεγαλυτερο και κολλημενο…

και να σου πω την αλήθεια, γκρινιάρηδες πάντα θα υπάρχουν. το θέμα ειναι να μη ξεπερνώνται τα όρια σε σημειο του να βγαίνουμε off topic όπως τωρα…

Na anaferw oti mazi me tous suicidal angels 8a pexoun kai oi Mass Infection.