Rotting Christ

Δεν νομιζω, στην βιογραφια τους αναφερει τις αναρχικες ριζες του συγκροτηματος πολλες φορες. Δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια βεβαια.

Το πιστευω για αναρχικες ριζες οσον αφορα τα αδερφια Τολη. Τους στιχους τοτε ομως δεν τους εγραφε ο Σακης, τα αγγλικα του δεν ηταν καλα, οποτε δεν αποκλειω να τους παιξαν στιαπου, σε περιπτωση που ισχυει αυτο το πραγμα περι iron youth.

Δεν ξέρω…

1 Like

Τους ταιριάζει πάντως,ειδικά το κλείσιμο το έφεραν στα μέτρα τους.

4 Likes

Αδιαφορη η διασκευη του αγγελακα.

αυτό το έχετε πάρει χαμπάρι;
Yoth Iria το νέο γκρουπ του Jim Mutilator

εδιτ ναι το έχετε πάρει, αλλά όχι ότι συμμετέχει και MWD αλλά και ο George Emmanuel εεε :stuck_out_tongue:

1 Like

Όλος ο δίσκος αδιάφορος είναι.

1 Like

Αυτα τα δυο live official video ισως ειναι οτι καλυτερο εχουμε δει τελευταια,ειναι απο καποιο DVD η μεμονομενα?

2 Likes

Κ τα 2 παντως ειναι απο το rockwave το 17 με τον καυσωνα…

Ξενερωμα οι απωλειες καρζη/εμαννουηλ,βεβαια και ο μποκος οταν ειχε φυγει ξενερωμα ηταν,τουλαχιστον δινουν ευκαιριες σε μικρους να αναδειχθουν.

1 Like

Ναι Μποκος και Εμμανουήλ είναι πολύ καλοί παίκτες , ειδικά για αυτή την περίοδο που η μπάντα παίζει σε μέταλ φόρμες

Δεν εχει παιξει ποτε σε μη μεταλ φορμες εντωμεταξυ.

Εντάξει μωρέ βαριούνται οι άνθρωποι να παίζουν συνέχεια το ίδιο ριφφ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

4 Likes

Πολύ ωραίο το ριφφ στην αρχή, για κάποιο περίεργο λόγο νομίζω το έχω ακούσει άλλες 2425 φορές αλλά οκ μπορεί να κάνω και λάθος, δεν υπάρχει παρθενογένεση στη μουσική

1 Like

Οποτε ειπαν να το παιξουν στους Yoth Iria :joy:

1 Like

Ακομα δεν τον είδαμε… Γιαννη τον βαφτισαμε. Τυχαίο το όνομα :joy:

Με βαση το κλιπακι που βγηκε το λεω ρε θιγμενε :stuck_out_tongue:

2 Likes

Instagram και LinkedIn αναποδα προφανως.

Κατα τα αλλα οκ εκλαψα.

1 Like