Rotting Christ

Νταξει δεν ηταν ασχημη η δηλωση απλα παραηταν γενικοτητα

" ”Μπορεί να μας στερήσουν τον τρόπο ζωής, αλλά δεν θα πάρουν ποτέ την ελευθερία μας! "

Εδω λεω θα πει για τους κωλομπατσους κατι, καλη φαση. Αλλα μετα το γυρισε στο πιο γενικο.

Νταξει o δικος μας sakissss ειναι, μαζι του.

Πουτσοχαμπερο η καινουρια λεξη της ημερας

Εγώ απογοητεύτηκα που δε χώρεσε κάπου στη δήλωση το “φάηαρ” :disappointed_relieved:

9 Likes

Και μετα ντηζαηαρ

6 Likes

Γελασα δυνατα ε

Αγγιζει τα ορια της τρομολαγνειας πρωτον, χιλιες φορες να περναω απο ελεγχο στο αεροδρομιο δευτερον.

Και ξαναγελασα.

Και ξανα.

Απο τους καλυτερους διαλογους στο φορουμ τελευταια.

Γιου γκαηζ μεηντ μαη σολ γουορμ (με προφορα και φωνη Σακη εννοειται)

1 Like

Alumni :
Ancient Christmas Tree κι ανάποδοι σταυροί (και γίδια).
Και λιγο αποτυχία ύφους σκληρού μαριόλη, απο τον 1,50 ιππoτη της λακούβας.
Σκιαχτείτε τα θεριά τ’ανήμερα.

1 Like

Νταξει και τι πειράζει που είναι 1.50 ο δίπλα στον μιουτιλατορα που φοράει ανάποδο σταυρό και που δεν είναι και τόσο σκληρός καριολης?

Ήρεμα ρωτάω, απλά δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό, υποθέτω δεν τον συμπάθεις γενικά? Εκτός από όσα έγραφε για αυτον στην βιογραφία των RC και ότι ήταν μέλος ως το 96 συν 1-2 ξεμπαρκες συνεντεύξεις ξέρω ελάχιστα για τον jim mutilator

Σύντομα πρόκειται να τα καταλάβεις όλα!

2 Likes

Μιλας με γρίφους γέροντα αλλά βρήκα αυτό στα ιντερνετς

https://www.metal-archives.com/albums/Yoth_Iria/As_the_Flame_Withers/894626

Mutilator με magus χμμ άρα ο magus μάλλον είναι ο κοντός με τη γραβάτα δεν τον αναγνώρισα αρχικά, 25/1 got it

Μια αυτιά την έριχνα όταν βγει

Παργαλάτσο, την απάντηση δε θα τη βρεις στο metal archives, αλλά μόνο στο dark web, εκεί που διαχέονται οι πληροφορίες για το ποιον manager έχει ο κάθε μουσικός, σε ποια σκοτεινά μέρη κάνει διακοπές, τι κρύβει από τη φορολογική του δήλωση, πώς είναι στις διαπροσωπικές του σχέσεις, πόσο πουλάει τα μπλουζάκια του κλπ. Ελάχιστοι έχουν πρόσβαση σε αυτές, ευτυχώς εμείς εδώ στο forum έχουμε βρει την άκρη.

7 Likes

Τα ξέρω μαν, μου τα χε πει και ο ξέρεις ποιος, μεγάλη ιστορία ο τύπος θα μάθεις και θα καταλάβεις σου λέω τώρα πράγματα που ξέρουν λίγοι για να καταλάβεις. Αυτό το τελευταιο μου ξέφυγε δεν έπρεπε να το πω, αλλά επειδή εσύ είσαι άρχοντας και όχι αυγολεμονος

Εν ολίγοις οκ βγάζουν δίσκο ο Τζιμ με το μάγο, καλή φάση να τον ακούσουμε και να άμα λέει καλή φάση κι ας είναι 1.50 ο μάγος θα βάλαν χαμηλά το μικρόφωνο, κομπλε

Πλάκα κάνω αλάνια απλά γιατί η μυστικοπάθεια, σιγά το πράγμα

Η παρωδία έχει να κάνει με το μιμις μιουτιλέτορ, που έλεγε ότι του έκλεψε το όνομα ο Σάκης ένα φεγγάρι, αλλά ότι επίσης ντρεπότανε που το έβγαλε, γιατί είναι χριστιανός.
Φαντάζομαι ο ανάποδος σταυρός είναι ένα τρίμπιουτ στον Άγιο Ανδρέα.

Ο Μάγκους είναι τόσο αστείος έτσι κι αλλιώς που δεν βλέπω λόγο να ασχοληθώ, πέραν του να κριντζάρω ελέω του λούκ.
Το “ιππότης”, γιατί από μέλος της εκκλησίας του Σατανά (του Λαβέι, που γινόσουν με 100 $ συνδρομή), πριν κάτι χρόνια είχε σκάσει φράγκα για να τον χρίσουν “Ναϊτη Ιππότη” κάποιοι πεινασμένοι μα$όνοι μαζί με κάτι παλαιοημερολογίτες παπάδες, από όσο καταλαβαίνω. Τίγκα σατανίλα η φάση.

Το ποιόν, γνωστό στην πιάτσα. Όποιος τους θαυμάζει, περαστικά.

Δεν ξέρω τα παρασκηνιακά μαν, και τα βαριέμαι κιολας ποτέ δεν ασχολήθηκα με αυτά ιδιαίτερα ακόμα και με πολύ μεγαλύτερες μπάντες

Εννοείται πως δεν “θαυμάζω” κανέναν από τους δύο, τους ξέρω ελάχιστα και μόνο από τη δουλειά τους στους RC

Οκ, σε αυτό το σημείο στο δίνω, αυτό είχε γελιο

Μουσικά, γουατέβερ, μπορεί κάποιος να γουστάρει ή όχι, γούστα είναι αυτά, καλά - κακά.
Απλά το να λες είμαι χριστιανός και ντρέπομαι που έβγαλα το όνομα και μετά να μου κοτσάρεις ανάποδους σταυρούς - είναι ανακόλουθο, αν όχι φαιδρό.
Θα μου πεις ενδύονται “περσόνες”. Αλλά και πάλι…

Διακρινω τον τελευταιο καιρο μια εμπαθεια για τους rc και τον σακη. Δικαιολογημενη μερικες φορες αλλα νομιζω οτι δεν τους αξιζει. Οσον αφορα τους joth iria μην φτασουμε να γινουμε πρωιναδικο. Αν ξερετε κατι το λετε αλλιως τα «θα καταλαβεις σε λιγο καιρό» και «ποσο πουλαει τα μπλουζακια» και αλλα τετοια συναφη δεν βοηθανε.

πειτε οντως ρε,μισολογα απο εδω απο εκει.

Ρε παιδιά το “μόνο” που προσάπτω στον Magus είναι ότι δεν χμ δεν τον λες και “δημοκράτη” (βλ εξώφυλο ancient pride ep ή το project NAOS με άσματα όπως iron youth) . Για να μιλήσω συγκεκριμένα. Οι αναφορές του πάντως στο Γ’ ραιχ είναι πολύ συγκεκριμένες , δεν είναι θέμα ερμηνείας

Να μη ξεχνάμε και τη μεγάλη εταιρεία black lotus που χρωστάει σε όσους μιλάνε σανσκριτικά. Ο Σάκης πάντως όλα τα χρόνια ήταν εκεί όχι σαν μερικούς μερικούς που μυρίστηκαν φράγκα και βγήκαν από τις οκούλτ τρύπες τους. Το μόνο καλό στη φωτογραφία του μουτιλέιτορ είναι το μπλουζάκι spider kickers

2 Likes

Νομιζω ιδιες φημες κυκλοφορουν κ για mutilator και το τι σημαινει yoth iria. Παω τωρα να δω μενεγακη

αυτα που έγραψα όμως φίλτατε δεν είναι φήμες . Είναι πολύ συγκεκριμένα και προκύπτουν από τα στοιχεία που έγραψα . Δεν μου τα είπε “κάποιος”

τι σημαινει Yoth Iria???