Roxette - 27/05/2011 TerraVibe Park

Θέλω πολύ να τους δω και λογικα εκεί θα είμαι. Με χαλάει αρκετά ο χώρος αλλά δε πειράζει. Το θέμα είναι πως θα τα καταφέρουμε πάλι με τα έξοδα…

Ήδη το καλαντάρι για το 2011 σε Ελλάδα και εξωτερικό γεμίζει επικύνδυνα…

Παίδες σόρυ αν σας χαλάω τι χαρά αλλά είναι μερικά “συγκροτήματα” που πρέπει να μπω, να αμολήσω μια (πρρρρρ) και να μην ξαναγράψω ποτέ στο τοπικ τους.Σόρυ αν πρόσβαλα κανέναν,ε.

πιστεύω ότι θα έχει πολύ κόσμο στη μαλακάσα…

Με το που αρχισει η προπωληση των εισητηριων θα ΠΕΤΑΞΩ:lol::lol::lol: να αγορασω τα εισητηρια,οι θεοι ερχονται ελλαδα its fucking great:metal::metal:ROXETTE FOREVER THE BEST BAND IN PLANET EARTH

πωωωω αυτά είναι! μας έχουν τρελάνει φέτος…πάνε τα λεφτάκια της δουλειάς…αλλά χαλάλι!!!:D:D εννοείται πως θα τιμήσουμε τους Roxette και τη θεά Marie Fredriksson!!!:D:D και ας είναι μαλακάσα…

αργησες να ποσταρεις σε αυτό το Thread και ανησυχησα… :stuck_out_tongue:

Οντως αργησα:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τρίτη πρωί, εγώ θα ανοίξω τα Ticket House, όχι ο υπάλληλος!

Ευτυχία :smiley:

Σωστος:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Αυριο ξεκιναει η προπωληση :D:D:D τι ωραια τι ωραια:p:p:p

Πολύ δύσκολα τώρα έως για κανένα λόγο. Αλλά οκ δε βιάζομαι κιόλας. Πρέπει να κλείσω για TSO, Bon Jovi πρώτα και μετά βλέπουμε! :slight_smile:

Μολις πηρα τα τεσσερα μαγικα χαρτακια 8O8O8O8O

Ωραίος!!!

Άντε εμείς να δούμε πως θα τα καταφέρουμε αλλά πρέπει γαμώτο. Είναι παλιό απωθημένο!

No 58 :D:D:D

οκ, τις επόμενες ημερες τσιμπαω και εγω το μπιλιετάκι μου… :slight_smile:

Αγόρασα και εγώ νωρίς το πρωί.Αριθμός 0029.Πάντως αυτός που ήταν μπροστά μου αγόρασε εισιτήριο για τους Αnnihilator και αυτός που ήταν πίσω μου αγόρασε τους Πυξ-Λαξ…
Το αναφέρω ως ένδειξη ίσως όχι μεγάλης ζήτησης…Τουλάχιστον για την ώρα…:-k

Βασικά δε νομίζω ότι θα έχει τρελή προσέλευση κόσμου δυστυχώς. Είναι και η Μαλακάσα (που ελπίζω να αλλάξει) που αποτελεί αποτρεπτικό παράγοντα για πολλούς!

Μάκαρι να αλλάξει ο χώρος Astaldo…:papas:Αλλά αυτό νομίζω θα εξαρτηθεί από την προπώληση…:slight_smile:

Λόγω κρυώματος κι αϋπνίας άργησα να πάω να τα πάρω τελικά. Στις 14.00 το μεσημέρι πήρα το νούμερο 91 και 92, αυτό κάτι λέει!