Roxette - 27/05/2011 TerraVibe Park

εντάξει νωρίς είναι ακόμα…

ειναι παρα πολύ νωρίς ακόμα για μαζική προπώληση… πιστεύω θα πάει καλά…

Εννοείται ότι θα πάει καλά. Γι’ αυτό το είπα, ξέρετε πόσοι φίλοι έχουν δηλώσει ενδιαφέρον να έρθουν; Απλώς περιμένουν να πληρωθούν στο τέλος του μήνα και το καθυστερούν.

Παράπονο: Βρήκαν από πού θα κόψουν στην Didi για να βγάλουν τα τυχόν σπασμένα, πού είναι η φωτογραφία του συγκροτήματος ρε που έπρεπε να έχει το εισιτήριο; Σ’ αυτό βρήκατε να ζηλέψετε την Eleven;

Ωωωωωχ τα χάλασε και η didi τα εισιτήρια;

Και εγω πιστευω θα παει καλα 80s συγκροτημα με τοσες τραγουδαρες και δεν θα παει καλα, ειναι δυνατον?#-o#-o

Ω, ναι. Πιο όμορφα βέβαια σε σχέση με τα σκέτα της Eleven, (έχουν και μια μοβ γραμμή), αλλά φωτογραφία συγκροτήματος ΠΟΥΘΕΝΑ (#$%*@#%@#$%)

οκ, δεν έχω δει ακόμα τα εισιτήρια, και εμενα δεν μου αρέσουν τα ασπρόμαυρα, αλλά μικρό το κακό…

Ας ειναι σε λογικες τιμες τα εισιτηρια και ας ειναι πιο απλα.

Ο radio dee jay ειναι επισημος χορηγος, της συναυλιας των roxette,κατι ακουσα για διαγωνισμο με δωρο εισητηρια για την συναυλια:p:p:p

Δεν περνανε οι ατιμες οι μερες, ο Μαιος ειναι ακομα πολυ μακρια υπομονη:(:frowning:

Εεεεε που θα πάει θα περάσουν!!! Στο χέρι τους είναι; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πως πάει η προπώληση άραγε…???

Ο Πανος μουζουρακης θα ειναι το opening act στην συναυλια των roxette :smiley:

???.. δηλαδή τι μουσική παίζει ο μουζουρακης?

τσίμπησα κ εγώ το μπιλιετάκι μου, σαραντάρι γαρ…

Δε με λετε θα πάει κανένας με εκδρομή από Σαλόνικα; Αυτές σαν του 1055 ξέρω γω!

set list που παιζουν.[SPOILER]
Dressed for Success
Sleeping in My Car
The Big L.
Wish I Could Fly
Only When I Dream Pl
She’s Got Nothing On (But the Radio)
Perfect Day
Things Will Never Be The Same
It Must Have Been Love
Opportunity Nox
7Twenty7
Fading Like a Flower (Every Time You Leave)
Stars
How Do You Do!
Dangerous
Garota de Ipanem
Joyride
Encore:
Watercolours in the Rain
Spending My Time
The Look
Encore 2:
Way Out
Listen to Your Heart
Church of Your Heart [/SPOILER]αξιζει οντως να πας.αμα εισαι και φαν,ακομα καλυτερα.

Ω ρε μάνα!!! Πολύ πράμα!!!

όντως πολυ κομπλε το set list…αναμένουμε… :slight_smile: