Roxette - 27/05/2011 TerraVibe Park

Εγώ να ξαναρωτήσω. Θα κατέβει κανένας από Σαλόνικα με καμιά εκδρομή; Δε βρίσκω παρέα για το ταξίδι και θα βαριέμαι άπειρα να πάω :stuck_out_tongue:

Να πω την αλήθεια το fading like a flower είναι από τα κομμάτια που μου αρέσουν πολύ (γενικώς, όχι από Roxette) , αλλά από τα υπόλοιπα ξέρω 5-6 :stuck_out_tongue:

δεν ξερω τι κοσμο θα μαζεψουν , αλλα σαν χωρος δεν ειναι καταλληλος γιαυτους , ενας λυκαβυτος-θ.πετrας θα ηταν καλυτερα , γιατι το κοινο που μπορει να παει ,δεν ειναι το τυπικο ροκ -ποπ κοινο που ‘τρεχει’ σε συναυλιες . Βεβαια αλλα εξοδα εκει αλλα στο Λυκαβητο η στο Πετρας . Σαν ατμοσφαιρα συναυλιας θεωρω πολυ καλυτερη σε ενα γεματο πετρας , παρα σε ενα αδειο tera vibe

θέλω να πιστεύω ότι θα μαζέψουν αρκετό κόσμο… εκτός αυτού, αν δεν κάνω λάθος η didi, έχει κάνει leasing το χώρο της μαλακασας για κάποια χρόνια…:wink:

Λοιπόν κυρίες επειδή μάλλον θα κατέβω μόνος μου (φλώροι οι φίλοι μου χαχαχα) κάντε κανά κονέ να βρεθούμε εκεί μη χτυπιέμαι μόνος μου πρώτη σειρά!!!

Ποιοι θα πάτε;;; :slight_smile:

Astaldo σχεδόν σιγουρα εγω θα ειμαι…:wink:

Παίδες εγώ έχω εισιτήριο, το πουλάω [COLOR=“Red”]30[/COLOR] ευρώ, pm me. :slight_smile:

γαμωτο! :? δε θα μπορεσω να παω, ειναι και μακρια και υπαρχει και ελλειψη παρεας … καλα να περασετε οσοι πατε!

Έχω ένα προαίσθημα οτι θα είμαστε εμείς κι εμείς την Παρασκευή…
Πόσο γαμάτα θα ήταν σ’ έναν γεμάτο Λυκαβητό ρε γαμώτο!!
Μακάρι να μη βγεί αληθινό το προαίσθημα και να έχει 10.000 κόσμο και να γίνει χαμός,αλλά τα βλέπω σκούρα τα πράγματα…μέχρι και για electrical storm φοβάμαι… :lol:

Astaldo θα είμαι με ένα φιλαράκι,στείλε pm αν κατέβεις και δεν έχεις παρέα να κανονίσουμε καμιά συνάντηση!

Κι εγώ θα είμαι ε! Και κρίνοντας από το γεγονός πως θα είναι και 3-4 φίλοι που γενικά δεν είναι των συναυλιών, πιστεύω πως τελικά θα έχει λαό!

Βρε ότι θα έχει θα έχει. Ας μην ξεχνάμε ότι είναι ένα από τα γνωστά συγκροτήματα στους μη γνώστες. Και έχουμε πολλούς τέτοιους εδώ! Πάντως το κόβω να έχει περισσότερο κόσμο από KISS πχ!

και εγώ θα πάω…
ελπίζω να έχει αρκετό κόσμο…

Τι ώρα υπολογίζεται ότι θα βγούνε;

Thanx! :slight_smile:

Σε περίπτωση βροχής θα υπάρξει πρόβλημα να αναβληθεί η τπτ τέτοιο;

λετε να εχει ηλεκτρικες καταιγιδες αυριο στη μαλακασα??
δεν το αποκλειω :lol:

Γύρω στις 18:00 που πέρασα σήμερα έβρεχε καταρρακτωδώς…Βέβαια άλλο σήμερα , άλλο αύριο…Σκέφτηκα αυτό που έγραψε πιο πάνω ο kaiser για ηλεκτρικές καταιγίδες πάντως…#-o

Στο μετεο δίνει καταιγίδες το μεσημέρι και ψιλόβροχο το βράδυ…
Ας ελπίσουμε να μη στραβώσει τίποτα!

http://www.meteo.gr/i/i-cf.cfm?city_id=155#_main

Και εγώ τον Αρναούτογλου στην ΕΤ 3 (τον θεωρώ πολύ έγκυρο) και είπε για βαρύ καιρό μέχρι το μεσημερι και για βελτίωση από το απόγευμα και μετά με αρκετά “ανοίγματα”…
Αν είναι να αναβληθεί τουλάχιστον να το ξέρουμε από αύριο το πρωί και όχι να το μάθουμε την τελευταία στιγμή…:!:

Εφτασε η μεγαλη μερα οε οε οε οεεεεεεεε χα χα χα χα θα γινει χαμος:metal::metal::metal:

το meteo δείχνει ελαφριά βροχή… αμαν πια με αυτό τον καιρό καθε τέτοια εποχή…

νομίζω 21:30 βγαίνουν οι roxette…