Νέα για τους roxette

Τι είστε εσείς ρε???

Εγώ έλιωνα το Joyride!!!

Τώρα το παίζω τρου και δεν λεώ οτι τα ακούω!!!:p:p:p

Οι roxette ευχονται χρονια πολλα και αναφερουν( and for the rest year we have more mighty plans) τι μαγειρευουν αραγε,(εκτος καινουργιου αλμπουμ) πληροφοριες dailyroxette.com

Αν ερχόντουσαν Ελλάδα για show θα είχε φάση γιατί θα μαζευόμασταν όλοι οι τρου που υποτείθεται ότι δεν τους ακούμε πια και θα κάναμε ότι δεν είδαμε ο ένας τον άλλο… :lol:

Μακαρι να ερθουν :-kαλλα χλωμο το βλεπω να ερθουν ελλαδα[-X

Φαντάζομαι ότι οι απαιτήσεις τους σε χρήμα δεν το καθιστούν πιθανό να τους φέρει διοργανωτής…

Δυστυχως ποτε στο παρελθον δεν εχουν ερθει στην ελλαδα για συναυλια,δεν νομιζω να ειναι θεμα κοστους.

Ε το ότι δεν έχουν έρθει δεν έχει να κάνει. Άλλωστε, κακά τα ψέματα, η Ελλάδα από το 2004 και μετά άρχισε να βλέπει πολλές συναυλίες.
Επίσης, όσα συγκροτήματα αντίστοιχου ύφους ή περιόδου έχουν έρθει εσχάτως, έχουν μεγάλη επιτυχία, βλ. Duran Duran, Pet Shop Boys κτλ.
Οπότε αν κάνουν περιοδεία, εγώ δεν το αποκλείω.

Μακαρι να ερθουν θα ειναι σουπερ:band:

Με μπλούζες Manowar για να δείχνουμε ποσο τρου είμαστε.:p:p:p:lol::lol:

Πάντως για roxette μέχρι και Αθήνα παω.

Τελειωσε η σειρα συναυλιων του night of the proms με μεγαλη επιτυχια , και οι 42 συναυλιες ηταν sold out.Tα τελευταια βιντεακια στο roxette.se .Ηταν μια φοβερη εμπειρια για οσους παρακουλουθησαν τους roxette live η marie ηταν στα καλυτερα της :vibrate::bow:πλεον ο καρκινος που την ταλαιπωρησε αποτελει παρελθον.Eυχομαι να την εχει καλα ο θεος .Ειναι και αυτη και ο περ απο τα καλυτερα παιδια.

Ο per gessle σε νεα συνεντευξη (roxetteblog.com) λεει οτι βρισκονται στην μεση των ηχογραφησεων του νεου δισκου,αναφερει οτι θα κυκλοφορησει πριν τα χριστουγεννα του 2010 και οτι θα περιεχει πολλα ντουετα με την marie χμμμ ακουγεται ενδιαφερον.

__Ωραία νέα!! :slight_smile:

__Ροξεττάκια σ’ ευχαριστούμε για τα up-date. 8)

__ΠΟΛΥ ευχαριστως θα πήγαινα σε μία συναυλία τους (με λογικό -όχι φθηνό απαραίτητα- εισητήριο)… Αλλωστε, χάρη σ’ αυτούς είχα και την πρώτη μου κατάκτηση σε κλαμπάκι… Ημουν 6 χρονών και ήρθε να χορέψει μαζί μου το “The Look”… ηταν περίπου 20 με 25 χρονών… :stuck_out_tongue: :lol: :smiley: :smiley:

Σωστος!!:stuck_out_tongue:

Πάντως σε ευχαριστούμε ροξετακια

Υποχρεωση μου τους roxette τους λατρευω:bow2::bow2::bow2::bow2:να στε καλα, παιδια ευχαριστω σας ευχομαι καλες γιορτες σε εσας και σε ολο το forum :roll::roll::roll::roll:

Δειτε στο roxetteblog.com το the look,joyride απο το night of the proms σε hd, φοβερη εκτελεση:razz:

Ο per gessle και η marie fredriksson ειναι μεσα στους 100 διασημοτερους σουηδους για το 2009.Ο per gessle ειναι στην θεση 33 και η marie στην 84( roxetteblog.com)

Ο PER GESSLE και η MARIE FREDRIKSSON μπηκαν στη λιστα των 100 διασημοτερων σουηδων για το 2009 (ROXETTEBLOG.COM)

Νεα συνεντευξη του per gessle αναφερει οτι θα υπαρχουν περισσοτερες συναυλιες των roxette στο μελλον,ουαου :vibrate::vibrate:σουπερ νεα:razz::razz::razz:πληροφοριες στο πλεον γνωστο (roxetteblog.com)

Στο dailyroxette.com μπορειτε να διαβασετε μερος απο την συνεντευξη που εδωσε ο per gessle και μιλαει για το μελλον των roxette.

Δειτε το listen to your heart απο το night of the proms σε καταπληκτικη εκτελεση:vibrate::vibrate::vibrate:(roxetteblog.com )