Χρονια πολλα rudolf μου!

Χρονια πολλα γλυκε μου σκορπιονιστα…
Οτι επιθυμεις…σου ευχομαι μια ζωη χρυση…
Να τα χιλιασεις φιλαρακο μου!!!:smiley: :smiley: :drunk: :drunk: :drunk: :smiley: =D> =D>

Χρόνια πολλά σκορπιονιστή! :slight_smile:

Χεχε, εχει γενεθλια ο Γλυφαδιωτης???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΘΗΡΙΟ!!!

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ, (και οποιες:p)

Xρονια πολλά,ότι επιθυμείς με υγεία και ευτυχία…(Και πάντα Scorpions…)

χρονια πολλα!!!1

Χρόνια πολλά ρε παλαβό!να σε χαιρόμαστε και να είσαι πάντα καλά κι ευτυχισμένος! (και να μη στεναχωριέσαι για τίποτα!:wink: )Ό,τι επιθυμείς βρε!!:smiley:

Χρόνια πολλά στον κακόγ… εεε τον όμορφο της παρέας :slight_smile:
Ό,τι επιθυμείς ρε θυρίο. Καλά αποτελέσματα και καλή φοιτητική ζωή.

Να τα 100στήσεις!

Χρονια πολλα ζαβο! Οτι επιθυμεις!

?
Φχαριστω.

:-s

Χρονια πολλα ρε ρεμαλι.Πολυχρονος,οτι επιθυμεις και καλη φοιτητικη ζωη.Ακου και κανα τραγουδι σκορπιονς ρε,μην τους σνομπαρεις.Μετα απο 4-5 μπυρες ακουγονται.Αληθεια.Σοβαρα σου μιλαω τωρα,μην κουνας το κεφαλι.

Χρόνια πολλά!!!

Χρονια πολλα rudolf!!!

Χρονια πολλα και καλα μυαλλα…

Χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείς :slight_smile:

Xρονια πολλα και καλα! :smiley: :rockon:

Xρονια πολλα και απο μενα!!!

Ηταν ν’ανεβεις αυτες τις μερες ε. Σωστα. Μην ξεχασεις να φερεις λεφτα για κερασμα.
:**

χρονια πολλα rudolf :wink:

Xρόνια πολλά και καλά.:slight_smile:

Χάπι μπέρθντει, είδα την ημερομηνία και έφαγα φλασιά!
:drunk:
Καλή φοιτητοζωή!

happy birthday to you, happy birthday to you, you behave like a monkey and you smell like one too…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ξερω ηταν κρυαδα αλλα δε μου ερχοταν κατι αλλο.:cold:

ειθε λοιπον να γινει αλμπουμ επανασυνδεσης των scorpions με uli jon roth και να ειναι το καλυτερο τους. επειτα να ακολουθησει παγκοσμιο τουρ στο οποιο θα εισαι ο τουρ μανατζερ και επισημος δοκιμαστης των νεαρων γκρουπιζ. ασε που θα τους βλεπεις λαιβ καθε βραδυ με διαφορετικο σετ λιστ.

η ευχη βασικα εγινε πολυ καλη για να ειναι αληθινη. τεσπα, χρόννια πολλα!:stuck_out_tongue: :smiley: