~ Rush ~

:-k:-k:-k

Καταραμένοι σχιστομάτηδες… :lol:

Όσο για την απ’το πουθενά σύγκριση Rush με Primus (με ποιο κριτήριο άραγε;:-k), απλά ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ .

rush λεμε κ τα μυαλα στο μπλεντερ!!ποτε θα τους δω???

όταν οι τρίχες από την μασχάλη σου φτάσουν στο πάτωμα,δηλαδή ποτέ,ειδικά εδώ στην Ελλάδα.Αλλά πλάκα πλάκα το ίδιο λέγαμε και για Acdc,άρα???..μήπως του χρόνου τους φέρουν αλλά όταν δίνουμε πανελλήνιες?:stuck_out_tongue:

Μόνο έξω παιδιά… για την Ελλάδα είναι αδύνατο και μη συγκρίνετε την ιστορία με τους ACDC. Οι Αυστραλοί είναι τελείως διαφορετικό εμπορικό μέγεθος…οι Rush δεν πουλάνε στην Ελλάδα.

εχεις απολυτο δικιο,δεν πουλανε,αλλα κατι πρεπει να κανω,καπου να ξενιτευτω!!

Ποτε το κοβετε για καμια ευρωπαικη περιοδεια;;;

Χρηστο αν γινει καμια καλη εσυ τους Rush, εγω τα διαρκειας και ειμαστε κομπλε. :lol:

εισαι η μονη μου ελπιδα να παω να τους δω με παρεα,κατι θα σκαρωσουμε!!!:smiley:

[QUOTE=iron_aris;570942]Ποτε το κοβετε για καμια ευρωπαικη περιοδεια;;;

Δεδομένου ότι έκαναν ευρωπαϊκή πριν ενάμιση χρόνο και υπό την προϋπόθεση ότι θα γουστάρουν να ξαναβγούν, και αν όλα πάνε καλά, και αν, και αν… κουράγιο παιδιά άλλη μία διετία…:frowning:

πω, αυτή η παραγγελία έχει άσχημο κάρμα. 5 μέρες αφού το προχώρησα το ζήτημα θυμηθήκανε να μου ζητήσουνε επιπλέον στοιχεία, ούτως ώστε να προχωρήσει η διαδικασία. νισάφι ρε.

Δηλαδη μετα τον Ιουλη του 2010;;;

Μη δινω και τιποτα πανελληνιες και παθω κανα εγκεφαλικο.

Γιατι με τους ΑC/DC το αντεξα.

Αν δε δω και Rush (εστω και εξω) για το γαμωσχολειο δεν ξερω και γω τι θα κανω.

αγαπητε leviathan οσο ζεις 8α (σε βοηθω να )μαθαινεις.χαρα μου.

μελετησε τα παρακατω και μαζεψε οτι αποριες εχεις

μεγαλη μπαντα οι rush αλλα ειναι λιγο ‘ψαρια’ για τα γουστα μου.προτιμω primus που εχουν φαει και λιγα ναρκωτικα περισσοτερα και ειναι πιο ‘psycho’.και δε συγκρινω,ειναι σαν να συγκρινεις dream theater(rush) με tool (primus) δεν υπαρχει κατι να συγκρινεις

Οι Πράημους δόξα τω θεω έχουν δικό τους topic. Το οφφτοπικ και τα μαθήματα μουσικής θα παρακαλούσα να τελειώσουν εδώ. =) Μόνο ΟνΤοπικ από δω και πέρα.

Lol.
Ντάξει, όσο και να γαμάνε οι Primus (μπαντάρα εν ολίγοις) κάτι τέτοιες συγκρίσεις είναι και ανούσιες και άκυρες.

Επίσης οι Rush δεν μπαίνουν σε διαδικασίες σύγκρισης μιας και ισχύει ό,τι ισχύει με τα facts του Chuck Norris!

Tότε, να παρατήσεις το σχολείο…αυτά θα κοιτάμε; Προέχει η θρησκεία και η Αγία Τριάδα της μουσικής…
:lol::lol::lol:

Και επειδή το έχασα λίγο :p:p το από πάνω πάει στον Iron Aris. Όσο για τη σύγκριση με τους Primus, αν έχουν τόπικ, γράψτε τα εκεί. Άσε που για τα δικά μου γούστα, οι Rush δεν συγκρίνονται με κανένα στον πλανήτη Γη, αλλά και σε καμιά πενηνταριά διπλανούς πλανήτες.[-X[-X[-X

παιδιά…

[SIZE=“5”]ΗΡΘΕ![/SIZE]

μόλις γύρισα απ τη σχολή και το άνοιξα :smiley:

To επαναφερω γιατι τις τελευταιες μερες εχω λιωσει το power windows.μου προκαλει εκπληξη το οτι εχει μονο μια ψηφο, γι αυτο θα παρει και την δικια μου, παρα του οτι οταν προκειτε για τους RUSH ειναι αδυνατον να διαλεξεις μονο ενα…big money,marathon,territories,emotion detector απιστευτες υπερτραγουδαρες, ξεχωριζουν!ενας απο τους πιο μελωδικους δισκους των RUSH(μαζι με το presto), και κορυφαια δουλεια στους στιχους απο τον θεο!υπερεπος, απιστευτα συναισθηματα…

Δεν εχω ψηφισει ακομα. :oops:

Που να ειχε και τα Signals, Moving Pictures μεσα. (θρεντοδημιουργε :x)

Στο πολλ ειμαι αναμεσα σε 2112, Permanent Waves, A Farewell To Kings και μαλλον θα ψηφισω το δευτερο για να μην εχει τοσες λιγες ψηφους.

Γενικα, το καλυτερο τους πιστευω πως ισως ειναι το Moving Pictures - εστω και με μικρη διαφορα - , καθως ειναι το μονο στο οποιο δε βρισκω ουτε ενα μετριο κομματι.

ΛΩΛ!!