~ Rush ~

η τριαδα faithless,bravest face,good news first προς το τελος του snakes and arrows με ισοπεδωνει καθε που την ακουω…εχει μια ελεγχομενη θλιψη αυτος ο δισκος…γλυκια οχι μιζερη

ΜΑΚΑΡΙ… :papas: Ονειρο, να δω αυτη την μπανταρα…

[SIZE=“4”]AAAAAAAAAAΡΡΡΡΡΡΡΡΡΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ[/SIZE]

[SIZE=“4”]ΈΛΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΕUROPEAN TOUR!!![/SIZE]

TIME MACHINE TOUR 2011

Rush has confirmed they will be extending the Time Machine Tour and coming to Europe this spring.

The following dates are confirmed, including Rush performing in Ireland for the first time ever.

More additional European announcements to come.

Thursday, May 12th Dublin O2

Saturday, May 14th Glasgow SECC

Monday, May 16th Sheffield Motorpoint Arena

Thursday, May 19th Manchester MEN Arena

Saturday, May 21st Newcastle Metro Radio Arena

Sunday, May 22nd Birmingham LG Arena

Wednesday, May 25th London O2

Rush.com members will be receiving a pre-sale notification on Monday, November 22nd that begins on Tuesday, November 23rd.

Tickets for the Time Machine Tour in Ireland & UK general on sale will commence at 9AM GMT on Friday, November 26th, 2010. Ticket links and details will be posted shortly.

Additional European dates will be announced shortly!

μας πέθανε.

[B]Ας τους φέρει κάποιος , ρε γαμωτο.[/B]
[B][SIZE=“3”]Rush Live ΤΩΡΑ!!![/SIZE][/B]

10 μέρες μετά δεν μπορούσε να είναι το Λονδίνο; :frowning: :frowning:

Π.Σ. ξέρω ότι αυτοί που πρέπει δε θα το δουν αλλά

[SPOILER][SIZE=“5”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ! ΚΑΠΟΙΟΣ![/SIZE][/SPOILER]

18 Mαϊου τελικος ουεφα με την Αρειαναρα και 19 Rush στο Manchester.

Και γαμωωωωωωωωω!!! :yahoo:

YΓ.: Περιμενουμε τις αλλες ημερομηνιες και τιμες εισητηριων, αλλα σφιχτα ειμαστε. :frowning:

Γαμώ την @^$#^(#^(^(^^#%&%*% μου μέσα. Και γαμώ όλα τα $@%$%$@%&^$#)( και τα τριβόλια και τα κέρατά μου και τα καντήλια και τα ότι μπορεί να φανταστεί ή να εφεύρει κάποιος.

[B]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ[/B]

Είναι η χειρότερη εποχή για μένα, η μόνη σίγουρη ότι δεν μπορώ να τους δω με τίποτα. Και αν μπορέσω θα το μάθω δύο τρεις μέρες πριν. Και τότε θα έχει ξεβράκωμα που δεν το αντέχω…

[SPOILER][B][SIZE=“7”]ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ[/SIZE][/B][/SPOILER]

jonkyr @ berserk mode

[SPOILER]Κυριολεκτικα! Εχω ΗΔΗ κλεισει εισιτηρια για να ειμαι στο Λονδινο (για αλλο λογο) στις… 26 Μαΐου!!! Δλδ, αει στο γερο-διαβολο! Βαλτε εκεινη την ημερα μια εξτρα συναυλια στο Ο2, διοτι δεν αντεχει αλλο η τσεπη μου! Ελεος, δεν χανεται για μια μερα αυτο το πραγμα γμτ!!![/SPOILER]

Εντάξει, δύο ώρες μετά, είμαι στα πρόθυρα του εγκεφαλικού, μην πω και χειρότερα από πριν. Τελείως, όμως. Να περιμένεις αυτό το γ…νο το πράμα τριάμιση χρόνια και να κάθεται όσο πιο στραβά γίνεται. Γενικώς η άνοιξη είναι ότι χειρότερο για μένα για τέτοια φάση. Ειδικά από 15 Απριλίου έως 10 Ιουνίου είναι η πιο σκατένια εποχή. Και το χειρότερο είναι ότι είναι σχεδόν αδύνατον να προγραμματίσω το οτιδήποτε. Ούτε καν για μιάμιση μέρα. Κα-θό-λου. Το καλό είναι ότι αν δε μπορώ τότε, θα έχω ακόμα τη δουλειά μου… Μην είμαστε και αχάριστοι.

Αλλά γιατί;;;;;;;;;;;:(:(:(:(:(:(:(:(:(:frowning:

[SPOILER]Γαμώ την τύχη μου μέσα…[/SPOILER]

Τοξικε επειδη αν ημουν στη θεση σου θα ξενερωνα ετσι και χειροτερα,περιμενε πρωτα γιατι ειναι πιθανο οι αλλες ημερομηνιες να ειναι μετα απο αυτες,οποτε στανταρ θα παει μετα τις 10 Ιουνιου που λες οτι εχεις θεμα.Αμα ειναι πριν απο αυτες τοτε κουραγιο…:frowning:

Το χαρηκα παρα πολυ γιατι περιμενα του χρονου τουρ…
Παιδια οποιος απο εδω κανονισει να το πει για τιμες κλπ και αμα συμπεσουν οι χωρες να βρεθουμε κιολας.:smiley:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ [SIZE=“5”][COLOR=“Red”]LIVE RUSH[/COLOR][/SIZE]

Αρχές Μαΐου συζητιέται Ελσίνκι. Γενικώς θα φάνε ενάμιση μήνα στην Ευρώπη, αλλά είναι αυτός ο μήνας που εγώ δεν… Για την ώρα δεν μπορώ να κάνω τπτ παραπάνω από το να περιμένω και άλλες ημερομηνίες. Αλλά μου την έδωκε απίστευτα. Είναι ακριβώς αυτό που ΔΕΝ ήθελα.
Γουώτ καν άϊ ντου;;;

Τουλάχιστον όσοι μπορείτε, τρέχτε παιδιά. Δεν χά-νε-ται τέτοια ευκαιρία. Αρχίστε οικονομίες να ζήσετε το όνειρο…

[SPOILER]Εκτός αν έρθουν Ελλάδα

[SPOILER]Λέμε και καμιά μ…ία να περάσει η ώρα[/SPOILER][/SPOILER]

Ονειρευομαι την προσθκη μιας ακομα μερας: 26 Μαΐου Ο2!!! Κανε-κανε-κανε-κανε να γινει σολντ αουτ σε 5’’ η πρωτη μερα, να προσθεσουν αλλη μια! Μια μερουλα μονο, αλλα στις 26, οχι στις 24. Ας ειναι και στο Shepherd’s Bush, κανενα προβλημα :slight_smile:

Κι ολα αυτα τα λενε ατομα, που εχουν δει την R30 και την Snakes & Arrows Tour. :stuck_out_tongue:

Αφηστε μας ρε παιδια στον πονο μας. :frowning:

[B][SIZE=“3”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ[/SIZE][/B] Ελλαδα να την ζησουμε ολοι αυτη την εμπειρια… Οχι τιποτα αλλο, αφου ανακοινωθηκαν τωρα για εξωτερικο πρεπει να κλεισουμε αμεσως και τωρα λεφτα δεν παιζουν με τιποτα…

Χαχα, εχεις δικιο. Αλλα σε παρακαλω, νιωσε τον δικο μου πονο: ΘΑ ΕΙΜΑΙ εκει στις 26 Μαιου! Μα, στις 25; Στις 25 βρηκαν να το κανουν; Μια μερα μετα ρε παιδια, δεν κοστιζει γμτ! Κριμα δεν ειναι; Βλεπω μπροστα στα ματια μου το ξενερωμα να γυρνω στο Λονδινο και να χαζευω τις αφισες για τη… χθεσινη συναυλια των Rush. Ε, ασταδιαλα δλδ!

Υ.Σ.: Δεν πολυγκρινιαζω (που να γκρινιαζα κιολας δλδ χεχε και που να ακουγες τον τοξικο ολη μερα σημερις), ειμαι σιγουρος οτι θα τους δω στην κανονικη περιοδεια, τους εχω δει ηδη και το κυριοτερο αυτη την εποχη ειναι να εχουμε δουλεια (μετα την υγεια μας) για να ΜΠΟΡΟΥΜΕ να ονειρευομαστε συναυλιες στο εξωτερικο.

[SPOILER]Αλλα πες μου τωρα… Δεν υπαρει λογος για τη γκρινια; Για μια μερα ρε πουστη μου; Για μια;;;; [-X[/SPOILER]

Και ξεχασα: ηδη πωλουνται εισιτηρια για

ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ - 29 Μαΐου

http://www.eventim.de/rush-tickets.html?affiliate=EVE&fun=artist&doc=artistPages/tickets&action=tickets&kuid=557

χαχαχα ! θα είμαι εκεί για το Keep it True εκείνη την ημέρα … 8O

To KIT δεν ειναι στο τελος Απριλιου;

Δυσκολα ταξιδι μεσα στην ανοιξη:(… ας ελπιζουμε για Soundgarden τουλαχιστον προς Ιουλιο μερια