~ Rush ~

Nα και το βιντεο με στιχους για το κομματι.

Το κομματι ειναι καλο, χωρις ωστοσο να αλλαζω γνωμη για το αν ειναι κατι εξαιρετικο.

Δηλαδη τα Caravan, BU2B μ’ αρεσαν περισσοτερο (με τη γνωμη μου για αυτα, βεβαια, να 'ναι ιδιαιτερα καλη).

Εντυπωση μου προκαλει η ασυνηθιστη για RUSH βαβουρα που υπαρχει σε διαφορα μερη, που πιθανολογω οφειλεται στο οτι 'θελαν το κομματι να βγει σκληρο.

Κατα τα αλλα, η αλλαγη στο ρεφραιν υπεροχη κι ο Neil οσο και να κρατιεται προσπαθωντας να παιξει απλα, δεν μπορει να κρυψει οτι ειναι ισως ο καλυτερος ντραμερ στον κοσμο.

Καλα ρε βρωμοσκουληκο. Promotion της Ντορας μας εβαλες για rush? Δε λεω proggressive αλλα εγω θα ψηφισω Μανο :slight_smile:

Tι κομμάτι είναι τούτο; και τι στίχοι…
Η κατάρα του Μητσ…οτ…ά…κη…

Ωχ λαθος. :oops:

Τα 'βλεπα και γελαγα, γιατι ποσταρα και ενα ακομα πιο θεϊκο (oχι οτι αυτο δεν προσεφερε γελιο) στο τοπικ με τα παραπονα που ειπαν για τη διαφημιση στο σαητ. :lol:

Εβαλα το κανονικο.

Σε ένα χρόνο από τώρα, Ευρώπη. Άνοιξη του 2013. Θα αρχίσουν πάλι τα άγχη, καλά να’μαστε, δουλειά να’χουμε, λεφτά να υπάρχουν.

Θα ψηφισουμε Τσιπρα για να κολυμπησουμε στο χρημα

μη λείψω τρεις μέρες. της πουτάνας γίνεται…

[I]"…with the promise of more dates to come."[/I]

[-o<

Πέρσι έκανα το λάθος και αντί να πάω να τους δω Σκωτία όπως ήταν τα αρχικά σχέδια, έκλεισα εισιτήρια για Βαρκελώνη από την κλήρωση του ημιτελικού με τη Σιένα. Και φυσικά βλαστήμησα την ώρα και τη στιγμή που το έκανα.
Φέτος έκανα το λάθος να μην πάω Κωνσταντινούπολη κι έχασα την κούπα.
Ε, του χρόνου που θα παίζουν δίπλα στο σπίτι μου θα πάω με τα γόνατα και θα τους δω επιτέλους.

Κράμπζοντι κερνάω μπύρα στο Ανατολικό Βερολίνο να δεις από πρώτο χέρι τι καλά που είναι τα πράγματα μετά την πτώση του τείχους.

To ζαχαρώνω το Βερολίνο.Μια χαρά οικονομικός προορισμός είναι.

Δεκτη η προταση :slight_smile:
Μονο μην παμε σε δραχμη γιατι με τα ποδια δεν ερχομαι :slight_smile:

Αν είναι για Rush έρχομαι και εγώ! :smiley:

Παρακαλώ όποιος μάθει πότε βγαίνουν τα εισητήρια για Ευρώπη να ενημερώσει αμέσως. Αγοράζεις σε Ευρώ , πουλάς σε δραχμή (εγγυημένο κέρδος) :slight_smile:

Για Γερμανία βγήκαν. Έκλεισα 2 για Βερολίνο :band:

eNick ισχύει η μπύρα;

Αυτά είναι…

Μέχρι τότε το πιθανότερο είναι να σας έχει απαγορέψει ο Τσίπρας να βγάζετε συνάλλαγμα έξω από τη χώρα κι εγώ να έχω απελαθεί.

Λέει πότε βγαίνουν τα εισιτήρια για τους μη φανκλαμπόηδες;

eNick για τους μη φανκλαμουδες βγηκανε. Σπεύσε

www.ticketmaster.de

Θενξ, αλλά δεν βλέπω επιλογή επιστροφής των χρημάτων σε δραχμές σε περίπτωση ακύρωσης και ανησυχώ.

Το γήπεδο είναι αχανές πάντως, θα πρότεινα σε όσους το σκέφτονται να μην κλείσουν για εξέδρες και να κατέβουν στην αρένα, έτσι κι αλλιώς νεκροταφείο θα είναι κι εκεί με τέτοιο κοινό που έχει εδώ σε αυτού του είδους τις συναυλίες.

Έχω κλείσει στην πιο κοντινή εξέδρα οπότε φαντάζομαι θα είναι καλά. Όσο για τη δραχμή ίσα ίσα. Σε ευρώ θέλουμε την επιστροφή για να γίνουμε πλούσιοι σε μια φτωχή χώρα :?