~ Rush ~

Aνάλογα σε ποιο διάζωμα έκλεισες μαν.Στο κάτω διάζωμα είναι μια χαρά πιστεύω.Στο πάνω,καταρχήν αν πάσχεις από υψοφοβία την έκατσες και κατα δεύτερον στο The Wall που είδα εκεί,ο ήχος ήταν περίεργος αφενός και δεύτερον το οπτικό μου πεδίο ήταν περιορισμένο λόγω των προβολέων(ήμουν πιο ψηλά και μου κοβαν τη θέα).Αυτό που λέει ο eNick παντως.Καλύτερα arena σίγουρα,γιατί το γήπεδο είναι αχανές όντως.

eNick ερώτηση.Για το Οlympiastadion πάει τρένο απ τον hauptbanhoff?Πόση ώρα χρειάζεται?(Θα κάνω ταξίδι αστραπή για τον Springsteen και θέλω να υπολογίσω το πρόγραμμα,μην τρέχω σαν παλαβός.:p)

30 Μαΐου θα δεις Bruce;

Υup!:smiley:
Can’t Wait!!

Είναι 9 σταθμοί με το S-Bahn, πάνε δύο γραμμές χωρίς αλλαγές με κατεύθυνση Spandau (S-9, S-75), σε 20 λεπτά είσαι εκεί.
Αν μπεις στο bvg.de και βάλεις πότε ακριβώς θέλεις να πας θα σου βγάλει και την ακριβή ώρα αναχώρησης.

μπλαζ μιχ :smiley:

Μπλαζ μπλαζ!

Ντάνκε Τζόουνς!!!:D:D

Πως το ομιλώ το γερμανικό ο Φροϋλάντερ…

[B][SIZE=“2”]92,25 ευρώ;;;[/SIZE][/B]8O8O

Όσο πάει και ανεβαίνει το γαμημένο. Σε λίγο θα κοστίζει πιο πολύ από το αεροπορικό. Κι όσο σκέφτομαι ότι το 2004, το τικέτο έκανε 43,5 γιούρα…

Παιδια, γενικα, παιζει να παιξει σολντ-αουτ συντομα;;;

Επειδη αυτη τη φορα λεω να το κανω το ταξιδι.

Απλα, θα 'θελα να δω ολες τις ευρωπαϊκες ημερομηνιες πριν κλεισω για να δω τι θα με βολευε καλυτερα.

Παιζει να γινει κανα κουλο (εστω και μονο για αρενα) ενα χρονο πριν;;;

H εμπειρία μου λέει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει σολντ άουτ. Κι εγώ το ίδιο περιμένω. Λίγο πιο μέσα στον Ιούνιο, δε λέω όχι…

To σκέφτομαι πολύ σοβαρά για Λονδίνο…
εκτός αν στις ημ/νιες που εκκρεμούν είναι η Ελλάδα… :stuck_out_tongue:

για ποιο λογο κοστιζουν τοσο ακριβα τα εισητηρια??

Ε θέλουν μια αξιοπρεπή σύνταξη οι άνθρωποι φαίνεται…

Ανέκαθεν ήταν ακριβή μπάντα,αλλά πλέον το γονάτισαν.

2004 Φρανκφουρτη 43,5
2007 Λονδίνο 65
2011 Στοκχόλμη 89

2 b continued…

Φαρμακείο γίνατε ρε πούστηδες…

Τα εισητηρια παντως ξεκιναν απο 49,70 και φτανουν στα 102 (για Βερολινο). Των ορθιων εχουν 63 εκτος των μπροστα απο τη σκηνη που εχουν 75. Εγω επειδη δεν ξερω απο τωρα τι ειδους παρεα θα εχω (αν ειναι η γυναικα μου και την εβαζα ορθια μπορει να με χωριζε :slight_smile: ) αναγκαστηκα να κλεισω κερκιδα και οσο πιο κοντα μπορουσα.

πωπω ρε γαμωτο πανακριβα ειναι
πρωτη φορα μου δινεται η ευκαιρια να τους δω
γιατι τοσο ακριβα τετοια εποχη

αμα τα αφησεις να τα κλεισεις πιο μετα
παιζει να τα βρεις πιο ακριβα?

Τώρα είναι 65 ή 68 λίρες στο Λονδίνο.Με λίγα λόγια,δεν τους βλέπω.

αυτό:( πολλά τα λεφτά!

Eγώ λέω να κάνεις από αλλού οικονομίες για να τους δεις έστω και με 65 λίρες εισητήριο. Αυτά είναι εμπειρίες ζωής! Και εγώ μεταπτυχιακός φοιτητής αξιώθηκα να τους δώ και από τότε -16 χρόνια μετά- δεν τα έχω ξανακαταφέρει… :frowning:

Εντάξει,για να μη λεω και μεγάλες κουβέντες ίσως μέχρι τότε να πάρω…Αλλά δεν ξέρω και που θα είμαι ως τότε.

Συμφωνω με mule. Εστω μια φορα πρεπει να τους δεις. Τα λεφτα τα αξιζουν με το παραπανω