~ Rush ~

Εννοείται ότι παρά την γκρίνια πρέπει να το ζήσει κάποιος. Δεν συγκρίνεται αυτή η εμπειρία με οτιδήποτε άλλο…
Τα λεφτά, πάντως, είναι πολλά, Άρη…θα τα ξαναδώσω…:stuck_out_tongue:

Εγώ το ψήνω για Γλασκώβη ή Βερολίνο, όμως είναι ακόμα πάρα πολύ νωρίς.Σε έναν ολόκληρο χρόνο πολλά μπορούν να αλλάξουν.Εντάξει ,όσο για τις τιμές είναι όντως τσιμπημένες,όμως τι 60 τι 75.Δεν νομίζω να κάνει τη διαφορά για κάποιον που θα μπει στη διαδικασία να πάει ως εκεί ,πληρώνοντας αεροπορικά,ξενοδοχεία κλπ.

Τώρα μας γάμησες και την ψυχολογία και ίσως και την τσέπη.

Δουβλίνο - Στοκχόλμη, έγκαιρη κράτηση γύρω στα 40-50 ευρώ με επίστροφή. :smiley:

Ψήνεται, ψήνεται…

ελπιζω να έχετε καταλάβει οτι μιλάμε για του χρόνου.
ίσως αν εχω χρήματα να βγω και εγω πρώτη φορά απο τη χώρα.αν δεν είναι αυτός λόγος, δεν ξέρω ποιος είναι :smiley:

Εσύ κι αν μας κατέστρεψες τώρα την ψυχολογία…:stuck_out_tongue:

Ναι για του χρόνου φυσικά.:slight_smile:
Και ναι είναι λόγος για να το σκεφτείς ΠΟΛΥ σοβαρά αν μη τι άλλο!!!

οχι απλά λέω μήπως μπερδεύτηκε κανείς… αν και είναι πολύ σύντομα για να ειναι για τωρα φυσικά.
ναι. μου μπήκε ήδη η ιδέα. χρήματα και φοβία για τα αεροπλάνα να κοντρολάρουμε και ίσως γίνει .

Αν και νομιζω οτι rush δεν ειναι για festival

ναι απλά θα ψηνόμουν να το κάνω(να βγω εκτός) αν έβλεπα και κάποιον παραπάνω. ε όλο και κάποιοι άλλοι θα είναι

Συνήθως το φεστιβάλ είναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ γενικά.Έχει συνήθως και “αποκλειστικότητες”,οπότε γίνεται πιο ενδιαφέρον.

Ίσως οι Rush όντως δεν είναι για φεστιβαλ,αλλά δεν νομίζω ότι θα κάνουν εκπτώσεις στο σετλιστ και στο παίξιμο γενικά.

ναι ξερω για το srf. … απλα ήθελα να παω σε ενα φεστιβάλ που δεν ειναι εξωφρενικός ο αριθμός των θεατών. συνήθως για τί μεγέθη μιλάμε στο srf??

καλά , άντε λόγο φεστιβάλ να κόψουν 2-3 κομμάτια.(ελπιζω)

*χρόνια πολλά :slight_smile:

edit. καλά και αυτό 5 σκηνές έχει?!

Aπ όσο ξέρω έχει τόσο,όσο πρέπει.Kαμια 30-35 χιλιάδες,αν θυμάμαι καλά.Δεν είναι φάση Download κτλ,οπότε σε συνδυασμο με των αριθμό των γκρουπ είναι πολύ καλή φάση.Απλά είναι πανάκριβο το άτιμο.Και με τους Rush βλέπω να αυξάνεται κι άλλο η τιμή…

μια χαρα. με 30-35 χιλιάδες ωραίο το βρίσκω.
σε 20 μέρες έχουμε δίσκο. :smiley:
λέτε αν ειναι κακός ο δίσκος να τους δούμε και απο ελλαδα? :stuck_out_tongue:

Δεν υπαρχει πιθανοτατα για τιποτα απο τα 2 :stuck_out_tongue:
Ξερουμε ηδη 3 κομματια απτο δισκο,τα οποια εμενα με ικανοποιησαν πολυ και γενικα εχω μεγαλες προσδοκιες.

Οσο για Ελλαδα,τα χουμε πει,εδω δεν παιζουν Ιταλια,Ισπανια.Δυστυχως παιζουν σε συκγεκριμενες κεντρο-βορειο ευρωπαικες χωρες καθε φορα.

Το φεστιβαλ ακουγεται πολυ ενδιαφερον αν και δε νομιζω να το αντεξω οικονομικα προσωπικα μιας και ειναι και Σουηδια :frowning:

Αυτό ακριβώς. Θα πρέπει να κάνουν “εκπτώσεις” στο σώου τους και δεν μου αρέσει καθόλου η ιδέα.

Kαι αρχίζω στο μυαλό μου να ψήνω το Ελσίνκι για 10 Ιουνίου. Δεν μου κακοπέφτει σαν σκέψη, αλλά θα περιμένω πολύ ακόμα…

Είχα πάει Ελσίνκι πριν 3 χρόνια για το Puisto Blues Fest. Θυμάμαι πως έχει άβολα αεροπορικά αλλά φτηνή διαμονή και πως Ιούνιο μήνα έκανε 8 βαθμούς! :cold:

Άρα εγώ είμαι οκ. Δεν μπορώ τη ζέστη… Είδα κι εγώ τα αεροπορικά. Δεν είναι ακριβά πολύ, αλλά όπως είπες, είναι άβολα. Πάντως είναι πολύ νωρίς ακόμα. Ας βγουν και άλλες ημερομηνίες στην Ευρώπη και βλέπουμε. Αν, πάντως, δεν βγουν, για Φινλανδία με βλέπω, καλά να είμαστε…

http://www.youtube.com/watch?v=Xg_PUbpW6MU&feature=player_embedded#!

6λεπτο ποτ-πουρί από το επερχόμενο. Αναμένουμε περισσότερα.

Τελικα οι φημες για εγχορδα στην περιοδεια βγαινουν αληθινες!!!