~ Rush ~

Ω ρε μανα μου… Αντε και tour :slight_smile:

To ανεβασαν οι ιδιοι…

[SPOILER][/SPOILER]

Ω ρε μανα μου.

Και βγαλα το middletown dreams? κριμα :slight_smile:

Έτσι γιατί μου την έδωσε βραδιάτικα…

http://www.youtube.com/watch?v=Ms1rOK_RflQ

Aπό τη Φρανκφούρτη το 04. Και η ελληνική σημαία στο 3:17 είναι του Jonkyr και χτυπιόμαστε μαζί στο έπος των επών…

http://www.rush.com/just-in-time-for-december-2112-deluxe-editions-of-2112/

[B][SIZE=“2”]Rush wins Band of the Year and Album of the Year at the 2012 Classic Rock Awards
[/SIZE][/B]
Από το www.rushisaband.com

To είδαμε, ναι ναι:D…Και πανάξια κατά την ταπεινή μας. Αυτό είναι το άλμπουμ της χρονιάς για μένα μέχρι τώρα (και θα παραμείνει:p)…

ω ελα τώρααααα…

λοιπόν… σε 50 μέρες εχω τα γενέθλια μου. ε γιορτές έρχονται, ε κάντε κάποιος το καλό

188 και σημερα…

Σας αγαπω!!

:smiley:

iron aris, εντελώς πληροφοριακά, γιατί ενδιαφέρομαι για ταξιδάκι για να δω rush. Για που έχεις κλείσει κ πόσο σου βγαίνουν τα έξοδα συνολικά?

Έκλεισες ρε μπαγάσα;;;

Αυτά είναι…αλίμονο σε μας τις λεύτερες…

Για Κολωνια εκλεισα MARINER1970MINI, 120 ευρω πανε-ελα αεροπορικα απο Θεσσαλονικη και 80 το εισητηριο μαζι με τα μεταφορικα (δεν υπηρχε επιλογη να το τυπωσω).

Ειναι και πολυ ωραια πολη η Κολωνια. Αντε iron καλα να περασεις. ( δε γραφω ολο το nick σου για ευνοητους λογους :slight_smile: )

Καλή φάση… Εμένα μου βγαίνουν περισσότερα βέβαια γιατί το ψηνω και για διαμονή, να κάτσω 2-3 μερουλεςάμα είναι να πάω κάπου έξω… Αλλά βέβαια όλα αυτά είναι για να έχουμε να λέμε, γιατί εδώ δεν έχουμε μαντίλι να κλαψουμε, για ταξίδια είμαστε?? :stuck_out_tongue: Τέλος πάντων, θα δείξει!!

θενκς ενιγουει!!!:slight_smile:

Συνάρρωστοι ψήνω - και ψήνομαι συνάμα - συνάρρωστο να πάμε O2 στις 24/5 (Λονδίνο). Θα μου βγει γύρω στις 350 λίρες (με μία διανυκτέρευση). Πάντως είδα ότι σιγά σιγά τελειώνουν τα εισιτήρια και πρέπει εντός Δεκεμβρίου να το αποφασισω.

Αλήθεια, συνάρρωστοι, τι λέτε για αυτό:

Και εγω για Λονδινο το ψηνω, με εναλλακτικη το Μπερμινγχαμ μιας και θα ειμαι ηδη Αγγλια τοτε. Απλως περιμενω το οριστικο προγραμμα του μεταπτυχιακου για να το φιξαρω. Μεχρι τοτε δε θα εχει μεινει εισιτηριο, αλλα θα βρουμε την ακρη… καπου θα χωθουμε

Φτιάξτε τα όσο πιο γρήγορα μπορείτε…

Ενώ ο μαλάκας, (εγώ) έκλεισα το εισιτήριο συναυλίας για Ελσίνκι, αλλά μάλλον δεν θα πάω. Χαχαχα…

Ρε, τι σας ζητάω ρε…

Μια δυο συναυλίες μετά το Ελσίνκι. Μια βδομάδα ακόμα στην Ευρώπη. Κι εσείς ξαναπάτε στην Β.Αμερική ξανά;;; Γαμώ το φελέκι μου, θα φάω το τικέτο της Φινλανδίας, θα το βάλω στον πάτο μου…

http://www.robe.cz/news/article/rush-for-robe-on-clockwork-angels/

Tρίτο ποστ συνεχές…

[B]… So what’s next for Rush?
Alex:[I] If we do a 40th anniversary tour, we probably won’t make a record in that time, so that tour will probably be a retrospective. But I don’t know. We’ve been touring a lot, and I wouldn’t want us to get overexposed.[/I]
Geddy: [I]The idea of touring year in year out is exhausting. There’s got to be a point where we cut that back. But as long as we have the desire to keep being creative together, we’ll keep moving forward. [/I]
And if that anniversary tour does happen, why not put The Fountain of Lamneth back into the set?
Alex: [I]That would be a bit of a stretch! Maybe down the road somewhere. God, it’s been so long since we revisited that era… [/I]
All the more reason to do it!
Alex: [I]Um … You know, there’s a chance. I’d say one in a million. [/I]
Geddy: [I]And I’m sticking with those odds. [/I][/B]

Σεναρια επιστημοικής φαντασίας ή μήπως όχι;;;