~ Rush ~

Ναι ρε Dude δισκάρα το Grace under pressure!!!

[SIZE=“5”]ΟΛΟΦΡΕΣΚΟ, σήμερα ανέβηκε, απολαύστε το:

[I]Μιλάμε ο Ντέιβ σκίζει:[/I]

Και γαμω τα βιντεακια, thanks ρε Αριαν :D!! Blah, blah, blah :lol:…

Ο Γκρολ φαίνεται λίγο δήθεν (ειδικά το υφάκι αφού λέει “When did Rush Become Cooool???”). Βέβαια εν συγκρίσει με τις χειρονομίες/παρουσία του Χώκινς που είναι σαν μαλάκας έφηβος, δεν είναι τίποτα.

Δεν ήξερα ότι ο Γκρολ μπορεί να παίξει τίμια lead guitar. Ωραίος.

Δάκρυσα με Alex…

Tα είπε όλα…

Μαλακία έκανε. Standup comedian έπρεπε να γίνει…

__Για όλα θα μπορούσα να συμφωνήσω, ειδικά για Καρές, μάλλον και για Πρέστο (αν και έχει το [COLOR=“RoyalBlue”]SHOW, DON’T TELL[/COLOR] ), αλλά για Counter, έχω τρία πολύ δυνατά επιχειρήματα:

[ol]
[li][COLOR=“RoyalBlue”]Animate[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Nobody’s Hero[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Leave That Thing Alone[/COLOR][/li][/ol]

…και για Βέιπορ έχω ακόμη περισσότερα, ΣΥΝ ΟΤΙ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΡΑΣ (λέγοντας ότι σκέφτονταν ΠΟΛΥ σοβαρά πριν λίγα χρόνια να το ξαναηχογραφήσουν, τελικά αρκέστηκαν σε remix δύο τραγουδιών και ελπίζω και σε ολόκληρου του άλμπουμ κάποια στιγμή, τσεκάρετε και δείτε τη μεγάλη διαφορά, όπως τσεκάρετε και τις λάιβ αποδώσεις ή τις βελτιώσεις από φαν για να δείτε πως βελτιώνονται τα κομμάτια):

[ol]
[li][COLOR=“RoyalBlue”]One Little Victory (remix)[/COLOR] - [COLOR=“DarkRed”]One Little Victory (παλιά έκδοση)[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Ghost Rider (live)[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Vapor Trails (fan restored audio version)[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Secret Touch (live)[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Earthshine (remix)[/COLOR] - [COLOR=“DarkRed”]Earthshine (παλιά έκδοση)[/COLOR][/li][li][COLOR=“RoyalBlue”]Sweet Miracle (fan restored audio version)[/COLOR][/li][/ol]

__Και βάζω μόνο τα πολύ αγαπημένα (και απ’ τα τρία άλμπουμ) που θεωρώ ότι έχει συντελεστεί τρομερό songwriting (πάω να ξαναλιώσω το sweet miracle… και όλα τα άλλα :stuck_out_tongue: ).

__…MA TI ΜΠΑΝΤΑΡΑ 8)

[I]υ.γ. αυτό που κάνει ο άλεξ μάγκες, είναι ΠΟΛΥ, μα πολύ δύσκολο. ειδικά μπροστά σε τόσο κόσμο…! το ότι το ‘κρατάει’ τόση ώρα, είναι α-πίστευτο για μη επαγγελματία και πολύ ταλαντούχο stand-up comedian ή έστω ηθοποιό… :bow:[/I]

Οι δίσκοι που έβγαλαν οι Rush μετά το 2000 είναι και οι τρεις φοβεροί. Απλά στο Vapor Trails ήταν λίγο “σκουριασμένοι” από την απραξία ετών του Neil, συν το ότι ο ήχος είναι ΣΚΟΥΠΙΔΙ.

Γαμώ τα πάντα όλα μου, σε δύο μέρες αρχίζει η περιοδεία και θα αρχίσω τη γκρίνια. Γκρου γκρουγκρούγκρου γκρουγκρού.

Είμαι έτοιμος να πάω Βερολίνο τελείως μόνος…

Εγώ έβγαλα εισιτήριο για Ελσίνκι, αλλά δεν βλέπω να μπορώ να πηγαίνω λόγω δουλειάς. Εν γνώσει μου είχα πάρει το εισιτήριο και έλπιζα να κάνω μια εκδρομή για πάνω.

Θα το πουλήσεις;

Όχι. Θα το κρατήσω…

Εκλεισα αεροπορικα για Βερολινο. Μονος αλλα ωραιος :slight_smile:

E, καλα και γω μονος θα παω Κολωνια. :wink:

Μπουχουχούοουυουου, ζηλεύω…και ξεχνάω το Ελσίνκι…

ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η O2 ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΙΟ!

Final 4 + Rush:vibrate:

Για όσους ενδιαφέρονται, έχει βγει καινούριο υλικό στο rushbackstage. Μερικά είναι πολύ ενδιαφέροντα, αλλά πού καιρος για έξοδα…

Ντάξει μωρέ, θα αγοράσουμε υλικό από το merchandise της περιοδείας (εμείς που θα πάμε στα live :p)

Ήμουν κύριος και δεν το έγραψα… :slight_smile:

Nαι,ναι… Νιανιανιάνια, νια, νιάνια. (κατά το μπλαμπλά του Lifeson)