~ Rush ~

Τι νοημα εχει να εχει μεσα και τα dvd και το blu ray?

…συνηθίζεται τελευταία…πουλάνε την σούπερ-ντούπερ συσκευασία:):!:

Εγώ κατέβασα τη συναυλία(χιχι), αλλά από τη ζήλια μου που τους έχασα φέτος, δυσκολεύομαι να τη δω…

Mε 40 ευρω περιπου απο Amazon.de η co.uk παιρνεις και το blu-ray και τα CD. Δηλαδη πληρωνεις για το super πακετο κανα 90-100ευρο μαζι με ταχυδρομικα και για αυτα τα 50-60 επιπλεον ευρω σου μενει το βιβλιο (οκ καλη φαση αυτο) και τα DVD που οπως ορθα παρατηρει ο Crabsody ειναι περιττα. Δε μου φαινεται συμφερον πακετο

Μην τη δεις. Σκέψου τι έπαθε ο Γιάνκοβιτς

Θεέ μου…λες να πάω στην ομάδα του Τράκη;

:slight_smile: τον μπαμπα εννουσα

[B]21-12

Happy Rush day!!![/B]

:slight_smile:

…σωστός…η απόλυτη Rush μέρα…χωρίς να το καταλάβω έβαλα και άκουσα Rush το πρωί:):!:

Καμία απολύτως ανανέωση στη home page και στα νέα του site τους εδώ και δύο μήνες περίπου. Μάλλον έχουν πεσει σε βαθιαααααααααα νάρκη αορίστου διάρκειας…

http://www.rush.com/rush-reissue-1974-self-titled-moon-records-debut-on-vinyl-to-mark-40-year-recording-career/

Παντως για να ειμαστε ειλικρινεις το ντεμπουτο τους χωρις να ειναι κακος δισκος δεν εχει καμμια σχεση με ο,τι ακολουθησε, πολλα σκαλια κατωτερο.

…μια χαρά δίσκος είναι…απλά δεν ήταν Rush…

Είπαμε, η μέρα που άλλαξε την ιστορία της μουσικής είναι η 29η Ιουλίου 1974, όταν ο Neil μπήκε στο γκρουπ…

Και εγώ δεν θα το πάρω. Επανακυκλοφορήστε τα υπόλοιπα σε βινύλιο γαμώ την τρέλα μου… (και πείτε το νωρίς για να μαζεύουμε λεφτά…)

…σου πουλάω κάμποσα, άμα θες…:stuck_out_tongue:

…πλάκα κάνω, ε;…:roll:

Μεταχειρισμενα τα βρισκω ρε. Εχω 4,5


Επετειακό τουρ για τα 41 χρόνια με τον Peart στην μπάντα το 2015!!:DΕλπιζω να τους πετυχω καπου τοτε…

Ωχ μανα μου…καλά να είμαστε, λεφτά να έχουμε, πάλι σα μαλάκας θα ψαχνω ημερομηνιες…ελπίζω να μην παρω τα αχίδια μου, όπως πέρσι που εμεινα με το εισιτηριο στο χερι

Θέλετε να πείτε ότι δε θα 'ρθουν Ελλάδα? :stuck_out_tongue:

…μπράβο…
φέρε τον έλεγχο να σου βάλω άριστα…:stuck_out_tongue: