~ Rush ~

Ειναι ισως η μοναδικη μπαντα εκτος των ΑC/DC που θα ταξιδευα ξανα εξωτερικο για να τους δω. Παντως παιδια Ελλαδα με το ζορι 3-4000 κοσμο θα μαζευαν. Εδω οι KISS δεν ειχαν πανω απο 7000. Και επειδη το show τους εχει πολυ υψηλα στανταρ καλα θα κανουν να μην ερθουν.

Συμφωνώ απολύτως σε όλα, εκτός από το ότι εδώ θα μάζευαν λίιιγο περισσότερο κόσμο, από ότι λες εσύ. Καλά να είμαι, ξαναπάω εύκολα έξω για να τους δω. Χρειάζεται ένας καλός προγραμματισμός, περισσότερο χρόνου, παρά οικονομικός (όχι ότι περισσεύουν τα λεφτά) και το όνειρο μπορεί να βγει αληθινό…

εγώ με κόβω να πηγαίνω εξωτερικό μόλις τελειώσω το σχολείο γιατί θέλω να τους δω και ήδη είναι μεγάλοι και σιγά μην έρθουν ποτέ Ελλάδα

Αουτσάινντ.

Α-χα…:slight_smile:

Κάτι τέτοιο;

Αν το πέτυχα, αυτό εννοούσα

…και , συνεχίζοντας το μονόλογο, παπάρια, δεν το πέτυχα

Εγω τους ειδα το 2004 στο Λονδινο.Πεμπτη Rush και Σαββατο Marillion.Μετα απο αυτο το τριημερο μπορουσα να πεθανω ευτυχισμενος

Να ρωτησω ρε παιδια αν εχει παραγγειλει κανεις απτο site τους?
Εχει 2 επιλογες shipping,την νορμαλ και την express και ενω στην αρχη επιλεγω την κανονικη(19 $) μετα μου βγαζει στην επιβεβαιωση την express (50 $ !!!).Απλα να ρωτησω αν καποιος απο δω παρηγγειλε τι εκανε τελικα γιατι εχω τσεκαρει 2-3 ωραιες μπλουζιτσες αλλα 40-45 ευρω μονο για μεταφορικα δεν εχω να δωσω :stuck_out_tongue:
Ευχαριστω

Η νορμάλ επιλογή δεν ισχύει για την Ευρώπη, χωρίς να παίρνω όρκο για τη Μ.Βρετανία. Τις δύο-τρεις φορές που παρήγγειλα, μου χρέωσαν κατ’ευθείαν την εξπρές, αλλά σε τρεις με τέσσερις εργάσιμες είχα παραλάβει. Το θέμα είναι ότι, είτε πάρεις πράγματα των 30 ευρώ, είτε των 300, η χρέωση είναι ίδια. Θα ήταν καλύτερο να βρεις δύο-τρεις φίλους και να κάνετε μία καλή παραγγελία, ώστε να μοιραστείτε τα έξοδα αποστολής. Ακόμα, καλό θα ήταν να τσεκάρετε τις ισοτιμίες ευρώ-δολαρίου. Πριν κάνα χρόνο, που είχα παραγγείλει κάμποσα, δεν πρέπει να πλήρωσα πάνω από 30 ευρώ. Τώρα είναι διαφορετικά.
Αν παραγγείλεις, πρόσεχε τη διεύθυνση που θα σημειώσεις, γιατί την τελευταία φορά έκανα τη λακαμία και δήλωσα δύο διευθύνσεις και έφαγα καμία βδομάδα, γ…ώ τις ταχυμεταφορές μας μέσα…

Ευχαριστω ρε toxike!:smiley:
Λογικα θα ψησω κανα φιλο να τα μοιραστουμε τα εξοδα…
Τουλαχιστον θα ρθουν γρηγορα…8)

Και είναι καλό να παραγγείλεις τώρα, γιατί τουλάχιστον έχουν εκπτώσεις σε αρκετά shirts, αν και κάποια από αυτά δεν υπάρχουν σε όλα τα μεγέθη, ενώ κάποια έχουν εξαντληθεί. Το κακό είναι ότι πριν κάτι μήνες είχε και άλλα shirts από τις τελευταίες περιοδείες του 07 (κυρίως) και του 08, που τώρα δεν υπάρχουν καθόλου. Ακόμα χτυπάω το κεφάλι μου που ενώ πήρα το Caress of steel σε λαδί (υπάρχει και τώρα και μ’αρέσει πολύ), δεν πήρα τη μπλε του Fly by night, ου τώρα δεν υπάρχει, Γι΄αυτό, αν σ’αρέσει κάτι, μην το πολυσκέφτεσαι, αρκεί να υπάρχουν τα φράγκα. :frowning:

__Πωπω, ζημιά μου κάνατε!! Μπήκα από περιέργια στο shop τώρα που το κουβεντιάζατε και… έπαθα πλάκα! Εξαιρετικό merchandise, σέβονται τους οπαδούς και δίνουν ποιότητα. Θέλω κι εγώ να πάρω μερικά πραγματάκια, έχει και εκπτώσεις και είναι σούπερ, αλλά όντως, πολλά τα ταχυδρομικά ρε γμτ! :frowning:

http://www.rushbackstage.com/

Γι’ αυτο το σαιτ μιλαμε ετσι;;;

Παντως εχει φοβερα μπλουζακια…

Οταν τα νουμερα τελειωνουν δεν ανανεωνονται ε;;;

με μια γρήγορη που τσέκαρα, για μια δεκαριά μπλουζάκια των 15 δολλαριών, τα μεταφορικά βγαίνουν 50 δολλάρια, άρα με την τωρινή ισοτιμία μιλάμε για περίπου 16-17 ευρώ το μπλουζάκι. εγώ κόζαρα 2, ψήνεται κάνας άλλος (αθηναίος κατά προτίμηση) να κάνουμε το κόλπο γκρόσο? :stuck_out_tongue:

Εγω δεν ειμαι Αθηναιος, αλλα εχω μπανισει το γκρι explosion που ομως περιμενω απο ενα δισκαδικο στην πατρα και ενα λευκο starman.

Δυστυχως τα πιο γαματα σχεδια ειναι τα παιδικα γμτ…

__Ψήθηκα. 8)

νάης! κάνας άλλος ενδιαφερόμενος? keeper21 γκύζη βλέπω 8)

αυτή σίγουρα

και μάλλον μία εκ των δύο…