Russian Circles 17 Απριλίου @ Rodeo

  1. Για Μιλάνο έχει easyjet
  2. Αν το Rodeo είναι άδειο και η συναυλία βγάλει χασούρα, τότε δύσκολα θα τους φέρει άλλος στο μέλλον (εκτός αν γίνουν hot όνομα)
  3. Αν πουληθούν πολλά εισιτήρια παίζει να αλλάξει ο χώρος;
  4. Αν αποφασίσετε να πάτε (δε το θεωρώ αμαρτία, ο καθένας επιλέγει αν αυτό που του προσφέρουν αξίζει τα λεφτά που του παίρνουν) και δείτε πως ο χώρος είναι επικίνδυνα γεμάτος, φωνάξτε την αστυνομία. Δεν είναι αμαρτία.

[SIZE=“3”]ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ[/SIZE] ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ/ΣΤΟ ΣΤΑΒΛΟ

8α παω και εξω (εκτος απροοπτου:-k) αλλα δεν μπορω να μην τους δω και εδω.
8α ειμαι εκει απο το μεσημερι της προηγουμενης μερας,θα ανεβω πανω στη σκηνη,δεν ξερω τι θα κανω αλλα το περιμενω τοσο καιρο που δεν γινεται να μην παω.

άμα ανέσταινα τον Μπόναμ και έφερνα Λεντ Ζέπελιν με 30Ε στο γκαγκάριν με την προϋπόθεση να πέσεις πρώτα στα 4 να στον φορέσω, θα πήγαινες?

Κάποια πράγματα είναι απλώς ζήτημα αξιοπρέπειας.

Παραστατικότατος :stuck_out_tongue:

αποτι εμαθα,τα εισητηρια θα εχουν 18 (φοιτητικο) και 22(κανονικο) ευρω

για να δουμε τι θα δουμε…

τζάμπα πράμα

δν υπάρχει λόγος να μην παω :smiley:

τελευταία λέξη στον τίτλο του θρεντ.

ή έστω το σύμβολο πριν :stuck_out_tongue:

παλι ασφυξια εκει μεσα… ουστ

ζηλευω τους τυχερους που θα ανηφορισουν προς Ολλανδια…
για να μην πω καμια χειροτερη λεξη τωρα!!! χεχε

ΥΓ: σιγα μην αλλαξει το χωρο… απεναντι στη βιλλα αμαλιας αν το πηγαινε παντως πιο ανετα θα τανε!!!

εγώ ακόμη να ξεκολλήσω τα μάτια μου απο τις πρωτες δυο λέξεις , τι μου λες τωρα :lol:

αγγλια παιζουν με earhless

μαλλον θα παω βιεννη/βερολινο να τους δω γιατι φοβαμαι οτι στην στρουγκα δεν θα ευχαριστηθουμε συναυλια

ψηνεται κανενας αλλος για εξωτερικο ?

πηρα στο τικετχαουζ και μουπαν οτι βγηκαν τα εισητηρια για τη συναυλια

οσοι πιστοι προσελθετε

αν δεν κανονιζα να παω εξω να τους δω θα ειχα ηδη το εισητηριο στο χερι μου αλλα για τωρα απεχουμε μπας κ δεν παμε καθολου στην τρυπατζα(μπλιντινγκ πως με βλεπεις ??? το παλευω !!!)

Aν καποιος διοργανωτης ενδιαφερεται να τους φερει στην Θεσσαλονικη, δηλωνω υπευθυνα οτι πολυ ευχαριστως θα πληρωνα εισιτηριο για να τους δω.
Οποτε τουλαχιστον ενα θεατη τον εχει σιγουρο. :stuck_out_tongue:

αμα παιξουν θεσαλονικη σε σωστο χωρο,κλανω την γαμωτρυπα που λεγεται ροντεο και παω να τους δω εκει.

βασικα δε πα να γαμηθει και ο τσιπης ο αλτεργκραουντ που μας πασαρει την τρυπα σαν ιστορικο χωρο λες και μας κανει και χαρη

επισης σημερα ανακοινωσαν στο twitter τους αυτο εδω

7 απριλιου
αμστερνταμ
support earthless

και καπου εδω ολα ερχονται σε αρμονια και κλεινουμε εισιτηρια

[SIZE=“7”]
fuck yeah !!![/SIZE]

7 Απρίλη, ε; Όταν ψάξεις αεροπορικά κλπ, σφύρα.

βασικα παιζουν 15 λεπτα εξω απο το αμστερνταμ στο χααρλεμ

εχει 6 τρενα καθε ωρα και ειναι σαν ενα μικρο πιο ηρεμο αμστερνταμ και εχει και παραλιες για μια βουτια στην ομορφη βορεια θαλασσα :stuck_out_tongue:

επειδη κατα 99,99999% θα παμε γιατι ειναι το τελειο location/gig,ηδη βρηκαμε εισητηρια αλε ρετουρ στα 507 ευρω/2 ατομα με ολυμπιακη (4/4 με 13/4)

οτι αλλο θες pm me να μη ζαλιζουμε τους υπολοιπους :smiley:

edit : μολις κλεισαμε τα εισητηρια για τη συναυλια.14 ευρω το ενα.εμεις εδω στο ελλαντα ειμαστε στα 22 γιατι εχουμε τους τρελους μισθους ( α ρε απατεωνες αλτεραδες)

μανο εισητηρια για haarlem(amsterdam) στις 7 απριλιου βρισκεις εδω

http://www.patronaat.nl/overzicht&localAction=onlineTickets&id=27625&eventId=14334070

12 ευρω με support τους earthless , μας ηρθαν απο ιντερνετ 13,50 και τα εχουμε ηδη τυπωμενα

και να πουμε αλλη μια φορα

σκατα στον υπευθυνο της αλτεργκραουντ που μας λεει παπαριες για το ροντεο και χρεωνει τα εισητηρια 22 ευρω οταν σε ολη την ευρωπη ειναι 11-14 ευρω

παω να τους δω ολλανδια γιατι αμα περιμενα απο σενα να δω προκοπη…

φαε σκατα εσυ και το αλαζονικο υφακι σου και μακαρι να σου γκρεμιστει το μπουρδελο που αποκαλεις συναυλιακο χωρο επιπεδου ψιλικατζη απατεωνακο

awake είμαι περήφανος για σένα που νίκησες τον φανμποισμό σου και θα συμπεριφερθείς ως καταναλωτής με άποψη 8)

βασικα θα γραψω στο facebook των russian circles και θα τους πω 2 λογακια

για το που ερχονται να παιξουν
και το ποσο χρεωενι τα εισητηρια ο εν λογω κυριος

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα για ναμαι ειλικρινης 17 απριλη παιζει να νικησει το dark side και να παω και στο ροντεο

ειναι μεγαλη καψουρα τα παλικαρια και once is not enough :stuck_out_tongue:

τουλαχιστον θα εχω ψωνισει tshirts και βινυλια με την ησυχια μου στην ολλανδια και δεν θα εχω το αγχος του να βρω merch ελλαδα που ειναι και τελευταια ημερα της τουρ τους

φερτους ΑΝ ρε παλιο απατεωνα αλτερ !!!

ο,τι να 'ναι.