S-introduction

Γεια σε ολους και ολες…ειπα να σταματησω απλα να παρακολουθω και να ποσταρω που και που και στο καλυτερο φορουμ που παιζει. Ειμαι 27αχρονος, μενω Αθηνα και γουσταρω μεταλ, ροκ κι αλλα απο τα 14 μου. Δε φτιαχνω καταλογο με μπαντες που γουσταρω, θα ταν ατελειωτος. Αντε επιδερμικα να χωρισω τη ζωη μου (High Fidelity rulez!) σε περιοδους αγαπημενων για να παρετε και μια ιδεα
προ 1994: Queen
1994-96: Metallica
1997-99: Judas Priest
1999-2001: Death
2001-2003: Queensryche
και καπου εκει σταματαει το παραμυθι και favorite ειναι μονο το γκρουπ που παιζω (μπασο)

Περα απ αυτα γουσταρω ποδοσφαιρο, σκακι, να γραφω στιχους, κανα ταξιδι που και που, αλλα πανω απ ολα ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ WHISKEY (μονο σπεσιαλ).

Αυταααααα…

Cheers everybody and let the :metal: flow…

Επειδη ειμαι και γκαφατζης, ας το βαλει κανας moderator στην ειδικη κατηγορια!

καλως ηρθες στο φλωρουμ και καλά ποστς! :smiley:

Kαλώς ήρθες και καλά ποστ…Ωραίο avatar by the way…

Aφου ακους Queen εισαι φιλος! Welcome!

HALLO…΅WELCOME!!!:DΠολύ καλές μουσικά περιόδους είχες απο το 94 και εμεις γουσταρουμε μπυρες και Whiskeys οπότε καλως ήρθες στο φορουμ των μπεκρήδων…Καλα ποστς:)

Welcome και καλα ποστς.Μονο απο το avatar και τους metallica σ’εχω συμπαθησει.

Το άβαταρ είναι τέλειο. Οι Queen χαίρουν τον απόλυτο σεβασμό μας. Αγαπάμε Queensryche. Metallica, Priest είναι σταθερές αξίες.

A, και το όνομα σου παραπέμπει μήπως σε γνωστή ταινία/βιβλίο τρόμου? Αν ναι, τι να πω, εύγε !

Με λίγα λόγια, ήρθες στο κατάλληλο μέρος. Welcome ! 8)

Καλως ηρθες και καλα να περασεις δωθε.

Γειά, καλά ποστς να έχεις :smiley:

Εσύ πρέπει να είσαι πολύ εντάξει άτομο :stuck_out_tongue:

Γεια σου φίλε! Μείνε στο φόρουμ μας και γράψε πολύ στα μουσικά γιατί το κατέχεις το άθλημα απ’ ό,τι φαίνεται :slight_smile: (δεν εννοώ απ’ το introduction)

Καλώς ήρθες πόσταρε στα μουσικά που σου λέει και ο από πάνω και γενικά πόσταρε παντού δίχως φόβο.

Μήπως έχεις 1 ευρώ παρεμπιπτόντως?