S.o.s

O Δημήτριος ΜΑΡΙΝΟΣ - ΞΥΔΗΣ του Χαραλάμπους, ένα παιδάκι δυόμισυ ετών πάσχει απο οξεία λεμφοβλαστική λευχαιμία. Όποιος γνωρίζει δότες αιμοπεταλίων ή θέλει να δώσει. Ο Δημητριος ΜΑΡΙΝΟΣ - ΞΥΔΗΣ του Χαραλάμπους νοσηλεύεται στο νοσοκομείο παίδων Αγλαϊα Κυριακού (τηλ. 210 - 772 6000) . Μόνο εκεί μπορεί να δώσει. Παρακαλώ προωθήστε το παντού

Μακαρι να γινει καλα το παιδι!!! Καλη τυχη!

Μα καλά ρε παιδιά… θεωρείτε ότι αυτό το τόπικ ανήκει εδώ πέρα; Έχω δει διάφορα σε αυτό το forum… αλλά αυτή τη φορά τα ισοπεδώσατε όλα!!

καλα ειναι εδω,εχει περισσοτερη κινηση

Χρήστο ,κοίταξέ το γιατί τώρα τελευταία,όλο με κορώνες διαμαρτυρίας,αναλώνεσε,κατά παντός επιστητού,γιά θέματα ,που δε χρειάζονται ιδιαίτερη τσίτα…
Και μετ’α ψάχνεις να βρείς την αιτία…Φιλικά…και χαλαρά

Δλδ θεωρείς οτι αυτό το θέμα δεν έχει καθόλου σημασία;

Ενταξει Χριστο μπορει να μην υπαρχει καποια κατηγορια πιο καταλληλη για ενα τετοιο θεμα… :? Φιλικα παντα.

Χρήστο μου αυτό κατάλαβες,ότι είπα εσύ???Με θεωρείς ηλίθιο λοιπόν… :stuck_out_tongue:

Όχι μάλλον εγώ είμαι ηλίθιος που πιστεύω ότι ένα θέμα που αφορά μία ανθρώπινη ζωή πρέπει να είναι όσο το δυνατό πιο “φανερό” (είτε είμαστε σε μουσικό είτε σε οποιοδήποτε φόρουμ) Κι επειδή λοιπόν το θέμα αυτό είναι πολύ σοβαρό, αυτό είναι το τελευταίο πόστ που γράφω σε αυτό το τόπικ, γιατί έτσι όπως πάμε θα το κάνουμε ένα “κοινό” τόπικ…

Δεν τους έχεις αφήσει τίποτε από τους φίλους σου της άλλης γής ,σε αλλα μέρη… :lol: :lol: Ολα μες τη τσίτα…και δε σε πρόσβαλε κανείς …