Sabaton 9 & 10 Ιανουαριου

Καλη φαση. Στο πρωην Underworld.

8O8O8O8O8O8O8O

πλακα κανεις!!!

που το δες???

Πολύ Λίγοι κατά την γνώμη μου για να κάνουν Headlining show μόνοι τους στην Ελλάδα!

ρε μιλαμε για γκρουπαρα τωρα…
και μονοι τους να ερθουν εγω θα παω στανταρ!!!

αλλα του το ειδατε οτι ερχονται???

Jan 9 2009 8:00P Sabaton Athens

να ρε καλα ρε!!!

εφερες μεγαλο νεο!!!

[SIZE=“5”]ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ???[/SIZE]

Καλα φτιαχτηκα αγρια…Ειμαι μεσα με τα μπουνια οσο και να εχει το εισητηριο…:slight_smile:

Απο τις αγαπημενες προσφατα ανακαλυμενες μπαντες…Οτι καλυτερο ακουσα τον τελευταιο καιρο…

Στανταρ μεσα ομως…Πωπω αυτα ειναι…!!!8)8)

[SIZE=“4”]Metal Machine PEEEEEEEEEEEEEEEE…!!![/SIZE]:metal::metal:

Nταξει καλοί είναι αλλά ως εκεί. Το καλύτερό τους είναι το Primo Victoria αλλά το τελευταίο δεν είναι τίποτα το φοβερό.

Αυτο ακριβως!

μεσιε μου εφτιαξες τη μερα!!! :bow2: :wink:

οπως λεει και ο φιλος παραπανω οτι καλυτερο εχω ακουσει απο σχετικα νεες μπαντες και δυσκολα μου αρεσει κατι νεο.

  • και το Attero Dominatus κατα την γνωμη μου.Το The Art Of War ακουγεται και αυτο αλλα δεν το θεωρω τοσο καλο οσο τα δυο προηγουμενα.

ΥΓ. Καλως σας βρηκα .Επρεπε να ρθουν οι Sabaton για να κανω λογαριασμο :lol::lol:

δωστε καναδυο ακουσματα ακομα στο τελευταιο και θα αλλαξετε γνωμη,τουλαχιστον εγω αυτο επαθα…
μακαρι να ανεβαιναν και σαλονικα αλλα δεν παιζει…

Ποπο τωρα το δα!!Αυτα ειναι!!

Through the gates of hell
As we make our way to heaven!!!:metal:

γεια σας παιδια,εγω μενω στοκχολμη οπου αποψε παιξανε οι sabaton με support τους ΗΕΑΤ…τα σχολια ειναι περιττα και οι δυο μπαντες τα σπασανε…θα επανελθω συντομα με setlist και εντυπωσεις…αυτη τη στιγμη το μονο που εχω να πω ειναι…Attero Dominatus…

Σετλιστ και εντυπώσεις απο H.E.A.T.:!:

Μπάντα που δε θα δούμε ποτέ στο ελλάντα:(

εγώ που νόμιζα ότι ο τίτλος του θρεντ ήταν Σάββατον 9 Ιανουαρίου και μπήκα να δω τι διάολο παίζει? :lol:

Πωπωπω,μη τρελαθώ παιδιά,κρατήστε με

Το καλυτερο νέο που έμαθα αυτον τον μήνα :smiley:

Είμαι εκει ήδη

Και μην λετε ανοησιες παιδιά,μιλάμε για μια φοβερή μπαντα με πολλέεεεεεεες κομματάρες
Θα μαζευτουν και ολοι οι ναζιστες skinehead :lol:

Και ο τελευταιος δίσκος μαμάει (το λιγοτερο που μπορώ να πω)

Οποιος μαθει για εισητηρια να μας πει,να τρέξουμεεε 8)

Καλό live και αρκετά “μπροστά” για την Ελλάδα, θα πήγαινα αν ήταν Θεσ/νίκη. Στην Ευρώπη τους έχουν ανακαλύψει πολύ πιο νωρίς και η Γερμανία τους τιμά δεόντως.

Το πρώτο και το “Attero Dominatus” μ’ άρεσαν αρκετά ενώ η κριτική του “The Art Of War” έρχεται πολύ σύντομα.

Αν έρθω, θα φταίει ο από κάτω κύριος!

Sabaton8O8O8O!!! 1,5 χρόνο περιμένω αυτά τα νεα!!! Ξέρει κανείς αν θα πωλούνται εισητήρια Θεσσαλονίκη? Δεν λέει να κατέβουμε Αθήνα χωρίς εισητήριο στο χέρι…

να μην κατεβετε!!!:stuck_out_tongue: θα ανεβουν αυτοι την επομενη μερα :smiley:

το ανακοινωσαν και στην ιστοσελιδα τους:

09.01.09 - Athens - Texas Necropolis Club
10.01.09 - Thessaloniki - Harley Bar

http://www.sabaton.net/tour.html