Η Samantha Fox live στην Αθήνα στο 6ο Φεστιβάλ Cult Ελληνικού Κινηματογράφου!

Η Samantha Fox live στην Αθήνα στο 6ο Φεστιβάλ Cult Ελληνικού Κινηματογράφου!

Το απόλυτο sex symbol της δεκαετίας του ’80, η Samantha Fox, έρχεται στα πλαίσια του 6ου Φεστιβάλ Cult Ελληνικού Κινηματογράφου για να μας ξεσηκώσει με την εκρηκτική παρουσία και τους ξέφρενους χορευτικούς ρυθμούς της σε μια μοναδική Best Of συναυλία που διοργανώνουν, από κοινού, η Astra και η Music Box Productions.

Η πανέμορφη Samantha κατάφερε να στοιχειώσει τις φαντασιώσεις μιας ολόκληρης γενιάς και να προσφέρει τραγούδια - cult anthems, όπως το περίφημο hit single / πρόκληση “Touch Me (I Wanna Feel Your Body)”. Είναι σίγουρο ότι θα το ακούσουμε ζωντανά μαζί με πολλές ακόμα μεγάλες επιτυχίες, όπως τα “Nothing’s Gonna Stop Me Now”, “I Surrender” και “I Only Wanna Be With You”.

Πληροφορίες

Ημερομηνία και Χώρος: 16 Φεβρουαρίου @ Gagarin 205 (Λιοσίων 205, Αθήνα)
Τιμή Προπώλησης/Ταμείου: 20 €
Σημεία Προπώλησης: Ticket House (Πανεπιστημίου 42, Αθήνα), www.ticketpro.gr
Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 210 6465000

Αυτα είναι, λέμε!!!
Θα πέσει γέλιο, αν όχι τίποτα άλλο…

Ενας λογος παραπάνω για να το τιμήσω επιτέλους…:smiley: (του cult το καγκέλο θα γίνει λέμε…)

Ωχ,ωχ,ωχ…:roll: :smiley:

20 evra :stuck_out_tongue: ,δε το συζητάμε καν…

Όμορφα πράγματα…:smiley:

Φερτε και Donna Summer και Cyndi Lauper και φυγαμε!

Kαι Sandra…:lol:

Απολυτο Respect σε Maria Magdalena και In The Heat Of The Night!!8)

VIXEN λέμε…

Click me…

Να ρωτήσω κάτι,επειδή λέω να πάω.20 Ε είναι για την συγκεκριμένη μέρα ή για όλες τις μέρες ?

Νομιζω οτι θα εχει πολυ χαβαλε :wink: :wink: :wink: …λογικα θα παω…

Μάλλον για την συναυλία είναι 20 euro. Εγώ πάω κάθε χρόνο με διαρκείας για όλες τις μέρες και κοστίζει γύρω στα 40 euro. Δεν μπορεί φέτος να έχει μόνο 20.

Α,οκ…μια και πας κάθε χρόνο μπορείς να μου πεις κάποιες περισσότερες λεπτομέρειες,γιατί θα πάω σίγουρα και θέλω να ξέρω…εκεί πώς είναι οργανωμένο ? Όταν δείχνει τις ταινίες ξέρω γω έχει καρέκλες ειδικά για την περίπτωση ή ο κόσμος είναι όρθιος ? Επίσης όταν είχες πάει πέρυσι,πώς πήγαινε το πρόγραμμα ? Τι ώρα ας πούμε ήταν η τελευταία προβολή ?

Ακόμα Θεά είναι 8O

8O

Βιαζμος!

Eεε, ειναι λιγο…

Α ρε κουφαλα Lemmy…

:lol: