Samsara Blues Experiment - 14-15-16 Φεβρουαρίου

kai gamw! pote arxizei h propwlhsh 3erei kaneis?

Για τιμές εισιτηρίων έχει ακουστεί τίποτα…??

περισσότερες πληροφορίες σύντομα λένε CTS και Lovelight.

αναμένουμε

ανακοινώθηκαν και στο site τους οι ημερομηνίες της Ελλάδας και στις 20 Ιουλίου στην Βαρσοβία με Pentagramm και Mars Red Sky και κάπου εκεί το τέλος του κόζμου :stuck_out_tongue:

τιμές εισιτηρίων νομίζω ακόμα δεν έχουν ανακοινωθεί

12 Ευρώ το τικέτο για Θεσσ/νίκη. η προπώληση ξεκινάει στις 8 Γενάρη. στα γνωστά σημεία λέει το fb της Lovelight (υποθέτω ticket house).

για τις άλλες πόλεις περιμένουμε

Λαρσαίοι / Βολιώτες ετοιμαστείτε :wink:

μια χαρά τιμή είναι τα 12… μικρή αύξηση από πέρσι που χε 10 γιούρια αλλά νταξ είμαστε…

λογικά μέσα…

τσάμπα πράμα για τέτοια μπαντάρα

λοιπον αν και σίγουρα πέφτει πανω σε εξεταστική δεν τους ξανα χανω αι στα διαλο… :stuck_out_tongue:


Μολις την βγαλανε. Ελπιζω να την εχουνε και σε μπλουζα!

γάμησε η αφίσα. άντε να μάθουμε και τιμούλες (για Θεσσ/νίκη είναι 12?).

στη Λάρισα θα ανοίξουν οι Lizardia από όσο ξέρω :smiley:

Μωρέ, τι λέτε τώρα. Θα γίνει πανικός. Συντονισμένα όλοι ας τρέξουμε για εισιτήρια.
ΘΑΓΙΝΕΙΤΗΣΠΟΥΤΑΝΑΣΓΑΜΩΤΗΜΠΟΥΤΑΝΑΜΟΥ.

http://sbe2013-ath.eventbrite.com/#

Μπορείτε ηλεκτρονικά να βγάλετε εισιτήριο για Αθήνα :slight_smile: 13 ευρουλάκια

έλα να μπαίνουμε στο κλίμα!!
http://www.wdr.de/tv/rockpalast/extra/videos/2012/1024/samsara_blues_experiment.jsp

για Λάρισα δεν έχω δει κάτι για προπώληση, πάντως μάλλον σε ίδια επίπεδα οι τιμές!

απορια για σετλιστ

[SPOILER]Ξερουμε αν ειχαν παιξει την προηγουμενη φορα εδω Double Freedom ή γενικα στις συναυλιες τους?[/SPOILER]

Εκλεισαν με αυτο, σε encore που το κερδισαμε με το σπαθι μας.
Δεν περνανε οι μερες λεμε…

Ξέρει κανείς τι merch θα κουβαλάνε μαζί τους; Βασικά t-shirts γιατί θα λείπω εκτός Ελλάδος και θέλω να χώσω τον bro μου να μου πάρει κάποια…

Στη προηγουμενη, ειχανε δισκους και σιντι απο τα long distance trip και reveletion & mystery, καθως και σε σιντι το πρωτο demo τους. Λογικα τωρα θα φερουνε τα ιδια, συν το δωδεκαρακι με τα [I]Center of the Sun / Midnight Boogie.[/I]
Ειχανε επισης μια πολυ ωραια μπλουζα την οποια κυριολεκτικα την φαγανε, καλα καλα να την δω δεν προλαβα και τις πηρανε ΟΛΕΣ. Εγραψα στο facebook τους πως θα ητανε πολυ καλη φαση να κανανε μπλουζα την αφισα για την Ελληνικη περιοδεια, ειπανε πως θα το σκεφτουνε, αρα ελπιζω κατι τετοιο.

Ναι η αφίσα είναι εξαιρετική. Αν έχεις κανένα νέο και δεν σου κάνει κόπο γράψε στο thread! Thanks!

προπώληση στα 10? για Λάρισα. ξεκινάει την άλλη βδομάδα.

support θα είναι σίγουρα οι 45rats ίσως και μια μπάντα ακόμα