Samsara Blues Experiment - 14-15-16 Φεβρουαρίου

Οι Samsara Blues Experiment επιστρέφουν τον Φλεβάρη για 3 εκρηκτικά ψυχεδελικές συναυλίες:
14/2 - Αθήνα @ An Club
15/2 - Λάρισα @ Stage
16/2 - Θεσσαλονίκη @ Eightball

περισσότερες πληροφορίες πολύ σύντομα

απο CTS

[SIZE=“7”]ΝΑΙ ΓΑΜΩ![/SIZE]

Αυτο με ψηνει, ηταν ολιγον τι απιστευτοι τη πρωτη φορα. Μαλλια μεχρι τ’ αρχιδια και δωστου χεβυμεταλστονεροκ, απο τις καλυτερες σκηνικες παρουσιες.

δεν τους ξερω αλλα μονο που λεει ψυχεδελικες το ψηνω να παω

Η πρωτη τους εμφανιση στην Ελλαδα ηταν απο τις καλυτερες συναυλιες της ζωης μου. Ειμαι ηδη απο τωρα εκει.
Παρτε εισητηριο απο τωρα για να ειστε σιγουροι, εξω απο το six dogs ειχε πανω απο 100 ατομα που ψαχνανε για το μαγικο εισητηριο. Καντε την σωστη κινηση.
Δειγμα του ψυχεδελιστικου τους ολεθρου:

Ισχυει καθως ημουν κι εγω στα 100 αυτα ατομα.Αλλα το An ειναι μεγαλυτερο οποτε δε νομιζω να μεινει κανεις απ’έξω.

Αυτη τη φορα θα τους δω σιγουρα.ΜΟΝΟ ΚΑΒΛΕΣ!!!

Ναι ρε πούστη, ΑΝ club γαμώ τους 6 σκύλος μου γαμώ πια!!!

Μπορεί να είναι μικρό το six dogs αλλά ό,τι συναυλία έχω δει εκεί, ο ήχος είναι μπόμπα.

λωλ! Εννοείται 6 ντογκς>>>>>αν κλαμπ

Γενικά όμως, Κύτταρο.

Κατά τ’ άλλα τίμιοι λαηβ. Πολύ ωραίος πρώτος δίσκος. Συμπαθητικός δεύτερος. Καλή φάση, αν δεν παίζει τίποτα άλλο θα τιμήσω, δεδομένου ότι τους έχω ξαναδεί.

σχεδόν ό,τι έχω δει εγώ είναι σκατά. με το συμπάθειο

Περι Samsara, six dogs και κοσμου. Η προπωληση ηταν περιπου ενα μηνα πριν την συναυλια. Οκ δεν ηταν και ενα εξαμηνο πριν αλλα οχι και καμια βδομαδα. Την ιδια μερα της συναυλιας το μεσημερι (13/01/2012) πηγε φιλος και πηρε εισητηριο απο το ιδιο καταστημα, και πηρε το εισητηριο 130κατι. Πως να ξερει η διοργανωτρια εταιρια πως η συναυλια παει να ξεπουλημα οταν με τα δεδομενα της ημερας μαλλον θα εμπαινε μεσα;
Εντυπωση μου εκανε που δεν εβαλαν 300 ατομα επιπλεον να παταμε ο ενας πανω στον αλλον οπως μας κανουνε χρονια τοσοι και τοσοι, αλλα κοινοποιοντας πως δεν υπηρχαν αλλα διαθεσιμα εισητηρια παρα οτιδηποτε αλλο.
Οπως και να εχει, το συγκροτημα παιζει πολυ τεχνικα και δυνατα στις συναυλιες τους, οσοι το σκεφτεστε απλα παρτε εισητηριο. Δωστε το δικαιωμα στον εαυτο σας να λετε πως ησασταν και εσεις εκει.

Nαι ρε πούστη μου!!!
Θα μαι κει

Δεδομένο #1:ο ήχος του αν είναι τραγικός
Δεδομένο #2:ο ήχος στο σιξ ντογκς άλλες φορές την παλεύει και άλλες όχι
Δεδομένο #3:όσοι τους βλέπετε πρώτη φορά μην περιμένετε ψυχεδέλειες. Οι τύποι είναι ΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ στα λαιβ.

πως διαολο παιζεις double freedom χωρις ψυχεδελειες?

Γαμώ…!! εκεί και πάλι μετά την περσινή λαιβάρα…

λογικά θα χει και τίμιο εισιτήριο…

Κοιτα παιζει αρκετα ποσο κοσμο θα εχει, Conan που ειχε 180 ατομα ηταν καλα, Negative Approach που ειχε ακομα λιγοτερους μπομπα, οταν ξεπερνας τα 200 ομως αρχιζει να μη παλευεται απ’ τη ζεστη και το στριμωξιδι. Γενικα το Six Dogs μ αρεσει, αλλα για λιγοτερο δημοφιλη ονοματα απο Samsara (βασει προσελευσης), ειδικα μετα την επιτυχια του πρωτου live δηλαδη μια 400αρα+ την εχουν στο An ψιλοευκολα.

Αν δεν τύχει καμιά στραβή, γιατί ακόμα είναι πολύς καιρός, μέσα και για δεύτερη φορά. Θαυμάσια μπάντα, παρά την ψυχεδέλειά τους βγάζουν τρομερό δυναμισμό στη σκηνή. Σίγουρα είναι για περισσότερο κόσμο από το 6 dogs.
Πάντως, σε όποια συναυλία της CTS έχω πάει, έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις.

Η Cts ειναι απο τους καλυτερους και πιο τιμιους διοργανωτες και αξιζει απειρα ρισπεκτ τοσο για αυτο οσο και για τα ονοματα που φερνει.

Τωρα ο ηχος του Αν δεν ειναι καλος αλλα ο χωρος ειναι ο,τι πρεπει για τετοιες συναυλιες.

Την προηγουμενη φορα ηταν σιξντογκς; Το ΑΝ για συναυλιες 300 ατομων ειναι και γαμω.

ναι… και α γεια σου… :slight_smile:

Το περσινό λάιβ ηταν τεραστιο και η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω κατι λιγοτερο για φετος.Οσοι δεν τους εχουν ξαναδει να ειναι εκει χωρις δευτερη σκεψη.Προσωπικα αν και τους εχω δει,καλως εχοντων των πραγματων,παλι εκει θα μαι!

[SPOILER][B]SAMSARA ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ[/B][/SPOILER]