Santana, 8 Ιουλίου, Ολυμπιακό Στάδιο, κοινώς ΟΑΚΑ!

Ρε γαμώτο μου χάλασε όλο τον προγγραματισμό για το καλοκαίρι…Εκεί που είχα κανονίσει με το που τελειώνω εξεταστική και Rockwave,να πάρω άδεια από δουλεία για να φύγω έξω για τουρισμό,παραθερισμό. φεστιβάλ και συναυλίες μέχρι να γυρίσω για Purple… Ήρθε ο Κάρλος και μου τα έκανε φουτάνα… Αλλά τι να κάνουμε…Γίνεται να έρθει εδώ και να μην πάω…
Άντε ρε Κάρλος, καινούριο καλοκαιρινό προγραμματισμό θα κάνουμε…Θέλω 2,5 ώρες live σε ανταπόδωση…

Kαλύτερα που έρχεται τώρα και όχι πριν 10 χρόνια. Από πλευράς σετ λιστ σίγουρα καλύτερα. Σκέψου το ξανά πριν να προσπεράσεις γιατί μάλλον δεν θα ξαναέρθει Ελλάδα, αντίθετα με τα περισσότερα ονόματα του Rockwave π.χ. :wink:

Μπα…
Άτυχη ήταν η δήλωση όπως και να την δεις… [-X
Γιατί θεωρεί συνοδοιπόρο του τον Pricky Martin και όχι τους Los Lobos ας πούμε; :wink:

έτσι, η μουσική είναι αρρώστια…

και ένα σχετικά πρόσφατο σετλιστ

[SPOILER] *
1. Soul Sacrifice
2. Vive La Vida
3. Incident At Neshabur
4. Batuka
5. No One To Depend On
6. Maria Maria
7. Foo Foo
8. Ole
9. Africa Bamba
10. Samba Pa Ti
11. 4 Elements
12. Africa In America
13. Carlos Blues Jam
14. (Da Le) Yaleo
15. Bass And Drum Solo
16. Curación
17. Bmw
18. Gypsy Queen
19. Oye Como Va
20. Spartacus
21. Europa
22. Smooth
23. Dame Tu Amor
24. Encore:
24. Corazón Espinado
25. Jingo

[/SPOILER]

από εδώ http://www.setlist.fm/setlist/santana/2009/campo-de-futbol-usb-caracas-venezuela-13d6c995.html

Δεν είναι κακό αλλά θα μπορούσε να είναι καλύτερο.

Κάποιος να φάει από το σετ λιστ αυτή τη Μαρία-Μαρία (πως λέμε Καρέτα-Καρέτα) :lightsabre:

\Χαχα,ετσι ακριβως.Παντως οντως δεν ειναι κακο.Βεβεαια αμα σκεφτεις οτι σε αλλες φασεις επαιζε και In A silent way kai Light at the edge of the world(pharao sanders)…

Τον είδα πέρσι. Απλά καταπληκτικός!!!

Ακριβώς αυτά εννοώ! Πέρυσι τον είχε στρώσει ο Derek και έπαιζαν τέτοια όταν περιόδευσαν μαζί! :slight_smile:

Ψήνομαι πολύ να πάω και κατά πάσα πιθανότητα θα ναι η μία και μοναδική συναυλία για μένα τον Ιούλιο (το rockwave έχει καλά ονοματάκια, αλλά 1) κατά πάσα πιθανότητα θα την έχω κάνει τον προηγούμενο μήνα για φεστιβάλ έξω, επομένως σιγά τ’ αυγά και 2) Santana.- )

το πόσα κομμάτια κ συνεπώς τη διάρκεια του set list την προσέξατε?

ανετα 2μιση ωρες ειναι αυτο θαρρω!

:D:D:D:D:D

6 ιολιου scorpions k 8 Santana
θα εγκατασταθω αθηνα! :wink:

Kallimarmaro λεει το επίσημο τώρα…με χάλασε λίγο…αλλα οκ.

έτσι είναι τα γούστα…

Λέει Καλλιμάρμαρο αλλά έχει ακόμα διεύθηνση για το Καραισκάκη…
Όχι τίποτα άλλο, αλλά θα μπερδευτούν όλοι οι ξένοι που θα θέλουν αν έρθουν…ΛΟΛ
Μη γίνει καμιά μαλακία και χαλάσει αυτή η συναυλία γιατί θα ξενερώσω άσχημα.
Πώς και δεν έχουμε μάθει τίποτα ακόμα από ελληνικής πλευράς διοργανώσης;Αφού έχει βγει στο επίσημο του καλλιτέχνη, τι περιμένουν;

ψυχραιμία και υπομονή… στην Ελλάδα είμαστε

Ρε παίδες τι να λέμε;Ο άνθρωπος είναι θεός!Μεγάλος κιθαρίστας!
Εννοείται θα πάω με 1000!!Λογικά γύρω στο 50άρι θα είναι το εισητήριο!Πιστεύω πάντως από DVDs που έχω δει ότι ο άνθρωπος είναι απίστευτος!
Και btw - κ ας με κράξετε - η Λάτιν γ@μ@ει:D:D:D

oaka θα γίνει λεει το επίσημο και τα TICKETS στις 27/4/09
VENUE INFO FOR:
Olympiako Stadium Athenas Spyros Louis.

Κρίμα, το Καραϊσκάκη είναι πιό… έδρα! :lol::p:lol:

Τεσπα, χαίρομαι που θα τον δούμε και ας είναι και στο ΟΑΚΑ.

Κακο το οακα απο αποψη προσελευσης.