(Satan Upon New Long Fest) Athens 12/02/2011

κάπως έτσι. δεν έχω κάτσει να σκεφτώ αν βολεύει, αλλά λογικά θα ρθω με τουτού κι εγώ.

[B][SIZE=5]ΦΑΚ ΓΙΕΕΕΕΕΕΕΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE][/B]

Bασικά και μπουσουλώντας θα πάω, πρόκειται για τη μεγαλύτερη υπερσυναυλιάρα της ελληνικής σκηνής τα τελευταία 2 χρόνια εύκολα!!!:!:

Βασικά KVAZAR ρε άπιστοι!!! Επιτέλους θα δω λάιβ The Box και Νyfitsa και θα σκοτωθώ.

Και κατά δεύτερον, Sarabante ρεεεεεεεεε, δεν έχω δει αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα.

Κατά τρίτον, τους άλλους τους ξέρουμε και τους αγαπάμε και δε θα σταματήσουμε να τους βλέπουμε.

Βασικά όσοι έχετε απαντήσει, κανονίστε να πάμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΚΔΡΟΜΗ σε φάση γυμνασίου να τα κάνουμε ΚΟΛΑΣΗ.

Δε διοργανώνονται κάθε μέρα τέτοιες συναυλίες.

Γράκχο εγώ δεν έχω τουτου, αλλά θα βρεθεί άκρη.

Ε και δω χεράκι σηκωμένο για την εκδρομή!

ρε φιλε νιωθει κανενας ??? ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ρε γαμημενοι , πως το λενε . εκατο χρονων παμε και δεν εχουμε τελειωσει αφηστε μας να δωσουμε κανα μαθημα.

Περισσοτερο αυτο που πε ο Worst … Sarabante τεραστια μπαντα . Απλα τωρα με νεο Line up και αλλαγη λιγο στη μουσικη κτλ, λεω να μαστε πιο συγκρατημενοι μεχρι να δουμε-ακουσουμε. γενικα billing μπομπα , αν Kvazarεοι εχουν Λαφουντ στα φωνητικα , θα γεμισει η σακουλα τις νοικοκυρας μια χαρα … δωσε grind στο λαο.

Πω, το 'χα ξεχάσει αυτό διάολε

και γω το ξεχναω εδω κ πολλα χρονια :stuck_out_tongue:

Δηλώνω συμμετοχή.

Εγώ κλαίω που ξέρω από τώρα ότι είμαι έξω απ’ το πάρτυ. snif

Κι εγώ δήλωνω συμμετοχή. Δεν χάνονται αυτά.

Όλα γίνονται! :wink:

αυτη η σιγουρια σου με σκοτωνει.

νατο!νατο! πετιεται!

εγω ειμαι μεσα με αμαξι :smiley:
αλλα να ξερετε οτι εχει κολλησει σιντι με μαιντεν και δεν λεει να βγει απο μεσα.
περιεργο πραγμα. :lol:

ψηνομαι να δω Sarabante,kvazar και agnes vein.
τους υπολοιπους τους εχουμε ξαναδει και γουσταρουμε!
(τους περισσοτερους τουλαχιστον)

Wow, live- άρα, τυχεροί όσοι πάτε.

Άσχετο, οι Sarabante δεν ήτανε μέσα στη φάση D.I.Y./no ticket κλπ.; Ή κάνω λάθος;

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ναι ηταν. Τωρα τι ακριβως παιζει με αυτο το λαιβ και την εισοδο δεν ξερω.

Tι να παίζει με την είσοδο, σχεδόν αμελητέα είναι τα 2 ευρώ, και υποθέτω πως μπαίνουν ίσα ίσα για να καλυφθούν τα μεταφορικά των Σαλονικιών.

sarabante ειπαμε εχουν αλλαξει ολα τα μελη… οι καινουριοι ειναι διαφοροι γνωστοι απο εξισου γνωστες μπαντες-δραστηριοτητες … αλλα οχι DIY(με την εννοια που ηταν η μπαντα) for sure :wink:

καταρα ακριβως στη μεση της εξεταστικης πεφτει …

καποιος πρεπει να’χει παραμεινει ομως.ε;

ακυρο

αυτος δεν παρεμεινε , αυτος ηρθε :wink:

Ακυρο παιζει και να χω λαθος.

Νομιζω ειναι και 2 αδερφια μεσα στη μπαντα που παιζει να ταν απ την αρχη.

Τεσπα δεν εχει σημασια τοσο

pm :stuck_out_tongue: