(Satan Upon New Long Fest) Athens 12/02/2011

shaman

δε με βάζω στην ψωρολίστα σας.
επίσης το αμάξι μου χωράει μόνο γκομενάκια γιατί είναι μικρό.

Εκει θα μαστε.

ChrisP
Red Rum
Keyser
[B]Almigthy C[/B]
Altered Course
fake7
corpsette
[B]Jim [/B]
[B]shaman[/B]

Mε bold όσοι διαθέτουν/ προτίθενται να διαθέσουν μέσο.
Ρίχνω πρόταση να πάμε νωρίτερα σε καμια ταβέρνα.

Ταβερνάκι Νέα Μάκρη… Έξυπνη πρόταση! Καιρό καλό να μας κάνει μόνο - μην αρχίσει τα παλαβά του… [-X

Θα οδηγάς κ εσύ σουρλουλού; :stuck_out_tongue:

shaman γράψε - 1… Επίσης πολύ εντύπωση μου κάνει το ποιό “γκομενάκι” θα προτιμήσει ένα μικρό αμαξάκι από ένα άνετο μεγαλύτερο… Δε σε πιάνω bro… :stuck_out_tongue:

Με προσβάλλει και μόνο η υπόνοια ότι δε θα ήμουνα.

ChrisP
Red Rum
Keyser
Almigthy C
Altered Course
fake7
corpsette
Jim
shaman
Γράκχος

Επίσης, σουρλουλού, για τις καλές ιδέες να ζητάς πνευματικά δικαιώματα!

Εκτός απροόπτου, θα είμαι κι εγώ στο cult πλέον φεστιβάλ της Μάκρης.
Sorry παίδες αλλά δεν μπορώ να εξυπηρετήσω κάποιον με αμάξι, μιας και θα πάω με παρέα και (το σημαντικότερο) μάλλον θα μείνω Μάκρη το βράδυ εκείνο.
Θα τα πούμε εκεί… 8)

edit: Βλέπω κανονίζετε καλή φάση!
Αν αλλάξει κάτι στο πρόγραμμά μου θα το αναφέρω…

Α Γρακχο-ιδέα ήταν? :stuck_out_tongue:
Ήξερα πως από κάπου μου είχε μυρίσει το ψαράκι!

Α, και αν παίξει να οδηγήσω, έχω 1300άρι αμάξι. Με 4 γόμαρους μέσα δεν θα προσπερνάει ούτε παπί, σας το λέω, θα μπει αυστηρά weight limit

edit - βέβαια αν συνεχίσουμε με αυτούς τους ρυθμούς μπορούμε να νοικιάσουμε και πούλμαν να είμαστε κομπλε

Γιατί σε λένε σουρλουλού?

Δε θυμάμαι γιατί την έβγαλα έτσι πλάκα πλάκα.

…ήδη άρχισε να τα μασάει στο αμέσως επόμενο post… Έλα, είσαι καλή οδηγός, εμείς δεν παρεξηγούμε :stuck_out_tongue:

ΕΣΥ την έβγαλες έτσι; Εμένα μου βγαίνει φυσικό… Almighty = σουρλουλού. Σα να’ταν έτσι από πάντα… :stuck_out_tongue:

Edit: Double post - sorry :stuck_out_tongue:

Σου βγαίνει φυσικό επειδή ΕΓΩ το έκανα να φαίνεται φυσικό αγόρι μου. 8)

χεχ, έσβησα κατα λάθος το μέρος του ποστ όπου έλεγα πως -ακριβώς επειδή είμαι ΓΑΜΑΤΗ οδηγός8)- είμαι ο designated driver της αντροπαρέας από και προς τα live των περιχώρων τα τελευταία 8 χρόνια και θέλω μία φορά κι εγώ να καταφέρω να ΠΙΩ:drunk:

Το “σουρλουλού” το είπε ο Γράκχος πρώτη φορά όταν στο introduce me αποκάλυψα τελικά ότι είμαι κοριτσάκι, και κόλλησε, αλλά δεν θυμάμαι άλλη αφορμή εκτός από την “πλάκα” που είχα κάνει :roll: Αλλά ταίριαξε, μ’άρεσε :oops:

(edit) επίσης, τις κότες σουρλουλούδες τις λένε, απλά, έτσι είναι! Νομίζω γι αυτό μου έκατσε κι εμένα τόσο καλά, εύγε Γράκχε!
(γαμάμε σιγά σιγά και όμορφα το θρεντ, ναι)

Εμένα μου θυμίζει ελληνική ασπρόμαυρη ταινία του '60 με τη Βουγιουκλάκη.

Στηρίζω τον αγώνα σου να πιεις πάντως, ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ :!:

Ε άστο τότε ρε… Άν είναι να πιείς δλδ. Υπάρχουν αμάξια ασυνείδητων πότηδων οδηγών να σ’εξυπηρετήσουν στην παρέα :stuck_out_tongue:

Edit:

εσύ δε θυμόσουν καν γιατί την έβγαλες έτσι ρε άχρηστε… μάλλον πιωμένος θα’σουν :stuck_out_tongue:

ChrisP
Red Rum
Keyser
Almighty C (αμάξι?)
Altered Course
fake7
corpsette
Jim (αμάξι)
shaman (αμάξι)
Γράκχος
dude ? (αμάξι)

9 αρχινάει το λάηβ? ακόμα δεν ξέρω σίγουρα αν προλαβαίνω…

ChrisP
Red Rum
Keyser
Almighty C (αμάξι?)
Altered Course
[B]fake7 (αμάξι)[/B]
corpsette
Jim (αμάξι)
shaman (αμάξι)
Γράκχος
dude ? (αμάξι)

Μ’αρέσει που αναρωτιόμασταν άν θα υπάρχουν αμάξια… Στο τέλος θα΄ναι πιό πολλά από μας :stuck_out_tongue:

τον ρολο του διοργανωτη ποιος θα τον αναλαβει;

αυτος 1-0

Παιδιά πως θα οργανωθεί το θέμα αύριο?
Κάτι προέκυψε, οπότε σίγουρα δεν θα μπορέσω ιδιαίτερα νωρίς, ενδεχομένως να μην μπορέσω και καθόλου, ενώ δεν θα έχω και internet από αύριο πρωί. (οτ)αν κατανεμηθείτε στα αμάξια και αν έχει μείνει θέση και για μένα, γίνεται κάποιος από τους 2 στην αποπάνω λίστα που έχει το κινητό μου να μου στείλει ένα μήνυμα, να επικοινωνήσω, να συνεννοηθώ κάπως?

thanx :slight_smile: