Saxon-Inner sanctum

…Gamay…!

Τελικά, μόνο σε μένα δεν άρεσε! #-o :frowning:

Πρεπει να το κοιταξεις! :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Den einai aparaitito kiolas! Ksereis poso ypokeimeniko borei na einai to gousto, oi mises mas syzitiseis edw mesa me ayto exoun na kanoun!8)

Ναι ρε, εννοείται! :slight_smile:
Απλά μου έκανε εντύπωση ότι άρεσε σε όλους (όσους γράψανε στο topic τελος πάντων…), εκτός από εμένα! :-k :stuck_out_tongue:

Αλλά, εντάξει, όλοι οι δίσκοι τους μετά το “Unleash The Beast” (1997) δεν μου αρέσανε ιδιαίτερα… :roll:

Στο live φάνηκε ξεκάθαρα η δυναμική του Inner Sanctum…Tελικά είναι μεγάλη δισκάρα…8)

right on :metal: :metal: :metal: :metal:

Eidika to Attila the Hun sto live…itan fovero!!

Οντως.
Οπως και το I’ve Got To Rock To Stay Allive ειναι παρα πολυ καλο και κλασικο Saxon τραγουυδι.
Μεγαλη εντυπωση μου εκανε το Red Star Falling,που το ειχα υποτιμησει,αλλα τελικα ειναι φοβερη κομματαρα.
Και το ερμηνευσε εξαιρετικα στο live ο Βiff.

+1 8)

:metal: :metal: :metal: :band:

βασικα τα κομματια οντως αναδειχθηκαν πολυ στο λαιβ οπως ειπαν και οι προηγουμενοι απο μενα. παντως το unleash the beast ειναι οντως γερο κεφαλαιο. το τελευταίο ειναι καλο σημαδι παρολα αυτα και οι γέροι έχουν ακόμα κοφτερα δοντια οπως φαινεται ΚΑΙ στα στουντιο…

Kυκλοφορησε το single I’ve got to rock to stay alive!!Με τον Lemmy,τον Deris,τον Angry Anderson και τον Biff στα φωνητικα!!Καλυτερο το κομματι ετσι…

θα το παρω σιγουρα. και το video γαμαει παντως…http://youtube.com/watch?v=-ghw6ehUMQc

Το κοβω να φευγει για αγορα, sooner or later…

ΦΟΒΕΡΟ Album το Sanctum!!!

Εξαιρετικός δίσκος. Το State of grace είναι τρομερο κομμάτι, ενώ το Atilla δεν μου άρεσε καθόλου.

Συμφωνώ οτι στο live αναδείχθηκε πολύ ο δίσκος, ενώ ξεπήδησε ένα ακρως συναυλιακό classic από αυτόν τον δίσκο, το “I’ve got to rock”, το οποίο φαίνεται οτι θα το παίζουν για όσο καιρό αντέχει ο Biff να βρίσκεται στο κουρμπέτι.

Τι πα να πει “όσο αντέχει ο Biff”? Δε βάζουμε ΠΟΤΕ τις λέξεις “όσο αντέχει” και “Biff” στην ίδια πρόταση! Είναι αντίθετες! Ο Biff θα αντέχει αιωνίως!!!:rockon: