Saxon-Inner sanctum

Πως σας φάνηκε?Για εμένα είναι ένα κλασικό album Saxon στο ύφος για το οποίο τους έχουμε λατρέψει…Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο…Pure Heavy Metal…Kαλύτερα κομμάτια πιστεύω τα State of grace,Red Star Falling (Kομματάρα) και Attila the hun…8)

γ@μω τις αφραγκιες μου γ@μω…μολις βρω λεφτα θα τρεξω να το παρω

Μ’αρεσε πολυ, μερικα κομματια ειναι αρκετα δυνατα…:wink: :slight_smile:
Εγω με το πρωτο ακουσμα ξεχωρισα τα Need For Speed, Let Me Feel Your Power και Going Nowhere Fast…

sofi-k και davidian άκουσαν τον δίσκο και ξεχώρισαν από τρία κομμάτια και κανένα κοινό. :-k

Και συνολο εχει 10 τραγουδια οποτε μενει αλλος ενας να πει τα 3 τελευταια και τελος(το 10ο ειναι μερικων δευτερολεπτων οποτε δεν πιανεται)…:lol:
Απλα απο οτι προσεξα του Davidian του αρεσαν τα πιο “περιπλοκα” συνθετικα τραγουδια και καπως πιο ηρεμα…Εγω ανεφερα τα πιο δυνατα και γρηγορα που μου “εμειναν” με την πρωτη…

Αύριο θα πεταχτώ να το πάρω και εγώ. Συναυλία πλησιάζει πρέπει να είμαστε διαβασμένοι

Kαι που είναι το κακό της υπόθεσης?Ο καθένας έχει τα δικά του σταθμά και κριτήρια…:slight_smile:

Δεν είπα ότι είναι κακό. Απλά παρατήρησα κάτι. Μακάρι να είναι καλά καί τα 6

Ρε παιδια γιατι ειναι τοσο ακριβο το Inner Sanctum? Δεν ειναι λιγο υπερβολικη η τιμη του? :-k

Συμφωνώ, και κάτι μου λέει πως λίγες μέρες μετά τη συναυλία θα πάψει να είναι τόσο ακριβό… Βλ. λόγου χάρη το τελευταίο των Μέιντεν τώρα τιμάται 10…!

γ@μει και σπερνει το δισκακι.Σεξ και αγροτικη ζωη για αλλη μια φορα!:stuck_out_tongue:

Poso??

21,15 εχει στο μετροπολις του Πειραια.#-o

Aυτή την πολιτική των δισκάδικων την έχω παρατηρήσει και εγώ. Π.χ. είχα πάρει ένα best διπλό του Nick Cave από το metropolis με 7 euro. Μετά από μια εβδομάδα ανακοινώθηκε η συναυλία του και το πήγανε 22 euro

Αυτή είναι σίγουρα η τιμή για την έκδοση με το DVD. Το σκέτο CD κάνει γύρω στα 17-18 αν θυμάμαι καλά (Μετρόπολις Ομόνοια).

ok, καλο ειναι. αλλα περιμενα περισσοτερα…

Και εμένα, δυστυχώς, δεν μου αρέσει ιδιαίτερα! :frowning:
Το κατατάσσω στο επίπεδο των τριών τελευταίων albums…

Δισκάρα σαν το “Unleash The Beast” δεν βλέπω να ξαναγράφουν…

αναθεωρω. μιλαμε για μεγαλη δισκαρα.

Γουστάρω με 1000!

Ειναι πολυ καλο αλμπουμ, και ολα τα κομματια παιζονται γαματα live! Θα γουσταρουμε πολυ στη συναυλια! :smiley: