Saxon live Athens/Thess Oct 2014?

Παρέα ειχαμε παει τοτε!!! Οντως ήταν μια πολύ καλή εμφάνιση

θα πεσει ηρωικα το gagarin.δηλαδη εκεινη τη βραδια θα εχει γκλαμαδες.ποζεραδες και μεταλλαδες.ολντ σχουλ μεταλλαδες και τρου μεταλλαδες μαζι στον ιδιο μερος;

Σας ενθυμούμαι φίλτατοι, που προσπαθούσαμε όλοι μαζί να ακούσουμε καμιά νότα στο χειρότερο χώρο για ήχο σε live… :stuck_out_tongue:

Σε εμάς εδώ δεν έχει Skid Row το πακέτο, αλλά μας ήρθαν μόνοι τους τον Νοέμβριο, οπότε δεν παραπονιέμαι… :wink:

Καθε φορα που θα ερχεται αυτη η μπανταρα οι Saxon που στα live τους ειναι ακομα καλυτεροι απ’ οτι στους δισκους θα ειμαι εκει στις επαλξεις. Και με επετειακο setlist, ε ρε γλεντια… Και με Skidrow που δεν τους εχω δει και θελω πολυ. Θα γινει χαμος.

Οσοι δεν εχετε δει Saxon παρτε εισιτηριο με το που βγουν και θα με θυμηθειτε.

Χωρις SKID ROW ?

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=30725

δε γαμιομαστε λεω εγω??
αν κ δεν εχω δει saxon ξενερωσα τοσο που δεν το βλεπω να πηγαινω

Θα ηταν ακριβο το πακετο φαινεται.

:")

Ελάτε τώρα. Μιλάμε για φακιν [B]S A X O N [/B], ξεκολλάτε.

…οι Saxon είναι εγγύηση, αλλά όσο νά’ναι αυτό το γεγονός μας ξενερώνει:):!:

Προφανώς έβγαινε ακριβό το πακέτο με Skid Row που θα σήμαινε πιθανόν και ακριβότερο εισιτήριο.
Σίγουρα θα υπάρξει άλλο support μπορεί και πάνω από ένα οπότε κομπλέ, εξάλλου πρωτίστως πάμε για τους headliners.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

INNERWISH support στην Αθηνα

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ: Public, Metal Era, Reload Stores, Παπασωτηρίου, Seven Spots

Τιμή εισιτηρίου: 25 ευρώ τα πρώτα 500 και μετά 28 ευρώ On-line: www.viva

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Viva, Public, Musicland (Μητροπόλεως 102), Nephilm

Tιμή εισιτηρίου: 25 ευρώ On-line: www.viva

ναι.με skid row πηγαινε πολυ το μαλλι.

Τέλεια. Όχι μόνο SAXON, αλλά και με τους METAL ήρωες Innerwish αντί για τα ποζέρια :!:

Ρε σεις, ποιόν έχουν τώρα οι Innerwish; Έχουν ακόμα τον Ιταλό από το πρώτο Doomsword (εκτός κι αν μπερδεύομαι με Battleroar κι αυτός δεν ήταν ποτέ στους Innerwish); Τον Παπανικολάου; Κάποιον άλλο;

Vocals - George Eikosipentakis
Guitar - Thimios Krikos
Guitar - Manolis Tsigos
Bass - Antonis Mazarakis
Drums - Fragiskos Samoilis
Keyboards - George Geogiou

Έχουν τον τραγουδιάρη του Tribute To Life των Fragile Vastness

Χμ. ΟΚ. Συμπαθητικός I guess.

…Μα όπου βλέπεις Innerwish, ξέρεις ότι κάπου θα πεταχτεί ο Γράκχος. :stuck_out_tongue:

Υπερπανέμορφα πάντως.

Ντάξει, καλή φάση και με Innerwish, απλά ίσως να ήταν καλύτερα να ερχόταν μπάντα που δεν έχουμε δει. Τουλάχιστον δεν ξενερώσαμε.

…κιέτσι μια χαρά πακέτο είναι…και σε καλή τιμή:):!:

Ψιλογτπ είναι έτσι κι αλλιώς πια οι Skid Row, οπότε αν το δίλημμα ήταν ανάμεσα σ’ αυτούς τους 2 υποχρεωτικά, τότε με τα 1000 Innerwish. Αλλά ΜΕΣΑ όπως και να 'χει, δε χάνεται ξανά η μπαντάρα.