Saxon live in Greece: 06/04/11 Θεσσαλονίκη | 07/04/11 Αθήνα

Γκουχ γκουχ γκουχ πνίγηκα!!!

πραγματικα αν δεν εχεις δει Saxon δεν μπορεις να καταλαβεις το διλλημα :?

Θα μπορούσα να τους έχω δει 3 φορές μέχρι τώρα αλλά δεν μου αρέσουν καθόλου! Οπότε κανένα απολύτως δίλλημα…:smiley:

[SPOILER][B]GUARDIAN ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!![/B][/SPOILER]

Και τα δύο! Εξάλλου 1 μήνα διαφορά έχουνε!

αυτα εχουνε 1 μηνα διαφορα…

εμεις δεν εχουμε λεφτα:?

Μαρφιν -πως σε λενε:D- πιστεψε με ΠΡΕΠΕΙ να τους δεις:drunk::drunk:

και φυσικα αγαπαμε Guardian :smiley:

Πρώτες (δικές μου) αντιδράσεις αποτυπώθηκαν σε ποστ δισκοβόλου, Night*Sky και giorgos_ :smiley:
Τίποτα παραπάνω, τίποτα λιγότερο…
Καλά θα περάσουμε…

[SPOILER][B][SIZE=“5”]SAXON ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SIZE][/B][/SPOILER]

Σιγά μη με λένε και μάφιν (βλ. κεικάκι)!:lol: Είναι Μέρερφιν. Δεν αμφιβάλλω ότι είναι καταπληκτικοί στα λαιβ οι Saxon γιαυτούς που τους γουστάρουν. Αλλά να πηγαίνεις σε συναυλίες που δεν σου αρέσει η μουσική είναι λίγο άκυρο, ειδικά τη σήμερον ημέρα που πρέπει να κάνουμε το σ***ο μας παξιμάδι για να μπορέσουμε να πάμε σε αυτές που κόβουμε φλέβα. Τεσπά καλά να περάσετε όσοι πάτε!:wink:

εγω θα συμφωνησω μαζι σου,σεβομαι την αποψη που εχεις για τους Saxon και ευχαριστουμε :smiley:

Ολε Ολε:vibrate::vibrate::vibrate:

εγω ελπιζω μονο να μην τσουξει η τιμη…

[B][SIZE=“3”]SAXON ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE][/B]

Μεγαλη μπαντα, τους αγαπαω παρα πολυ, ειμαστε ηδη εκει, χεβυ μεταλ και μονο! Τρελα!

Δεν υπαρχει κανενα διλημμα… Φυσικα και τους 2… Μην χασεις Saxon, κανε οικονομια απο τωρα, μιλαμε για εγγυηση… Princess Of The Night ΡΕΕΕ…

εγω παντως προτιμω Saxon για να πω την αληθεια

Εγω [B]ΛΑΤΡΕΥΩ[/B] και τις 2 μπαντες…

Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωσσςςςςςςςςςςςςς…ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι…ουάαααααααααααααουυυυυυυυυυυυυυ…γιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε…άντε και οι Motorhead:):!:

εννοειται θα τιμησω για 3η φορα…
αγνο heavy metal party που εγγυημενα θα περασεις καλα…
πριν τους δω στο gagarin για πρωτη φορα δεν τους πολυ ακουγα και πηγα επειδη μου ειχαν πει οτι ειναι εγγυηση στα live - επαθα πλακα - απο τοτε εφαγα σκαλωμα…
ελπιζω να παιξουν παλι 2ωρο+…
θετικο οτι λογικα θα γινει σε κλειστο χωρο - νομιζω τους ταιριαζει πολυ καλυτερα σε σχεση με το terravibe…
αναμενουμε λοιπον…:slight_smile:

δεν έχω δει ποτέ Σάξον οπότε αν έχει καλό εισιτήριο ενδεχομένως να τιμήσω. :slight_smile:

και γω δεν εχω δει ποτε

αλλα θα τιμησω σιγουρα!!!

ΓΙΕΑΑΑ!!!

και εγω μια απο τα ιδια.πιστευω να καταφερω να τους τιμησω:)

τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα Saxon ειναι αυτοι και οχι θα παω αν εχει φθηνο εισιτηριο,αλλα θα παω οπωσδηποτε!!!