Saxon live in Greece: 06/04/11 Θεσσαλονίκη | 07/04/11 Αθήνα

Έτσι και κλείσουν για το επόμενο έτος και οι Motorhead που βγάζουν νέο δίσκο, θα μιλάμε για την απόλυτη ονείρωξη.

Saxooooooooon! Πάμε ρε Beef σκυλί!!! [B]Pure heavy![/B]

:vibrate:

ετσι Saxon για να γουσταρουμε! και ναι θελουμε και Motorhead!

Έτσι και τους δύο…κιαν είναι μαζί ακόμα καλύτερα:):!:

λιγο δυσκολο μ φαινεται,αλλα γτ οχι? :smiley:

Οσοι δεν τους εχετε δει, μην το χασετε… Εγγυηση στις συναυλιες. Αν γινοταν κανα αστειο και ερχοντουσαν με Motorhead θα γινοταν [B]Ο ΠΑΝΙΚΟΣ[/B]… Αλλα δεν το κοβω, ασε που μου ειπε προσφατα ενας γνωστος που ειναι χωμενος οτι δυσκολα θα ξαναρθουν οι Motorhead φετος.

κρίμα αν και μου κάνει εντύπωση αυτό.Τέλος πάντων αφου έρχονται Saxon δεν έχουμε πρόβλημα

ειναι ανυπαρκτα και ανυπερβλητα τα λαιβ τους. ανυπομονουμε λοιπον!

εφαγα μια ξενερα τωρα…
αλλα αν φερουν Priest θα μου περασει!:smiley:

Τωρα είδα την είδηση…τους έχω δει ένα σωρό φορές αλλά καθε μια ειναι ξεχωρίστη…οι συναυλίες τους είναι κορυφαίες πάντα…

:smiley:

αντε να μαθουμε και ολες τισ πληροφοριες σχετικα με τα εισητηρια και με το που θα παιξουν…

Λοιπόν,

Η Άνωση τους φέρνει (το είδα στο fb τους) και έχουμε τα εξής:

Θεσσαλονίκη - Principal

Αθήνα - Fuzz

Γουσταρω τρελα Fuzz, μια χαρα. Ας ευχηθουμε και για καλη τιμη εισιτηριου.

Έχει καλή χωρητικότητα, κιέτσι κιεγώ ελπίζω το ίδιο:):!:

ωραιο το Fuzz,αλλα προτιμουσα Gagarin…απο την αλλη το Gagarin δεν μπορει να κανει ολα τα λαιβ και οχι οτι με χαλαει το Fuzz …

ωραια! εχω κονε στο Principal!! :p:p:p

Το ξέρεις ότι είσαι ο αγαπημένος μου user εδώ μέσα ε? εεεεε???:stuck_out_tongue:

χαχαχα! κατι θα κανω και για σενα…!!:p:p

τωρα εκανα τη συνδεση στις ημερομηνιες… στις 6 απριλη εχει γεννεθλια η κοπελα μου οποτε θα ανεβω αθηνα με αδεια σιγουρα… με τα νεα δεδομενα ειμαι μεσα 100%, να τους δω κ εγω μια φορα, αν κ δεν εχω ακουσει κ πολυ…:smiley:

Ακου οσο πιο πολλα μπορεις και μην το χασεις… Μιλαμε για μπανταρα… NWOBHM και τα μυαλα στα καγκελα…

οποιος δεν ερθει θα χασει…τοσο απλα…