Saxon live in Greece: 06/04/11 Θεσσαλονίκη | 07/04/11 Αθήνα

Και αφού δε θέλουμε να χάσουμε θα έρθουμε.

δικος μου εισαι :smiley:

Εγω που θελω τοσο πολυ να ερθω,αλλα ειναι καθημερινη κ λογω δουλειας ειναι δυσκολο,τι να κανω???

Παραιτησου… :stuck_out_tongue:

καλα λεει παραιτησου και ελα! :stuck_out_tongue:

Λετε ,ε?
Πως θα ζησω ρε αλανια μετα??

μην σκεφτεσαι το αυριο σκεψου το σημερα :smiley:

Αν δεν έχεις δει ποτέ Saxon εεεεεε δε πρέπει να λείπεις για κανένα λόγο!!!

Tελος παντων,το ξερω φυσικα αυτο που λες και θα κοιταξω να το βολεψω!

Μακάρι να τα φέρεις βόλτα dude!!! Αξίζει και με το παραπάνω!

υπαρχουν 1001 τροποι για τους οποιους πρεπει καποιος να εχει δει τους Saxon πριν πεθανει,αλλα βαριεμαι να τους γραψω…

Δεν τίθεται καν το ερώτημα, οποιοσδήποτε metalhead πρέπει να δει Saxon live για να νιώσει εκτός και αν δεν τους γουστάρει καθόλου ξέρω γω και νομίζει ότι πάνε χαμένα τα λεφτά του. Οκ, τώρα πλέον παίζουν κάτι παραπάνω από 2ωρα sets αλλά τα ισοπεδώνουν όλα - όπως πάντα.

Στα του live τώρα, ανακοίνωσαν ότι για support θα έχουν τους Vanderbuyst και Crimes of Passion για τα ευρωπαϊκά lives. Ωραίοι οι Vanderbuyst αλλά θα προτιμούσα Wolfsbane και Fury UK όπως θα είναι στο αγγλικό tour. Anyway, περιμένουμε να βγουν και τα εισητήρια.

support ξε-support,εμεις θα δουμε πανω απ ολα Saxon και βλεπουμε για τους αλλους 8)

λογικα θα ειμαι εκει! :slight_smile:

Οποιοι και να ειναι support οι Saxon θα ειναι οι αρχοντες της βραδιας και θα μας απογειωσουν παλι…

Εγώ από τώρα πετάω:):!:

εδω τιποτα για εισιτηρια?

To Ticket House το έχει στη λίστα με τα εισιτήρια, 30Ε. Μεθαύριο θα πάμε μια βόλτα :smiley:

30αρι?παλι καλα νομιζα οτι θα το εβαζαν παραπανω

ΑΙΝΤΕ ΡΕ SAXONARA ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΤΙΝΑΞΟΥΜΕ ΤΟ PRINCIPAL